BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share

One for the money [Stephanie Plum]

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Thea
Шефче
Thea

Чете : Танц с дракони
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Местожителство : Mezentius House

One for the money [Stephanie Plum] Empty
ПисанеЗаглавие: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyЧет Яну 26, 2012 4:22 pm

One for the money [Stephanie Plum] One-for-the-money-movie-poster

Времетраене: 106 min
Жанр: Екшън | Комедия | Криминален
Държава: САЩ
Премиера в САЩ: 27 януари 2012
Режисьор: Джули Ан Робинсън
Сценаристи: Стейси Шърманр Карън Рей
Актьорски състав: Катрин Хейгъл, Джейсън О'мара и Даниел Сънджата

Безработна и прясно разведена, Стефани Плъм се урежда с работа благодарение на бизнеса на братовчед й, свързан със залавянето на избягали затворници, пуснати под гаранция. Първата й работа я кара да се впусне в преследването на издирван местен полицай, свързан с романтичната страна на миналото й.

Шефче
Zaharka

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5611
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyЧет Яну 26, 2012 4:32 pm

One for the money [Stephanie Plum] 132382 Yessss! One for the money [Stephanie Plum] 132382
Хич, ама никак не съм си я представяла така. Не само външно, ами и иначе. Малко кифленска ми изглежда, не знам защо. Но определено ще се гледа. След като нашите будали няма да преведат другите книги, добре поне, че филми ще направят.

Преводач
milenaka

Брой мнения : 1636

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyЧет Яну 26, 2012 4:40 pm

А чува ли се нещо дали ще правят филми по останалите книги? :hmm:
Върнете се в началото Go down
Thea
Шефче
Thea

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyЧет Яну 26, 2012 4:53 pm

Може би зависи от успеха на първия. Ще стискам палци да е голям и да са направили филма интригуващ колкото книгата. От трейлъра надеждите ми да е така са големи! Честно казано, ужасно съм нетърпелива! :love:
Сигурно ще го гледам още щом излезе с лошо качество, ако не успея да ида на кино! Обаче с кеф бих отишла на кино, да ви кажа, дано го дават.

Преводач
milenaka

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyЧет Яну 26, 2012 5:04 pm

Wayward daughter написа:
Може би зависи от успеха на първия. Ще стискам палци да е голям и да са направили филма интригуващ колкото книгата. От трейлъра надеждите ми да е така са големи! Честно казано, ужасно съм нетърпелива! :love:
Сигурно ще го гледам още щом излезе с лошо качество, ако не успея да ида на кино! Обаче с кеф бих отишла на кино, да ви кажа, дано го дават.

Дано! И аз нямам търпение One for the money [Stephanie Plum] 3569552857 :love: За съжаление обаче май няма да можеш да го гледаш на кино - http://www.imdb.com/title/tt1598828/releaseinfo
nyx
Модератор
nyx

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 1427

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyЧет Яну 26, 2012 5:17 pm

Няма да го дават у нас? Сигурно ще може да се намери по чуждите торент сайтове.

Anita Blake Translate Team
Thea
Шефче
Thea

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyЧет Яну 26, 2012 6:01 pm

българска му работа, хич не съм изненадана! Да живеят торент тракерите дълъг живот дано! One for the money [Stephanie Plum] 883536

Читател
qnsssi

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyПет Яну 27, 2012 11:17 am

Аз го търсих и видях че в българия ше излезе на 03.02.2012 !!!
milenaka
Преводач
milenaka

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyСъб Яну 28, 2012 6:14 am

Вярно - http://kino.dir.bg/film.php?id=8417 Обаче нямаше ли да е по-добре да следват заглавието от книгата?
Thea
Шефче
Thea

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyСъб Яну 28, 2012 8:19 am

Кога ли са следвали нещата както трябва? Това е дошло от човек, който не е чел книгата. One for the money [Stephanie Plum] 2115147716 Защото е интересно как тогава ще се преведат заглавията на другите части, ако се филмират и те? Дано се филмират де!
Жалкото е, че оригиналните заглавия са си непреведими - One for the money, Two for the dough...

Шефче
Zaharka

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyСъб Яну 28, 2012 10:08 am

Вероятно е от човек, който не е и чувал за поредицата. А те и заглавията на книгите са си преведени на фантазия. Пък що се отнася до продълженията, веднага ти казвам - Ловец на глави 2, 3, 4...
Логика? За кво ти е!? One for the money [Stephanie Plum] 2115147716

Преводач
milenaka

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyСъб Яну 28, 2012 10:15 am

One for the money [Stephanie Plum] 2115147716 Сега, само си предполагам, но може би идеята им е да привлекат нови драги зрители. Но точно с това заглавие... 🇳🇴
Merry
Преводач
Merry

Брой мнения : 2477
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyСъб Яну 28, 2012 2:30 pm

Хайде, хайде, заглавието да ви е кусура. Мисля, че сте наясно с българските ни професионални преводачи, м? :wasnotme: Разбира се, че е нещо нормално името да е бъгнато. Първият пример, който ми идва на ум: Dear John - С дъх на канела. Някаква връзка? Тц.
Не мисля, че ще се филмират всички части, да не казвам, че едва ли не съм сигурна. Особено пък, че никак не вярвам Катрин Хейл да се снима в поредица. Но пък знае ли човек...
Аз се кефя, че са направили филм, та и разбирам за него чак като му излиза премиерата, което означава, че няма да чакам много за него. :slynce: Още докато видях темата и онемях, не ми беше известно, че се снима филм по книгата. Обаче веднага си казах "леле, да хващам книгата по-бързо да я чета", но пък после си викам не, че да не взема да се разочаровам от филма, а засега ми изглежда супер як, а и страшно много харесвам Катрин като актриса. Не знам как е описана Стефани Плъм, но съм убедена, че ще успее да я изиграе подобаващо.
Само едно не мога да си обясня - защо филма излиза в Русия на 26 януари, а в Германия например чак на 19 април :hmm:

Анита Блейк превод на български език
Zaharka
Шефче
Zaharka

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] EmptyСъб Мар 03, 2012 9:50 am

Иии вече го има в замунда. Нападай, народе!

Най-сетне качествена комедия. Крайно време беше. Наистина много добре са го направили. Останах повече от доволна, а обикновено съм върл противник на филми, правени по книги. Този път обаче ме изненадаха приятно. :slynce:
Стефани е уникален шемет, а двамата с Морели са докарващо-мускулна-треска-на-корема смешни. А след финала вероясно съм си я докарала мускулната треска. One for the money [Stephanie Plum] 2115147716 Каста беше перфектно подбран по скромното ми мнение. Успели са да докарат качествено и другия ми любим персонаж - шантавата баба Мазур ( :blink: ).
Силно се надявам да заснемат и останалите. One for the money [Stephanie Plum] 2474380249

ПисанеЗаглавие: Re: One for the money [Stephanie Plum]   One for the money [Stephanie Plum] Empty

One for the money [Stephanie Plum]

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Развлечения :: Кино :: Филми - 2012-