BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЗаради теб EmptyЗаради теб

more_horiz
Заради теб
Заради теб 153117_b

Съдбата ги свързва, съдбата може да ги раздели!

" ...Тя продължи да чете на глас:

" Аманда се задължава да се премести в къщата. Разрешава й се да използва червената спалня за себе си и синята - за сина си. Забранява й се да влиза в бялата стая, освен ако не се омъжи..."

Аманда Седжуик е самотна майка и едва свързва двата края. За нищо на света не би се обърнала за помощ към състоятелния си баща; иска от него само обич, но така и не я получава.

След смъртта му животът й се преобръща. Внезапно Аманда се превръща в богата наследница. Само че в завещанието ексцентричният богаташ е заложен капан - тя е длъжна да спази наглед безсмислените условия, иначе губи всичко.

Итън Блек е онзи, който ще следи за стриктното изпълнение на изискванията. Той се съгласява да изпълни последната воля на богаташа само защото му е задължен. Иначе до края на живота си не би стъпил в Ню Йорк - града, свързан с толкова болезнени спомени след трагичната смърт на бременната му жена.

В задълженията му обаче не влиза влюбването в Аманда. Нито необходимостта да рискува живота си заради нея. А рискът е голям, защото някой я дебне.

И часът на покушението неумолимо наближава...

Джанел Тейлър (род. 1944) публикува първия си роман през далечната вече 1981 г. Тя е авторка на десетки романи, групирани в няколко поредици, а също и на много разкази.

______________________________
Заради теб 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Заради теб 4965902g

descriptionЗаради теб EmptyRe: Заради теб

more_horiz
Звучи много интересно. Май ще и дам шанс на Линдзи отново Заради теб 2115147716

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionЗаради теб EmptyRe: Заради теб

more_horiz
yanitsa1 написа:
Звучи много интересно. Май ще и дам шанс на Линдзи отново Заради теб 2115147716


Само дето това не е Линзи :wasnotme:

descriptionЗаради теб EmptyRe: Заради теб

more_horiz
Само да кажа както споменах тук
С една дума - не попаднах на романче този път. Не ме грабна до самия си край. Образите не бяха развити хубаво, героинята ми беше прекалено тъпа и наивна. Не мога да проумея как след 3-тия ден започна да си мисли, колко обича главния герой (явно аз имам някакъв проблем с това), действието ми се разви твърде не запленяващо и тъпо. Края ми беше прекалено банално предвидим и ясен (ама кой ми е виновен, че съм прочела всички розови романи до които съм се докоснала Заради теб 2115147716 )

Но всеки си има различен вкус. Иначе за коя Линдзи говориш?

______________________________
Заради теб 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Заради теб 4965902g

descriptionЗаради теб EmptyRe: Заради теб

more_horiz
Обърках мястото, не ме убивайте! Щях да публикувам другаде за Джоана Линдзи. Майко колко съм злее! Заради теб 2115147716

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionЗаради теб EmptyRe: Заради теб

more_horiz
Честно казано очаквах повече от книгата...

descriptionЗаради теб EmptyRe: Заради теб

more_horiz
Честно казано и на мен не ми хареса. Всъщност е поредица, мисля, че от 3 книги.Прочетох ги с голям зор.
Но като цяло Джанел Тейлър никога не ми е била сред любимките.

______________________________
Заради теб Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionЗаради теб EmptyRe: Заради теб

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply