BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Кости / Bones
Сайт за калфъчета за телефони?
Д-р Хаус (2004)
Игра на тронове
Лилит
Вярвате ли в свръхестественото?
Какви цветове преобладават в гардероба ви?
С какъв маникюр сте в момента?
"Коледен подарък"
Коя песен слушате в момента ?
Yesterday at 17:44
Yesterday at 17:11
Yesterday at 16:39
Yesterday at 16:38
Yesterday at 16:36
Yesterday at 16:35
Yesterday at 16:32
Yesterday at 16:32
Yesterday at 15:21
Yesterday at 13:44
АВА
vesyo
elchoo
elchoo
elchoo
elchoo
elchoo
elchoo
rebellious
Viktoria

Share | .

Дискусия на книги

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
bakxus
Въздухар

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Дискусия на книги   Пет 14 Сеп - 21:47

First topic message reminder :

Привет на всички любители на книгата.Както повечето от вас,така и аз обичам да чета книги,било то биографии на велики личности,фентъзи,фантастика,любовни романи,военни,Фродо,Жан Валжан,Шерлок или Дядо Йоцо.Но колкото и приятно да е да се насладиш на творческата мисъл на големите писатели,често ти се приисква да можеш да коментираш книгата с някого.Поради тази причина и пиша в момента.Предлагам на няколко сродни души ентусиасти да си организираме скайп обсъждане на книги,избрани и прочетени след предварително уточняване.Предполагам,че имам предвид нещо като клуб на книгата.Би било забавно,ако има хора,които са заинтересовани нека пишат,а ако се съберем ще уточним и детайлите.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия на книги   Сря 10 Фев - 21:02

Очаквах книгата за Рауди с голямо нетърпение. В първите две книги ми направи много добро впечатление. Но честно казано се разочаровах от книгата за него. Не само със случката в кабинета в началото, ами като цяло. Някак си книгата ми се стори, че е писана през пръсти - нещо в самата история ми куцаше през цялото време.
Не знам как бих постъпила на мястото на Ейвъри и дано не ми се налага да изпадам в такива ситуации. Но никога, не казвам "никога". Така като чета си казвам, аз на нейното място ще си тръгна или ще направя така или така. Но така от страни е лесно. Когато ти дойде на главата, по съвсем друг начин разсъждава човек.

Брой мнения : 393

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия на книги   Чет 11 Фев - 10:35

Съгласна съм с теб,това би трябвало да е -или пък аз очаквах така-най-интересната от поредицата,но...сгреших.И като се сетя за нея се ядосвам за доста неща,които не ми харесват.Не можеш да казваш,че жената е с ''железен гръбнак'' и в следващия момент почваш да я описваш като...слабохарактерна.Просто не мога да се сетя за дума която да я описва.В този ред на мисли очаквам с нетърпение следващата''Без граници'' за Канон,мисля че тя няма да ни разочарова.
meri
Пристрастен

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия на книги   Чет 11 Фев - 10:37

А ,започнах книгата''Моят злодей'',пише че е книга 3 от''Семейство Рийд'',някой знае ли кои са другите?В ''Читанка''изобщо няма такава книга.
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия на книги   Чет 11 Фев - 10:46

@meri написа:
Съгласна съм с теб,това би трябвало да е -или пък аз очаквах така-най-интересната от поредицата,но...сгреших.И като се сетя за нея се ядосвам за доста неща,които не ми харесват.Не можеш да казваш,че жената е с ''железен гръбнак'' и в следващия момент почваш да я описваш като...слабохарактерна.Просто не мога да се сетя за дума която да я описва.В този ред на мисли очаквам с нетърпение следващата''Без граници'' за Канон,мисля че тя няма да ни разочарова.
До колкото знам, тя е отделна поредица. Дано Егмонт издадат и нея.

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия на книги   Чет 11 Фев - 10:49

Да,така е.Вече им зададох въпроса,но нямам отговор.
Любов
Редовен

Брой мнения : 69

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия на книги   Съб 17 Ное - 10:43

Тъй като не намерих по-подходяща тема /може и да не съм гледала достатъчно/, ще си пусна запитването тук.
Какво мислите за поредицата "Истинска кръв"? Първо ще отбележа, че не съм я чела, нито съм гледала сериала, така че моля БЕЗ спойлери! Харесват ми книжките за вампири и имаше време, когато сериала беше много нашумял, така че съм позитивно настроена към идеята, но ще се радвам да чуя мнението на някой, който знае как е от първа ръка.
И едно допълнително въпросче от коментарите на първата книга в читанка останах с впечатлението, че книгите са 13 ... там, разбира се, има само пет. Колко трябва да са? Преведени ли са? Къде мога да намеря останалите?
Добре де, май стана повече от едно въпросче Мерси за вниманието и с нетърпение чакам да видя какво мислите.
ivaivanova
Читател

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия на книги   Съб 17 Ное - 19:20

Някой има ли 5-та книга от поредицата ,,Семейство Роял”?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия на книги   

Дискусия на книги

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Читателски интереси-