BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Коя книга четете сега?
Коя е последната книга, която прочетохте?
Най-красивите места в света
"Графът и неговата девствена графиня"
Коя е последната книга, която си купихте?
Пиете ли кафе?
Безсмъртни Пазители
СББ Медия АД
поредица Бегачите от Боу стрийт
С коя ръка пишете?
Yesterday at 18:14
Yesterday at 14:36
Yesterday at 11:32
Съб 16 Дек - 21:30
Съб 16 Дек - 13:38
Съб 16 Дек - 12:26
Съб 16 Дек - 10:58
Съб 16 Дек - 2:04
Пет 15 Дек - 23:16
Пет 15 Дек - 18:20
sunshinee__
NVasileva
iveta
mama_an_ji
gerganasto
anetageo
tuleva
fata_morgana
bobych
didalilova

Share | .

Как се свалят файлове от линк към 4shared

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Thea
Шефче

Чете : Танц с дракони
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Местожителство : Mezentius House

ПисанеЗаглавие: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Нед 18 Ное - 16:56

Понеже някои от преводите във форума се свалят с отпратка към 4shared.com е необходимо да се премине през друга страница, за да се достигне до желания за сваляне файл. В текущата тема пояснявам как се извършва това, можете да питате тук ако не разбирате нещо по въпроса.

Преди линкът да ви отведе до страницата, от която да свалите файла, минавате през друга страница. Прилагам скрийншотове, които да ви упътят.

ЗАБЕЛЕЖКА: Трябва да сте регистрирани в сайта 4shared.com

1-ви начин - Трябва да изтриете това, което е зачертано с червена линия, за да отидете към страницата с файла:

2-ри начин - Натискате бутонът, обозначен от мен тук с червена стрелка:

При успешното следване на някоя от горепосочените стъпки, ще ви излезе следната страница, при която натискате бутон Download. Следвайте стъпките, отбелязани с червена стрелка.

Последната промяна е направена от Thea на Сря 21 Ное - 9:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
svetlana_gadjeva
Читател

Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Вто 20 Ное - 22:20

Имам нужда от помощ...
влязох във втората страница,но след като натиснах първото свали ,ми се отваря регистрационна форма и от там всичко е различно
beni1979
PRO

Зодия : Leo
Брой мнения : 2012
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 21 Ное - 6:47

Имам нужда от помощ...
влязох във втората страница,но след като натиснах първото свали ,ми се отваря регистрационна форма и от там всичко е различно

и аз имам същия проблем :help:
escapingthesun
VIP

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 3629
Местожителство : Paradise city

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 21 Ное - 9:46

@svetlana_gadjeva написа:
Имам нужда от помощ...

@beni1979 написа:
Имам нужда от помощ...

и аз имам същия проблем :help:

Ами регстрирайте се, след това ако ви даде опция за запаметяване на акаунта, най-добре я потвърдете. После се връщатате тук, в темата, щракате линка отново, скипвате ад-а, даунлоад и готово. Без регистрация обаче не става

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Thea
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 21 Ное - 9:49

Преди 4shared.com не искаше регистрации за даунлоудване, но явно вече сайта има нова политика, така че първо си отворете 4shared.com и си направете рег, ако имате нужда от инструкции как, пишете тук и ще приложа скрийншотове с необходимите стъпки.

Чете : Любовни романи, били те исторически, съвременни или паранормални, щом има любовна двойка и хепи енд, значи го чета.
Зодия : Aries
Брой мнения : 2336

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 21 Ное - 11:16

Тъкмо щях да кажа, че на мен не ми иска регистрация, когато забелязах, че съм си влязла в акаунта. Направих справка, наистина вече иска регистрация.

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади
beni1979
PRO

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 21 Ное - 12:30

и аз се регистрирах явно че без регистация вече не става след като се регистрирах вече нямам проблеми с тегленето ама си е играчка така де ама няма друг вариант както и да е благодаря ви!
Thea
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 21 Ное - 15:28

По-голямата играчка, мен ако питате, си е било превеждането и редактирането, за да се стигне дотам, че въобще да има какво да се сваля. Не мисля, че е чак толкова затруднително да се поледват необходимите стъпки, за да получи човек напълно безплатно хубава книга.

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 21 Ное - 18:01

Имах предвид че беше играчка да разбера как се сваля тъй като сега ми се наложи за първи път и докато го налучкам се помотах малко иначе да съгласна съм че превеждането и редактирането си е доста трудоемко за което шапка свалям на преводачите и редакторите и то не само на тази поредица а на всички по принцип които са отделили от времето си за нас да ни радват с тези интересни поредици за което аз никога не пропускам и няма и да пропусна от все сърце да им Благодаря че ги има тези хора :bighug:
cenerentola
Читател

Чете : Romance
Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Пон 26 Ное - 23:01

Възможно ли е да се търсят заглавия в този сайт или свалянето става само чрез споделен линк? Извинете невежеството ми... 😊
Thea
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Пон 26 Ное - 23:14

Можете да си търсите други заглавия в сайта. 4shared. Той е чуждестранен и 90 процента файловите документи с книги там са на английски, другите проценти - на други езици и доста рядко на български. Заглавията на форума ще намерите през необходимите линкове зададени в съответните теми и раздели - във вашия случай, след като сте направили 10 мнения, за да влезете в група Авантаджия (Читател)

Чете : Romance

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Пон 26 Ное - 23:20

Благодаря, пробвах да търся на български, но нещо не ми се получи продължавам с опитите
tanqdimi
Башмайстор

Зодия : Pisces
Брой мнения : 829
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 28 Ное - 19:05

опитах всичко имам и регистрация ,но 20 ми секунди така и не потръгнаха,какво не правя както трябва,моля ви помогнете ми

Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 28 Ное - 23:10

За да тръгнат, трябва да цъкнеш с мишката върху FREE DOWNLOAD

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Чет 29 Ное - 13:05

цъкнах няколко пъти но не тръгнаха ще опитам пак,благодаря за помоща

Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Чет 29 Ное - 20:13

Може би самия сайт нещо е забил или нета ти? Опитай по-късно, след рестартиране на браузъра.

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Съб 1 Дек - 18:58

за мое съжаление нищо не става,но все пак ви благодаря

Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 19 Дек - 11:10

Здравейте ,имам нужда от помощ.Не мога да си направя регистрацията,иска ми някакъв код и не знам от къде да го взема.Благодаря предварително.
n.de4eva
Читател

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Чет 27 Дек - 15:05

А при мен излиза това след SKIP AD -

The webpage cannot be found !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uniquemer
Активен

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 217
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Пон 30 Сеп - 14:24

Аз само да кажа, че имам малък проблем със свалянето
Sorry, an error occurred.

Дано е временно само

But.... U know it's gonna hurt, don't u?
dindiiv
Читател

Чете : Фентъзи и съвременни любовни романи
Брой мнения : 20
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Пон 28 Юли - 10:35

Който я иска да ми пише и му я пращам! :)

Напредващ

Чете : всякаква литература
Брой мнения : 106
Местожителство : Берлин

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 6 Яну - 19:02

Ако я имаш все още може ли да ми я изпратиш,пробвах сама да я сваля,но нещо не стана.Ако трябва адрес пишете!Благодаря предварително
Ralna
Преводач

Чете : Любовни романи, били те исторически, съвременни или паранормални, щом има любовна двойка и хепи енд, значи го чета.
Зодия : Aries
Брой мнения : 2336

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Сря 6 Яну - 20:57

@kameliq70 написа:

Ако я имаш все още може ли да ми я изпратиш,пробвах сама да я сваля,но нещо не стана.Ако трябва адрес пишете!Благодаря предварително

Коя книга търсиш?

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади
RiderCrow
Читател

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Чет 28 Юли - 0:36

@Ralna написа:
@kameliq70 написа:

Коя книга търсиш?
Здравей RaIna, не мога да сваля Джоана Линдзи - Съвършен годеник.
Дали може да ми я пратиш на: ridercrow@abv.bg
Много ще съм ти благодарна. Чела съм останалите
Av4e
VIP

Чете : Всичко
Зодия : Libra
Брой мнения : 4573

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   Чет 28 Юли - 11:46

здравей, аз се регистрирах, стъпка по стъпка, най накрая книгата -Съвършен годеник, но за съжаление изписва, че го няма файла, може ли да е изтрит? аз ли бъркам нещо
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Как се свалят файлове от линк към 4shared   

Как се свалят файлове от линк към 4shared

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next