BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Петдесет нюанса сиво

power_settings_newLogin to reply
+57
aidad
АВА
Phelan
anigeorgieva21
Христина Атанасова-Ганева
Scarlet
Bambo
Favorite1
KpuCuHkaTa88
meri
ginka_zheko72
didka.stz
radians
jaklin_
kochsumaz
Николина Гогова
sapunka
Zerita
iveto81
cveti11
Marti4ka
mandi
TraYkovA
in4eto7
ognendar
Smile23
biliana_911
pg_ts
dani_ellae
мяу
EvaMars
penka1234
gerganasto
naFarela
vivi86
lubima8310
karisima
galileo414
becky13
beni1979
DarkEmperoR
biskit
jmv
GerryBass
mir4a
YDG
Ralna
renesme_cullen
elizstoykova
eleos
Christina.
~Еви~
Villy.Petroff
Thea
milenaka
Ashlie
Zaharka
61 posters

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyПетдесет нюанса сиво

more_horiz
First topic message reminder :

Петдесет нюанса сиво - Page 7 1514

Петдесет нюанса сиво

Джеймс, Е Л
Издателство БАРД
Роман, Еротика
496 страници
мека корица,
цена 16.99 лв.

излиза на 23.07.2012 г.

Книгата, която прелъсти целия свят!

Защо жените харесват толкова „ПЕТДЕСЕТ НЮАНСА СИВО”?
Защото е написана с думите, които мъжете забравят да казват,
а жените искат да чуват.

Когато студентката по литература Анастeйжа Стийл отива да вземе интервю от успелия предприемач Крисчън Грей, тя е силно привлечена – този мъж, този поглед! - но и смутена от властното му присъствие. Неопитната Ана е стъписана, когато осъзнава, че желае точно този мъж. А предупреждението му да стои далече от него я кара да го желае още по-силно.
Когато обаче разбира за ексцентричните му еротични предпочитания, тя се колебае – независимо от успеха и чара си, Грей е мъж, измъчван от собствени демони и всепоглъщаща нужда от контрол. Безсилни да устоят на привличането, двамата се впускат в страстна и дръзка афера. Ана ще навлезе в неизследваната територия на собствените си желания, но ще може ли да се подчини на фантазиите на Грей? И ако го направи, ще продължи ли да обича онова, което ще открие?

Освобождаваща и пристрастяваща, трилогията „ПЕТДЕСЕТ НЮАНСА” ще ви обсеби, ще ви притежава и ще остане с вас завинаги!
Гардиън


ОТКЪС!




Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 5 Юли - 15:08; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Филмът ме разочарова, но поредицата е супер!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
А на мен филмът по ми хареса, поне имаше повече действие, книгата ми беше скучна, само едни безкрайни оргазми от типа той ме докосна и аз вече свърших, даже не успях да я дочета

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
И трите книги са хубави, не толкова, че да искам а ги прочета отново, както се случва с много други книги, но са интересни. Колкото до филма- с първата част не се бяха справили, но втората ми хареса как е направена, макар, че имаше доста неща които не ставаха ясни. Някой, който гледа филма, преди да е прочел книгата ,мисля че няма да разбере добре историята.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Тези книги ме накараха да започна да чета книги. Преди това не обичах да чета.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
На мен също ми харесаха книгите и когато ги завърших знаете ли какво направих?Започнах ги отначало.Има много критики,че не са издържани много,че има много секссцени и т.н.,но нали това ни привлича в тях?!По времето,когато излезе 3-логията нямаше изобилие от книги с подобни сюжети,мисля,че това откровено до крайност описание на събития и преживявания плюс секс ни интригува и вълнува,чрез книгите осъществяваме фантазии - нямам предвид точно тази книга-които иначе едва ли бихме преживели.Аз също се ядосвах на героите ,плаках с тях и се радвах,но не приемам критиките ,всеки си има вкус,на който не му харесва да не чете.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Петдесет нюанса сиво - Page 7 2290_pic_1


По-тъмен
Е. Л. Джеймс


Петдесет нюанса по-тъмно през погледа на Крисчън!



Е Л Джеймс обръща по-тъмен и по-дълбок поглед към любовната история, пленила милиони читатели по света. Тяхната пламенна, чувствена връзка завършва с болка и разочарование. Но Крисчън Грей не може да забрави Анастейжа Стийл, да се откъсне от нея. Решен да си я върне, той се опитва да потисне най-тъмните си копнежи и желанието си за пълен контрол и е готов да обича Ана както тя иска.

Но ужасите, преживени в детството, все още го измъчват, а коварният шеф на Ана – Джак Хайд, определено я иска за себе си. Ще успее ли терапевтът доктор Флин, на когото Крисчън доверява тайните си, да му помогне да се изправи срещу демоните си? Дали желанието на прелъстителката Елена да го притежава и манията на Лийла, бившата му подчинена, няма да повлекат Крисчън назад към миналото?

Ако все пак успее да спечели Ана, възможно ли e мъж с толкова мрачни тайни да се надява, че ще я задържи?



Възбуждаща, изненадваща, удовлетворяваща! Феновете на поредицата са ненаситни! Продажби в 150-милионен тираж по цял свят, две задъхани филмови адаптации... - www.usatoday.com



Страховит поглед към същността на Грей – най-болезнените му спомени, превърнали го в човека, в когото се влюбва Ана. За мен беше истинско прозрение... Надявам се да е така убедително и за читателите! - Е Л Джеймс


Дата на издаване: 05.02.2018
Брой страници: 544
Корична цена: 17.99 лв.

______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 7 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Добра поредица.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Това беше първата ми книга от този жанр, първо бях малко скептична , но когато започнах да чета ми хареса и сега ми е фаворит и е на първо място от книгите които съм чела.

______________________________
"Исках да те нямам завинаги, а не да те имам за кратко." Петдесет нюанса сиво - Page 7 1786223778

("Лавина", Блага Димитрова)

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Харесва ми естествено! Четях ги веднъж и после ги препрочитах! Като оставим настрана секс сцените,това си е една красива приказка ! Малко наивно пресъздадена,но все пак мечтата на всяка жена за любов !

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Идват ми доста хард цялата поредица.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Книгите са хубави за разлика от филма

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Книгите ми харесаха,а и първата част на филма също.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Книгите ми харесват, при това много. Първата книга прочетох още, когато направиха фен превод (който беше страхотен) и от тогава съм фен. Филмите от друга страна не бяха хубави. Особено последният. Нито актьорите, нито продуцентите, са знаели какво правят в третата част... Разочароващо!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
Книгите са хубави ,но филма не ми допадна.

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
[quote="irenita91"]Книгите са хубави ,но филма не ми допадна. [/quot

И на мен! Ако не си чел книгите няма да разбереш нищо от това, което се случва във филма!

descriptionПетдесет нюанса сиво - Page 7 EmptyRe: Петдесет нюанса сиво

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply