Капе ми тука по брадичката едно сиропче от домашна баклавичка... и си викам хайде да ви пиша, че нещо съм се развълнувала. То дали от баклавичката, дали от захата, дали от годинките или кафето късно вечерта, ама нещо се попревъзбудих като байпаса на бабичка пред намаление в супермаркет.

Добър вечер!

Как сте, любими, в тази студена съботна вечер?

На мен нещо ми стана навик все в събота да пиша, та и сега да не пропусна.

Гледам голямата празнична еуфория попремина малко. Успокои се народа, сега я караме по-полека. Какво ви донесе дядо Коледа тази година? Аз съм много доволна, не толкова от подаръците, колкото от прекрасната атмосфера и топлото чувство. Коледа винаги носи едно топло чувство на.... на... и аз не знам на какво, но е много приятно. Като стана дума - знаете ли, че на 25-ти декември Коледа празнуват католиците, протестантите и българите; ортодоксалните християни като арменци и руснаци празнуват на 6-ти януари (5-ти януари е Бъдни вечер). А знаете ли кой е роден на Коледа и по двата стила - стар и нов, по Юлиански и Грегориански календар?

А за следващото големо иедене и пииене готови ли сте? Нова година е след има няма 2 дни. Готови ли сте да оставите старата, за мен лично ужасна, 2012 година? Къде ще празнувате, танц-манци, вила-курорти, домашно или мислите да я проспите като мен?

Хайде лека и мека, аз отивам да оближа сиропа от пръстите и брадичката, че нищо чудно посред зима да ме полазят мравки или да ме опрашат пчелите.

Целувки!

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Капе ми тука... 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Капе ми тука... Animated_gif_024_hippo