BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЗа дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео EmptyЗа дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео

more_horiz

Музика: Tim McMorris - Give Our Dreams Their Wings to Fly

______________________________


 
         
       

descriptionЗа дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео EmptyRe: За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео

more_horiz
Ухааааа!Хаха!
Тези културисти ми се струват доста нарцистични.Честно казано не ме впечатлиха особено.Имат мускули-да,добре очертани са,но и вечните изпъкват грозно.Аз предпочитам по-хармонично развити тела...
Не искам да споря,и не съм особено компетентна,но мъжа ми се занимаваше преди с бодибилдинг.Каза,че тези ,които ходят по състезания правят само мускулна маса,т.е. нещо като "балон"се надуват,но без сила.
Да не говорим,че повечето от тях вземат хранителни добавки и разни такива стимуланти,което води често до понижено либидо .Е,може би не всички,но често срещано...
Все пак важно е добре свършената работа пред едната хубост.... За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЗа дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео EmptyRe: За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео

more_horiz
За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео 909357165 Благодаря за поста! За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео 909357165 Винаги е добре да пооплакнеш малко очи За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео 909357165

Сега, доколко тези са най-красивите и т.н. - за всеки влак си има пътници. Само малко не разбрах момчетата точно какви са. За културисти ми идват леко по-слабички. Повечето изглеждат като обикновени фотомодели.

Трябва да поправя и Деси - че какво им е лошото на хранителните добавки? Да не се бъркаш със забранените субстанции?

Иначе верно, тези мускули са си до голяма степен декоративни. Не че не са силни, мускула си е мускул. Най-големият проблем е че в случая повечето момчета не могат точно да ги използват. Не е като да са реални спортисти в бойни спортове примерно. Там рядко се виждат чак толкова изразени мускули и т.н., но пък се бият изключително ефективно.

Но не е добре съвсем да не им се отдава заслуженото и на тези момчета. Изисква се доста постоянство и труд, за да постигнеш тези резултати. А и повечето от тях имат и доста приятни лица и излъчване, което си е голям плюс. Повечето културисти не стават за снимки в близък план За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео 909357165

Та, в заключение, че не знам какво казах : мерси, Коен! За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео 909357165

______________________________
За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео 4347762w

descriptionЗа дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео EmptyRe: За дамите: Най-добрите тела на 2011 - Видео

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply