BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър EmptyВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

more_horiz
В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър Yxvhcrm0moqnonb8ji8b

Актьорът Даниъл Радклиф най-вероятно ще си носи собствена тоалетна хартия, ако му се наложи да пътува до Азия, след като е разбрал, че на местния пазар ще се появи санитарен продукт с лика на Хари Потър - филмовия герой, който го направи известен и богат, пише в. "Сън".

Радклиф едва ли е останал доволен, когато е научил, че маркетинговите босове са дали разрешение ликът на момчето-магьосник да бъде отпечатан върху тоалетна хартия за азиатския пазар. Надеждата на младия актьор е, че няма да види лицето си и върху друг продукт, като например презервативи, които също в крайна сметка могат да се озоват в канализацията.

"Чух, че ликът на Хари Потър ще бъде отпечатан върху тоалетна хартия, което никак не е приятно. Не съм виждал продукта и не знам до каква степен това е комплимент. Надявам се лицето ми да не се появи и върху презервативи, защото смятам, че това е неуместно", казва Даниъл Радклиф.

Младият британски актьор натрупа състояние от осемте филма за приключенията на Хари Потър и признава, че не е в позиция да поставя под въпрос маркетинговите методи на компания "Уорнър брадърс".

През изминалото десетилетие различните продукти - дрехи, кукли и игри, свързани с филмовата поредица за Хари Потър, се оказаха златна мина за компанията.

Източник: http://kaprizen.com

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър 4205875R

descriptionВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър EmptyRe: В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

more_horiz
това няма да е приятно! :haha:

descriptionВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър EmptyRe: В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

more_horiz
Ужас. В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър 2115147716
Дааа, да им имам и маркетинговите стратегии. В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър 2115147716

______________________________
В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър 4x7o

descriptionВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър EmptyRe: В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

more_horiz
Ъх, лично ако лика ми е на тоалетна хартия, няма да подскачам от радост :Д

descriptionВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър EmptyRe: В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

more_horiz
Начините за реклама понякога стават доста странни.

descriptionВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър EmptyRe: В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

more_horiz
рекламите са шантаво нещо В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър 675148475 

descriptionВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър EmptyRe: В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

more_horiz
шантаво

descriptionВ Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър EmptyRe: В Азия пускат тоалетна хартия с Хари Потър

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply