BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

”Здрач” готви напълно изненадващ финал

power_settings_newLogin to reply
+17
kkkk19
malkotoceci
didi26
milaa
simarsd
elhrijovech
Stefanika
lioness
beni1979
belleville
Ralna
Мирела
gery_vampirelady
div
T.Kostadinova
Zaharka
Thea
21 posters

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал - Page 2 Empty”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
First topic message reminder :

”Здрач” готви напълно изненадващ финал

”Здрач” готви напълно изненадващ финал - Page 2 Twilight-breaking-dawn-2

Създателите на вампирската сага "Здрач" коренно променили финала на втората част на "Здрач – Разсъмване".
Финалът на лентата, която събра милиони меломани в киносалоните, е съвсем различен от оригиналния край в книгата. Промените са направени с помощта на авторката на историята Стефани Майер и сценаристката Мелиса Розенбърг.

За публиката обаче събитията на финала ще останат в тайна, но съдейки по реакцията на главния актьор Робърт Патинсън филмът ще завърши наистина неочаквано.

Когато за първи път прочетох тази част на сценария възкликнах: "Какво става?". Трябваше да прочета няколко пъти тези страници", разказва още звездата, който преди седмици се раздели с екранната си половинка от сагата Кристен Стюарт, която беше и негова спътница в живота. Премиерата на лентата се очаква да излезе в салоните през ноември.

Източник: http://life.dir.bg

______________________________
”Здрач” готви напълно изненадващ финал - Page 2 Dragon-Book

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал - Page 2 EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Като го гледам ще кажа.Хареса ми края на книгата и някакси не ми се иска да гледам или чета сега да се оплита историята... но ще видя, ако има каквода се види!

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал - Page 2 EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
За мен и петте части на филма са много успешна екранизация на книгите-много добра режисьорска и сценаристка работа, наистина рядко се случва впечатленията от книгата и филма да се препокриват. И финалната битка според мен е много по-добре представена, отколкото в книгата, оригинално решение и определено по-въздействащо.

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал - Page 2 EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
Абсолютно съм съгласна.Книгите от поредицата са страхотни.За съжаление филмите не могат да предадат точно чувствата.Но и те не са лоши.Чела съм поредицата няколко пъти и никога няма да ми омръзне.

description”Здрач” готви напълно изненадващ финал - Page 2 EmptyRe: ”Здрач” готви напълно изненадващ финал

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply