BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionИзвестни девственици EmptyИзвестни девственици

more_horiz
Известни девственици

По повод конкурса в Китай, в който 11 девствени момичета ще имат възможността да се омъжат за милиардери, темата за жените, които все още не са били с мъже, става все по-актуална. Затова и днес ще ви покажем пет от най-известните девственици.

Адриана Лима
Известни девственици Adriana-Lima-7438
Ангелът на "Victoria's Secret" Адриана Лима, която в момента е на 30 години твърди, че не е правила секс, докато не се е омъжила за баскетболиста Марко Ярич през 2009 година.

Брук Шийлдс
Известни девственици Brooke-Shields
Бившата съпруга на тенисиста Андре Агаси - Брук Шийлдс пък е изгубила девствеността си на 22 години, тъй като преди това не е харесвала начина, по който е изглеждала.

Тейлър Суифт
Известни девственици Taylor-Swift-Wallpapers-4
Половинката на американския футболист Тим Тибоу – Тейлър Суифт също е девствена. Въпреки връзката си със спортиста, красавицата все още е девствена, нещо повече – Тейлър Суифт твърди, че ще прави секс, едва когато се омъжи.

Лоло Джоунс
Известни девственици %D0%9B%D0%BE%D0%BB%D0%BE-%D0%94%D0%B6%D0%BE%D1%83%D0%BD%D1%812
Американската лекоатлетка Лоло Джоунс, която въпреки своите 29 години, също все още не е имала интимни отношения с представител на силния пол. Джоунс, която се е снимала в няколко предизвикателни фотосесии за мъжки списания, твърди, че да запази девствеността си е най-трудното нещо на света. „Когато си на 22-23 години е сладко. Но когато си вече на 29, не е така. Започват постоянно да те съдят и мъжете не ми връщат обажданията, след като разберат, че не съм била с никого преди това“, признава лекоатлетката.


Винъс и Серина Уилямс
Известни девственици Williams-2
Американските тенисистки Винъс и Серина Уилямс са сред най-известните девственици в света според "Дейли мейл". Двете сестри, които са съответно на 31 и 30 години дори твърдят, че все още не са били с мъж през живота си, въпреки че и двете имаха сериозни връзки през годините.

http://www.zasada.bg

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Известни девственици 7389738n


Известни девственици Badge1

descriptionИзвестни девственици EmptyRe: Известни девственици

more_horiz
тези сестри са луди не знаят какво изпускат ще станат зли баби

descriptionИзвестни девственици EmptyRe: Известни девственици

more_horiz
оо mams :lmao: зли баби

______________________________

За затопляне на взаимоотношенията, понякога и един сладолед е достатъчен. — Графити




Мозък — органът, с който мислим, че мислим. - Амброуз Биърс


Щастие — Приятно чувство, което се поражда при мисълта за нечие чуждо нещастие.

Очевидно нямам приятели защото ме смятат за НЕПОНОСИМА

descriptionИзвестни девственици EmptyRe: Известни девственици

more_horiz
mams написа:
тези сестри са луди не знаят какво изпускат ще станат зли баби


не не човек разбиваш Известни девственици 3569552857 :lmao: :lmao: :lmao: :lmao2: :lmao2: 

______________________________
Тя ме сънуваше и това дори не беше кошмар. Тя искаше да остана с нея, там, в съня й.
Мъчех се да открия думи, за да опиша чувствата, които ме заляха, но нямах достатъчно силни такива, за да ги изкажа. За един дълъг момент се удавих в тях.
Когато изплувах, вече не бях същият мъж.
Животът ми бе безкраен, постоянен, непрогледен мрак. Трябваше, по необходимост, винаги да е мрак за мен. Така че, как бе възможно слънцето да изгрява сега, по средата на моя среднощен мрак?
Винаги ще е по този начин и за мен, също. Аз винаги ще обичам това крехко човешко момиче, до края на безпределното ми съществуване
❤ ❤ ❤ 

descriptionИзвестни девственици EmptyRe: Известни девственици

more_horiz
Твърдението, не е като истината, но пък е добра реклама

descriptionИзвестни девственици EmptyRe: Известни девственици

more_horiz
Да бе да вярвай !

descriptionИзвестни девственици EmptyRe: Известни девственици

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply