BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Рискована любов

power_settings_newLogin to reply
+37
ginka_zheko72
gery777
asayva
toni6910
iveto81
gerganasto
iva.79
biliana_911
penka1234
mimi1221
Christina.
milla71
matsa1978
Dobrinka83
ahmatova
liusi
Uniquemer
galileo414
Алабайка
natali_al
Luse
Guster
Lanfear123
jenia123
GerryBass
jmv
nilekta
kaaamzzz
renesme_cullen
yanitsa1
nyx
beni1979
Zaharka
inarra
MuryG
yanakk
Thea
41 posters

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyРискована любов

more_horiz
First topic message reminder :

Роман Драганести е може би съвършеният мъж. Богат, преуспял, красив и чаровен – той е всичко, за което едно момиче може да мечтае, като изключим малкия недостатък, че също така е и вампир. И какво от това, че е малко по-стар и обикновено гледа на човешките жени като на обект за вечеря, а не за среща?
Да, Роман Драганести е вампир, но вампир, който загубва един от вампирските си зъби, когато ги забива в нещо, в което наистина не е трябвало да го прави. И сега има една нощ на разположение, за да намери зъболекар, преди неговите естествени възстановителни спообности да затворят раната и да го оставят да се храни на една страна за цяла вечност.
Нещата не вървят добре и при Шана Уилън… След като става свидетел на ужасно убийство, дело на руската мафия, тя е следваща в списъка им за премахване. А кариерата й на зъболекар изглежда върви надолу, защото има страх от кръв. Когато Роман я спасява от опит за убийство, тя започва да се пита дали не е открила единственият мъж, който може да я опази жива. Въпреки че привличането помежду им е мигновено и страстно, ще успее ли Шана да превъзмогне страха си от кръвта и да оправи зъба на Роман? А ако го направи, какво ще му попречи да го използва върху нея?


Последната промяна е направена от Thea на Чет Юли 04, 2013 12:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Рискована любов - Page 4 Dragon-Book

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Охооо, денят ми започва страхотно с тази новина. Корицата е супер, но пък това е издателството със страхотните корици.... Книгата за Конър е чак 10-тата. :( Следващата е за Джакомо ди Венеция - незаконния син на Казанова и една полицайка.

______________________________
Рискована любов - Page 4 99671110

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Очаквайте на 31.03.2015г.
"Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс
книга шеста

Рискована любов - Page 4 10345741_683301035114222_5548174633991886800_n

Обем: 400 стр.
Формат: 13x20
Цена: 13.99 лв.

ОТКЪС

------------------Анотация------------------

Типичното ергенско парти включва бира и жени. Едно вампирско ергенско парти не е по-различно, с изключение че мъжете пият Криски (уиски, с аромат на синтетична кръв). Никой не може да организира по-добро парти от Джак – незаконния син на легендарния Казанова. Но когато партито излиза извън контрол и се появява полицията, Джак трябва да даде някои обяснения... но е напълно безмълвен пред красотата на офицер Лара Боучър.

Лара е убедена, че се е натъкнала на нещо повече от ергенско парти. Какво крие Джак? И защо е толкова заинтересуван от скорошното изчезване на млади жени из целия град. Разследването й разкрива повече, отколкото е готова да научи, особено що се отнася до съвременния Казанова. Но ако иска някога да бъде детектив, трябва да разкрие всичките му тайни... само сърцето й да не бе заложено на карта...

______________________________
Рискована любов - Page 4 99671110

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
От Тиара Букс казаха, че до края на месеца ще излезе 7-ма книга от поредицата :)

______________________________
Рискована любов - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Рискована любов - Page 4 12065503_762588397185485_4466278753092334679_n

Очаквайте "Забранени нощи", книга седма от поредицата "Рискована любов" на Керелин Спаркс на 06.10.2015г.

Прецакана. Така се чувства собственичката на популярен нощен клуб за вампири – Ванда Барковски. Предвид необичайното ѝ занимание, може да се каже, че тя е по-необикновена от приятелите си вампири и ако някой заяви, че е леко необуздана... ами, така да бъде. Ала след като трима бивши служители подават жалба срещу нея заради избухливостта ѝ, Ванда е принудена да посещава курс за овладяване на гнева. И което е още по-зле, Фил Джоунс се съгласява да ѝ бъде наставник. Смъртният, който е забранен за нея...

Ако Ванда знаеше кой – или по-точно какво – всъщност е Фил, то непременно щеше да се замисли дали наистина е толкова привлечена от него, защото истинската му природа е далеч по-дива от всичко, което си е представяла. Той е преборил звяра вътре в себе си, така че е най-подходящият човек, който да помогне на Ванда с гнева ѝ... само ако успее някак да запази самообладание, когато тя го подлудява от страст.

В навечерието на настъпващата вампирска война и въпреки несигурността на утрешния ден, Ванда и Фил ще трябва да намерят общ език и да се преборят с призраците от миналото си, ако искат да изживеят своите забранени нощи.

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyРискована любов

more_horiz
Изчетох цялата поредица.На места съм се смяла с глас.Интересна и увлекателна.Обичам такива книжки.Напълно ме откъсват от ежедневието и проблемите.

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Завърших 2-3??? ли препрочитане на книга 7 - Забранени нощи. Харесвам поредицата. И въобще този тип книги, където под формата на измислени герои се говори за доброто и лошото; за това какви искаме да бъдем - защото винаги имаме избор, дори и да си мислим, че няма такъв; за значението на семейството - макар и във Ликанска/Вапирска/Шейпшифтърска проява... Хареса ми как  Фил се погрижи за отлъчените момчета. И в реалния живот можем да видим хора, които помагат на деца, които са нежелани заради нещо. Е, не всички са Алфи, но просто са по-различни... Може и да си правя мои си измислени аналогии, но ми харесва да смятам, че доброто трябва да бъде повече от злото.

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Хубава поредица,забавна,ама маи и няма да довършат

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Така...Вече се изморих от писане.Болшенството от всичко го имам свалено или съм го прочела.Времето не ми позволява да смеля всичко.Чета много бързо особено , ако е на хартиен носител.Буквално ги поглъщам на екс.Много от всичко което имам е на изчакване, други съм започнала и съм ги оставила.Не искам да ме сметните за откачена, но съм доста отворена дори за нестандартните любовни истории.Нека си го кажем направо - всеки си има собствени фантазии, но не всеки има смелостта да си признае за тях.И аз съм изливала откачени неща върху белия лист, но за съжеление всичко си е оставало само там.Просто...е не съмимала смелостта да споделя с други.

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Някой знае ли нещо за поредицата. Завладяваща е, а чакането ме измъчва...

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Страхотна е цялата поредица и смях и забава, а и разтоварва много. Прочетете я няма да сбъркате!

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
Здравейте от къде мога да я изтегля тази поредица въобще има ли я онлайн.

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
В data-bg.net

descriptionРискована любов - Page 4 EmptyRe: Рискована любов

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply