Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Коя е последната книга, която прочетохте?
"Порочни удоволствия"
Любим предмет в училище?
Какво бихте променили в образователната система?
Без задръжки
Книга 13 - The Shadows
Повтаряли ли сте?
"Обречен"
Форумът и Фейсбук
Любим художник?
Today at 9:53
Today at 8:56
Today at 7:20
Today at 3:33
Today at 3:17
Yesterday at 21:48
Yesterday at 20:20
Yesterday at 20:10
Yesterday at 10:30
Yesterday at 10:27
romina76
ganinka
bobihak
Armagedon
Armagedon
capricorn6
bobihak
boreto
scorpionche
scorpionche

Share | .

Жените не вярват в съществуването на идеалния мъж

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
yanakk
Пристрастен

Зодия : Gemini
Брой мнения : 279
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Жените не вярват в съществуването на идеалния мъж    Вто 20 Дек - 21:06

Почти няма жена, която да вярва, че някои ден ще срещне рицар на бял кон, показва ново проучване.

След разширено изследване експертите не успели да намерят жена, която да е напълно доволна от половинката си. Жените са си направили извода, че "идеалният мъж" не живее на тази планета.

"С течение на времето недостатъците се появяват, колкото и вежлив характер да има мъжът", смята нежната половина на човечеството. На база на отговорите на момичетата специалистите установиха, че мъжете дразнят най-много с гледането на телевизия, страстната мания по футбола и това, че почти никога не затварят вратата след себе си. Последното може да накара жените да изпаднат в ярост, сочат резултатите.

Една трета от жените виждат ясно недостатъците на партньора, но си затварят очите за тях. Това, че мъжете ги слушат, без да чуват също е причина за много от скандалите в една двойка, пише БГНЕС.

Една четвърт от дамите споделят, че не понасят хъркането му през нощта, но в края на краищата осъзнават, че средностатистическият мъж трудно се конкурира с Дейвид Бекъм.

info:woman.bg

Върнете се в началото Go down
lindt
Читател

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Жените не вярват в съществуването на идеалния мъж    Съб 11 Фев - 19:56

Финалът е убийствен, не бях наясно, че Бекъм е мечтаният мъж. Иначе се радвам, че гаджето ми не ме слуша, иначе щях да подозирам че си е сменил пола преди да се срещнем.
Върнете се в началото Go down

Жените не вярват в съществуването на идеалния мъж

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1