BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Коя е последната книга, която прочетохте?
Коя книга четете сега?
Кой от фен преводите следите?
Форумът и Фейсбук
Любим герой от поредицата?
Саманта Йънг
Един удар на сърцето
Коя песен слушате в момента ?
Кой е любимия ви романтичен филм?!
Кои са любимите ви книги?
Today at 20:00
Today at 16:56
Today at 0:06
Пет 20 Окт - 22:41
Пет 20 Окт - 22:32
Пет 20 Окт - 22:29
Пет 20 Окт - 22:25
Пет 20 Окт - 22:18
Пет 20 Окт - 22:14
Пет 20 Окт - 21:54
romina76
romina76
anetageo
krem_dimova
krem_dimova
krem_dimova
krem_dimova
krem_dimova
krem_dimova
anetageo

Share | .

Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Thea
Шефче

Чете : Танц с дракони
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Местожителство : Mezentius House

ПисанеЗаглавие: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Съб 10 Дек - 23:00

First topic message reminder :

Моля, споделете коя е книгата, която сте прочели най-голям брой пъти. А ако помните и точния брой, бихте могли да споделите и него. ;)

АвторСъобщение
mir4a
Активен

Чете : Любовни романи
Брой мнения : 145
Местожителство : Свищов

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пон 27 Авг - 15:13

Най–много пъти съм препрочитала –Брачна авантюра,Надареният,Мъжът на моите мечти,Здрач и поредицата на Нора Робъртс .......в смърта,но на първо място си е Анита.
Върнете се в началото Go down
melopomena
Читател

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Вто 18 Сеп - 2:17

Не мога да определя коя книга съм чела най-много пъти - всички книги които харесам ги прочитам отново и отново през известно време - вече не помня колко пъти съм чела някои от по-старите на Нора Робъртс и Джоана Линдзи, а и от по-новите като Хари Потър и Породите на Лора Лей.... :slynce: не минава ден без да почета поне 1-2 часа ( поне 200 страници) ... 😊
pipi73
Читател

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Нед 14 Окт - 13:52

Една от любимите ми книги е "Тютюн", просто не знам колко пъти съм я чела. На второ място е трилогията "Кръгът" на Нора Робъртс. Редовно си препрочитам книгите.
rosali
Драскач

Зодия : Cancer
Брой мнения : 88
Местожителство : В Русия съм!

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Нед 14 Окт - 15:13

Изчела съм много книги - като се почне от най-новите тийн романи и се свърши на класически произведения, но има една единствена поредица, която с удоволствие препрочитам редовно. Става дума за Хари Потър и по-точно "Хари Потър и Даровете на смъртта". Ей, тази книга колкото и да я чета не мога да и се нарадвам.

Алабайка
Редовен

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 69

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пет 9 Ное - 10:38

rosali написа:
Изчела съм много книги - като се почне от най-новите тийн романи и се свърши на класически произведения, но има една единствена поредица, която с удоволствие препрочитам редовно. Става дума за Хари Потър и по-точно "Хари Потър и Даровете на смъртта". Ей, тази книга колкото и да я чета не мога да и се нарадвам.
и
Трябва да се съглася, след като излезе последната книга не съм ги препрочитала, но докато излязоха и седемте съм чела всяка средно 7-8 пъти. "Гордост и предразсъдъци" и поредицата за Малори на Джоана Линдзи също съм ги чела безброй пъти. Но мога да кажа, че през последните няколко години не съм се връщала към вече прочетена книга и препрочитането дори само за припомняне на някой хубав момент не ми е практика.

Чете : The Bite Before Christmas
Зодия : Virgo
Брой мнения : 42
Местожителство : Nowhere to be found

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пет 9 Ное - 11:24

Никога няма да бия собствения си рекорд и да препрочета някоя книга повече, отколкото съм чела поредицата "Хари Потър". Искам отново да съм дете и да раста заедно с героите в нея, и да чакам с нетърпение септември месец, когато излизаше и четяхме в часовете и междучасията
gerganasto
VIP

Брой мнения : 8134
Местожителство : Казанлък

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пон 19 Ное - 15:04

Има страшно много книги към които се връшам многократно Сещам се за някои от тях.
"Отрова"-Нора Робъртс
"Завист","Пламъци" на Сандра Браун
"Съвършенство" на Джудит Макнот
"Пламъкът и цветето","Вълкът и гълъбицата" на Катлийн Удиуиз
Всичките съм ги чела по 4-5 пъти и със сигурност няма да им е за последно
elhrijovech
Редовен

Зодия : Leo
Брой мнения : 68
Местожителство : Смолян

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пон 19 Ное - 18:21

Zaharka написа:
Te!a написа:
Оо, тя е много хубава Сълзи от злато на Катлийн! Но най-любимата ми нейна книга е с малко странното заглавие "Вълкът и гълъбицата". Въпреки това розово звучащо заглавие, всъщност книгата е страхотна! Няколко пъти съм чела и нея, а съм чела и други от Катлийн, тя наистина пише супер увлекателно и я харесвам като писател, но "Вълкът и гълъбицата" ти я препоръчвам!

Тази още не съм я чела, но със сигурност няма да я пропусна. Мисля, че една приятелка я има и ще си я изкрънкам при първа възможност.

Момичета тази книга е наистина хубана, но мен ако питате най - добрата книга на Катлийн Удиуиз е "Като пепел във вихъра". Ако не сте я чели, горещо ви я препоръчвам
Zaharka
Шефче

Брой мнения : 5441
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пон 19 Ное - 20:13

elhrijovech написа:

Момичета тази книга е наистина хубана, но мен ако питате най - добрата книга на Катлийн Удиуиз е "Като пепел във вихъра". Ако не сте я чели, горещо ви я препоръчвам

Тя лоша книга няма. Или ако има, то не ми е попадала, а съм изчела повечето й преведени.

Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пон 19 Ное - 20:23

Приела си го като критика явно. Не съм искала да обидя някои от другите книги. Аз самата съм чела всичките й произведения, които съм открила и са препрочела поне половината от тях. Просто тази ми е харесала най- много. Иначе друга книга, която страшно ме е заинтригувала е " Сърце под маска". В същия стил е , но не знам кой е авторът.
Zaharka
Шефче

Брой мнения : 5441
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пон 19 Ное - 21:56

Неее, никаква критика. Напротив. Радвам се, че феновете й се увеличаваме. Бях останала с впечатлението, че само шепа хора са я чували като автор. А аз просто констатирах факта, че не съм попаднала на нейна лоша книга :wasnotme:

Edit: Което ме навежда на мисълта да й спретна една темичка при авторите...

Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пон 19 Ное - 22:02

Определено трябва да й спретнеш една темичка. Все пак доколкото помня нейният роман "Шана" е един от най-продаваните романи досега. Взела е няколко награди, но не знам точно за какво става дума. Затова трябва да се поровиш за информация и да я качиш за нас феновете на талантливи писатели.
tuleva
Пристрастен

Брой мнения : 382

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Вто 20 Ное - 20:39

"Граф Монте Кристо", "Гордост и предрасъдъци"
orlinaw
Читател

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Съб 8 Дек - 19:13

Имам много любими книги, които препрочитам не веднъж. Обаче и през ум не ми е минавало да броя колко точно пъти ги препрочитам. Още повече, че понякога прелиствам за пореден път просто отделни пасажи...
geritoo
Читател

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пет 14 Дек - 23:44

Май книгата която съм препрочитала най-много пъти е "Време разделно"
Lanfear123
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Съб 15 Дек - 19:46

"Хрониките на Амбър" 👋

Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Съб 22 Дек - 21:39

Препрочитам Нора Робъртс
isark
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Чет 27 Дек - 11:29

"Гордост и предразсъдъци" - Джейн Остин. Не мога да преброя колко пъти съм я чела, но винаги с голямо удоволствие.
nana0102
Читател

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Чет 27 Дек - 22:01

като се замисля аз маи нямам любима книга защото в момента се сещам за много заглавия и просто немога да избера само едно от тях а книгата която съм чела е Синя Луна от поредицата за Анита Блейк над 30 пъти просто не ми омръзва :wasnotme:

Читател

Чете : Братството на Черния кинжал
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Пет 28 Дек - 12:37

Най-много пъти (3) съм чела Джоана Линдзи - Сребърният ангел и по два пъти почти всички книги на Джаки Колинс.
Nadisslawa
Въздухар

Чете : Яж, моли се и обичай - Елизабет Гилбърт
Брой мнения : 5
Местожителство : Chocolandia

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Съб 29 Дек - 21:37

Цялата поредица "Хари Потър" и "Малки жени" - Луиза Мей Олкът

Редовен

Чете : от всичко по много
Брой мнения : 66
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Вто 1 Яну - 2:43

"Отнесени от вихъра", "Гордост и предразсъдъци" и "Здрач".
Nessieli
Читател

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Вто 1 Яну - 17:44

Най-много пъти съм прелиствала "Да целунеш звяр" на Лора Лей и Зазоряване на Стефани Маир.
GALKATA
Читател

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Чет 17 Яну - 20:12

Всички книги на Джоана Линдзи и "Роза през зимата" на Катлин Удиуиз :topicclosed:
bonkans
Читател

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    Чет 17 Яну - 23:03

До 1990година Гордост и Предрасъдъци над 20пъти,Джейн Еър над15пъти,а след 90година с удоволствие препрочитам книгите на Джоана Линдзи,Джули Гарууд
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?    

Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next