BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Аз тренирам, защото...

power_settings_newLogin to reply
+15
gopeto123321
ivcheto
marchela_82
mimi99
Koen
desistela
me.loco
ninatralenekova
Старшината
zzizzinka
animalita
lioness
zlatinka
Imm0rtal
~ i.LLusion
19 posters

descriptionАз тренирам, защото... EmptyАз тренирам, защото...

more_horiz
Аз тренирам, защото... 550770_410666805621257_1003926809_n

Вие защо тренирате?
От кое се вдъхновявате? От кого, може би :slynce: ..
Споделете какви са резултатите, които искате да постигнете, колко време се занимавате с тренировки и какви ограничения спазвате.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Тренирах за забавата, но просто сега не ми остава време да ходя на фитнес, иначе пак бих тръгнал, имам карта даже. Иначе онова, което ме мотивираше беше мисълта за надграждане на онова, което имам, търсене на силата, за да стана по-добър. Продължителна борба с характера...

______________________________
Аз тренирам, защото... Banner-Ulquiorra-1
Какво е?
Ще разбера ли ако разкъсам гръдта ти?
Ще разбера ли ако разтворя черепа ти?
За вас е толкова лесно да го кажете.
Сякаш--
Разбирам вече.
Значи е това ...
Това, което протегната й ръка изразява е ...
Сърце?

Аз тренирам, защото... Urquiolabanner
Spoiler :

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Тренирам за сила, издържливост и за да си изхабя цялата негативна енергия. Пък и съм балерина, така че дори само на стандартен балетен екзерсиз да отида, то пак си е вид тренировка Аз тренирам, защото... 909357165

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Тренирам за тонус, добро настроение и усъвършенстване. Аз тренирам, защото... 909357165

______________________________
    In a lioness eyes...
    ... all things belong to her!

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Най-вече, за да отслабна, но имам чувството, че и след това ще си ми остане като начин да разпусна.

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Добър начин да разпусна , а и се чувствам по-добре , всмисъл гледайки резултатите имам по-добро самочувствие. 

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
абе да си кажем право-който не е тренирал едно време да тренира ся.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Аз тренирам, защото... Ywkb

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Тренирам за да си възвърна предишното тегло, визия.. Много обичам да вървя, динамична личност съм, не мога без да съм в движение. Много обичам да вървя на пътека, - харесва ми как се чувствам след тренировката - изморена, но и с повишен пулс от това че съм дейна. Жалко че сега не мога да се качвам често на пътечката, но чакам с нетърпение, момента в който ще имам тази възможност

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Тренирам защото ми харесва,не целя да постигна някаква физическа форма,по скоро искам да постигна психчиеска издържливост и към това се стремя.Естествено,че не ми харесва кой знае колко да съм потна,задъхана,да ме болят мускулите на краката и единственото което искам е да седна и да си почина малко.Харесва ми чувството когато си направя тренировката с колелото и не съм спряла колкото и трудно да ми е било.Това е чувство,че си направил крачка отвъд някаква своя граница и в същият момент знанието,че тази граница се е изместила някъде по-напред и трябва отново да я преодолееш,докато не стигнеш до максимума си.Вдъхновявам се от останалите момчета и момичета с които карам,те са много силни и много надъхани.Така де,не тренирам за форма и сила на тялото,а за душата си.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Аз тренирам, защото... Baner-10

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Аз пък имам проблем...Значи няма да ви споделям колко килца съм отгоре.щото и аз си се плаша...Искам да смъквам бавно и постепенно,плавно без шок за организма.Едно време си правех коремни преси и упражнения за стягане и разстягане.Като ги правиш всеки ден има ефект.Сега ще започна пак.Даже,колкото и да ме разубеждавате след малко-ще почна да пия и хапчета за отслабване.Разглеждах и четох доста за най-различните хапове-ще пробвам с един вид.И храната като количество драстично намалих,но не се лишавам от нищо.Стигнах до извода ,че всякакви диети са немислими за мене.Даже и обръч ще си купя да въртя-много е забавно.Тези дни си направих кръвни изследвания:пълна кръвна картина,хормони на щитовидна жлеза,ензими на черен дроб,глюкоза в кръвта и холестерол.Всичко ми е в граници,така че не е някой здравословен проблем.Обаче имам изключително силни болки когато се навеждам и изправям в долната част на ктъста и таза.Това е от раждането на малкия.Минаха 4 години,обаче много ме боли и не мога да правя колкото ми се иска упражнения ,натоварващи гърба и кръста,както и много коремни преси.Имам молба,ако някой може да ми сподели или обясни упражнения за заякване на гръбначните мускули,и щадене на тазовата област.Поне в началото.Ще споделям напредъка си после,дано да има!Целта ми е за 3-5 месеца да смъкна поне 8-10 кг.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Най-лесно се свалят килограми с тичане.
Тук разгледай за упражнения за гръб.
Но щом ще тренираш, ще ядеш повече, имай го предвид. Комбинацията трениране-диети не е от най-добрите.

______________________________


 
         
       

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Тренирам защото ми харесва

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Коен,мерси за линка.Аз диети специални няма да спазвам.Само спирам хляб и тестени изделия,сладкиши и тем подобни,но количеството храна за един прием ще е като за малкия ми син например-малки дози.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
desistela написа:
Коен,мерси за линка.Аз диети специални няма да спазвам.Само спирам хляб и тестени изделия,сладкиши и тем подобни,но количеството храна за един прием ще е като за малкия ми син например-малки дози.


С гледане на Спартак също се отслабва. Аз тренирам, защото... 2115147716 

______________________________


 
         
       

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Ех,не ме забрави! Аз тренирам, защото... 2115147716 

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Тренирам ,за да възвърна теглото си от преди раждането на втората ми дъщеря.

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
започнах защото исках да отслабна, после взе че ми хареса и... така :)

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Тренирам,защото помага за прочистване на негативните мисли и влияния върху тялото и ума.

______________________________
"Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че... Но както и да се мъча, не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки, който се опита да облече трезвеността в благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш означава да живееш като идиот. Да си противоестестен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!"

Фьодор Михайлович Достоевски

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
обичам да спортувам, защото така релаксирам от напрежението от работата. преди редовно ходех на фитнес, защото много добре ми се отразяваше.

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
Харесва ми да спортувам, за да съм здрава и силна

descriptionАз тренирам, защото... EmptyRe: Аз тренирам, защото...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply