BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Коя е последната книга, която прочетохте?
След - поредица
"Игра на омраза"
Милениум (трилогия)
"Жестока любов"
Поредица "Твърде далеч"
Ще те чакам
"Този мъж"
Красив негодник
"Момиче от календара: Януари, февруари, март"
Yesterday at 21:49
Yesterday at 16:10
Yesterday at 14:15
Yesterday at 13:09
Yesterday at 12:55
Yesterday at 11:39
Yesterday at 11:38
Yesterday at 11:35
Yesterday at 11:34
Yesterday at 11:33
antoan
xristina_zlateva
soniamit
Zaharka
jastrata
mimivulcheva
mimivulcheva
mimivulcheva
mimivulcheva
mimivulcheva

Share | .

Стрелата

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Koen
Шефче

Чете : 'ич ми не е
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2177
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Стрелата   Чет 7 Юни - 10:09

First topic message reminder :

Стрелата

• Световна премиера: 26.09.2012
  • Жанр: Екшън, Приключенски, Драма, Мистерия, Фантастика
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 60 минути
  • Режисьор: Дейвид Нътър
  • Сценарист: Грег Берланти, Андрю Крайсбърг
  • Продуцент: Грег Берланти, Макр Гугенхайм
  • В ролите: Стивън Амел, Пол Блекторн, Кейти Касиди, Саймън Чин, Нека Кроул, Роджър Р. Крос, Колин Донъл, Кейтлийн Гати, Уила Холанд,
  • Разпространител: CW Television Network
  • Резюме:

След корабокрушение, милиардерът Оливър Куийн изчезва и е обявен за мъртъв, преди да бъде открит на самотен остров в в Тихия океан. Когато се завръща в Старлинг Сити, майка му, Мойра, сестра му, Тея и най-добрият му приятел, Томи го посрещат, но усещат, че Оливър много се е променил на този остров. Докато Оливър крие истината за човека, в когото се е превърнал, той отчаяно желае да поеме отговорност за действията, които е извършил, докато е бил момче. Нйа-много желае да се сдобри с бившата си приятелка, Лоръл Ланс. Докато Оливър отново се сближава с близките си, той тайно създава Стрела - герой, който да поправи грешките на семейството му, да се бори срещу болестите на обществото и да възстанови загубената слава на Старлинг Сити. През деня Оливър играе ролята на заможен и безгрижен донжуан, какъвто е бил, а плътно до него е верният му бодигард Джон Дигъл. Бащата на Лоръл - детектив Куентин Ланс е решен да арестува този герой, който върлува из града. Междувременно, майката на на Оливър, Мойра знае много повече за корабокрушението, отколкото казва и е по-безскрупулна, отколкото той може да си представи.

Трейлър:

Последната промяна е направена от Koen на Нед 23 Юни - 10:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
dfghjk
Редовен

Брой мнения : 79

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пет 23 Ное - 11:08

@Zaharka написа:
@milenaka написа:

Аз, обаче, много харесвам кърпата :wait:

Кърпата е страхотна. Толкова е хубава, че чак ми се иска да й се порадвам отблизо

Мдааа...кърпата дава полет на въобръжението, защото под нея може да има много, а може и нищо да няма :wasnotme: Но като цяло сериалчето е интересно и аз го следя.
GerryBass
Читател

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Съб 24 Ное - 9:49

Историята е интересна , добре е направена , но някак си като се зазаяпам по Стрелата и съм до там ))
margy
Читател

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пон 26 Ное - 13:12

Сериалът е хубав, но на мен ми идва малко сладникъв. С този комбиниран персонаж от Робинзон Крузо, оцелял корабокрушение и тържествено завърнал се, да раздава правосъдие и защитава бедните като Робин Худ и пазещ града си посред нощите като Батман. Иначе главният си е за прехласване.

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пон 26 Ное - 14:35

сериала е наистина много хубав
slava87
Читател

Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пон 26 Ное - 18:50

Бива го, пичът е готин, но мацката ме кефи отвсякъде с гардероба си :wasnotme: Повечето сериали ги гледам именно заради модата
desistela
Модератор

Зодия : Taurus
Брой мнения : 1272
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Сря 28 Ное - 11:29

@margy написа:
Сериалът е хубав, но на мен ми идва малко сладникъв. С този комбиниран персонаж от Робинзон Крузо, оцелял корабокрушение и тържествено завърнал се, да раздава правосъдие и защитава бедните като Робин Худ и пазещ града си посред нощите като Батман. Иначе главният си е за прехласване.

Абсолютно съм съгласна!Точно за това си мислех още първата серия като гледах.Спор няма-пича е супер готин,а аз имам слабост и към светлокоси и синеоки мъже.Леле,мале!!!

Коен-как можа да изкоментираш,че все гол се разхождал.Не е така,ама де да беше....

Читател

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Нед 9 Дек - 18:23

Хихи Определено младежът не се разхожда гол през цялото време, но щеше да е хубаво ;) Като сюжет обаче наистина е леко сладникав, а като убедителност на героите - почти никаква. Но ние си знаем защо го гледам всъщност 😊
galileo414
Редактор

Чете : Всичко до което се докопам
Брой мнения : 308
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пон 10 Дек - 21:48

@GerryBass написа:
Историята е интересна , добре е направена , но някак си като се зазаяпам по Стрелата и съм до там ))

А, не съм само аз. :wasnotme:
waternimph
Редовен

Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Съб 15 Дек - 12:34

Страхотен сериал, грабна ме още от началото. Сюжета е интересен, и въпреки че на моменти малко излишно разводняват нещата си остава динамичен и интиругващ. Колкото до главния актьор, то просто не може да не му се наслади човек
Dimda
Читател

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Нед 16 Дек - 21:11

Много харесвам сериала. Всички актьори са страхотни и като цяло оставам доволна от всяка серия. Хубави лица, интересен, не толкова драматичен сюжет, добра актьорска игра и лека мистерия. Сериалът ме разтоварва приятно. И Стрелата е достатъчно готин, а хавлията наистина дразни.
milenaka
Преводач

Брой мнения : 1636

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Нед 16 Дек - 21:47

Долу хавлията, а?
Dimda
Читател

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Нед 16 Дек - 22:05

На всяка цена. Има хубаво тяло - да го показва. В краен случай разголени тренировки, зад а видим, че си пази формата.
Dark_Red_Rose
Читател

Зодия : Leo
Брой мнения : 26
Местожителство : У дупката :D

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Съб 22 Дек - 20:40

Ах, тази стрела. Наистина ми харесва. С кеф сядам да го гледам, най-вече заради сюжета. Като цяло и актьорите са страхотни ) С нетърпение чакам следващият епизод

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб 9 Мар - 6:44; мнението е било променяно общо 1 път
sweet_h
Читател

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Чет 7 Фев - 12:35

Влюбена съм в сериала, най-вече заради сюжета
escapingthesun
VIP

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 3629
Местожителство : Paradise city

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пет 8 Фев - 12:31

Нещо не успя да ме грабне. Първите 1-2 епизода ми бяха интересни, но после някак желанието ми за по-нататъшно следене на историята загина безславно. Идва време, когато един гол мъж не ти стига, за да ти поддържа интереса.
Сюжетът ми е малко плосък, действието я го има, я го няма, актьорския състав нещо не ми допада особено - главния е добре горе-долу, но и той има 2 физиономии ( едната на натровен с гъби, другата празна с овчи поглед), които сменя от време на време. Дай някъв живот на тва лице, бе бате. Черничкият е яко копеле, ама постоянно сърдит, все едно някой му е изял супата с вилица или още по-зле - дава вид на постоянно недо*бан. Мацката и тя като главния - 2 физиономии, но тук идва разликата, че на моменти дори забравя да ги сменя и май си остава само с влажния овчи поглед. За другите какво да кажа - реда ми на мисли е ясен. Единствената, която ми допада е сестрата. Има поне капка талант в това момиче и на моменти те кара да й повярваш.
Продължавам да го следя, но и аз не знам защо. Може би, защото частта със спомените на острова наистина ме заинтригува, ама 10 сек. на епизод са ми прекалено малко да ме поддържат жива, защото все съм на косъм да умра от скука, докато го гледам.

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Последната промяна е направена от escapingthesun на Пет 8 Фев - 13:24; мнението е било променяно общо 1 път
Zaharka
Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5452
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пет 8 Фев - 13:16

Обаче като гледам си изпуснала епизодичната поява на твоя любим Крикс (не му знам заглавието на пича) в посредния епизод.

VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пет 8 Фев - 13:35

Ману Бенет му викат

Не съм го гледала последния епизод все още, ама да ти кажа един Крикс положението не оправя. Подобрява, но не оправя. Но ако е с костюмчето от Спартак така голичък и лъскавичък мали.... Не, не! Не ме разсеивай с такива порочни мисли.

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

Zaharka
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Пет 8 Фев - 21:16

Абе не е голичък и лъскавичък, ама пак си пада по хладни и доста остри оръжия.

Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Вто 19 Фев - 17:03

Да ви кажа и аз го зарязах серала на 3-тата сериа ли беше.Много плосък сюжет,тъпа работа.Дени верно,че на едното готино тяло не се гледа нещо...

Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Вто 19 Фев - 18:40

@desistela написа:
Да ви кажа и аз го зарязах серала на 3-тата сериа ли беше.Много плосък сюжет,тъпа работа.Дени верно,че на едното готино тяло не се гледа нещо...

Спартак, Деси, Спартаааааааак!

desistela
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Вто 19 Фев - 18:46

А,гледах една сериа по НВО и ако е същия дето ми го предлага-не,мерси!
Много кръв и бой имаше там.Обаче едно време гледах Рим ,пак продукция на НВО и много ми хареса.Много интриги,секс и убийства.То май всичките им сериали са такива на тях.
Нещо чува ли се за нов сезон на "Истинска кръв'"Че два пъти му гледах повторението вече .

Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Вто 19 Фев - 20:47

@desistela написа:
А,гледах една сериа по НВО и ако е същия дето ми го предлага-не,мерси!
Много кръв и бой имаше там.Обаче едно време гледах Рим ,пак продукция на НВО и много ми хареса.Много интриги,секс и убийства.То май всичките им сериали са такива на тях.
Нещо чува ли се за нов сезон на "Истинска кръв'"Че два пъти му гледах повторението вече .

Добре де, в Спартак има много кръв, ама в Истинска кръв няма :lmao2: Питай мацките тука да видиш, че само добри отзиви ше получиш. Рим го спряха, защото им изгоряха декорите и решиха, че не си заслужава да влагат отново пари. А Спартак не е на HBO. Иначе, Истинска кръв ше има на 9-ти юни.
Но послушай съвета ми и загледай Спартак. Кръвта нарочно я правят в повече. Даже, като прегледаш всичките 4 сезона на един дъх, щото ше си мега впечатлената и заинтересована, може да пуснеш и Игра на тронове. Това са двата сериала, в които влагат най-много пари в момента, а на Спартак сега излиза последният сезон.

desistela
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Вто 19 Фев - 20:53

Игра на тронове го гледах.Страхотен е да.Ще си помисля за Спартак.ОК.Сега слушам новините!!!,познай кво дават
Ако имаш комент аз съм в чата

VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Вто 19 Фев - 21:19

Добре де, след последните два епизода леееееекинко си промених мнението :pardon: Зах, излезе права. Определенно. Оказа се, че един Крикс (Ману Бенет) сериал прави. Ако не го утрепят скоро и да си бият огромен автогол, може и да продължа да го следя.

А за Спартак съм с двете ръце и двата крака. Ако имах още нещо щях и него да вдигна Гледай задължително и после цък в темичката да си пообсъдим мъжленцата

Zaharka
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   Вто 19 Фев - 21:23

Зах много обича да е права

ПисанеЗаглавие: Re: Стрелата   

Стрелата