BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

power_settings_newLogin to reply
+131
NVasileva
matricata_rap@abv.bg
mimi.angelova
str1987
Vilito
vesyo
Radoslava75
АВА
Viki
НадяАладжова
pandora1
ГерганаGe4i
bobihak
nyx
Iv_dn
anetageo
viv77
dzvery
Gergana Vasileva
vileto
romina76
563384460
МегиАН
mawmy
dramanska
Terry97
natali_al
fleur
viki_alex
shebek1733
mimzZityY
DoTo
Venka
krisi555
Стефанина
gat81
alex79
mese4ina
beb4enceto
irdbg
Ralna
kochsumaz
meri
Izabel88
cvetistil
Evitta
alabala
dalouf
liny
svetli4kad
mimmito
viki12
iveto81
sineoka1983
ninatralenekova
ddddsk
morgana07
Tais
Zheni
sharky
luba
hrisito0o
biliana_911
manage6
bobych
plqsak
Smile23
misskiss
Старшината
darina112
EvaMars
natiii_99
e.mei
мяу
strega
Without_face
garvana1308
desdam
ive_ivelina
Dobrinka83
denito
teodd
sss79
dragon.kiss
fata_morgana
selenys
taniia
yanitsa1
gvv
bonkans
GALKATA
Nessieli
becky13
Nadisslawa
desuni
nana0102
isark
Luseto
Lanfear123
geritoo
orlinaw
tuleva
elhrijovech
gerganasto
belleville
Алабайка
rosali
pipi73
melopomena
mir4a
kaaamzzz
mia_chan
mimibal
Ametist
Don Corleone
desito
gery_vampirelady
Ellie.
naFarela
lili_hrisi
~ЛиЛ~
Christina.
mishle55
Emilie
Butterfly without wings
tcecoo
Esk
нел-j
lioni
Zaharka
Thea
135 posters

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
First topic message reminder :

Моля, споделете коя е книгата, която сте прочели най-голям брой пъти. А ако помните и точния брой, бихте могли да споделите и него. ;)

______________________________
Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Най–много пъти съм препрочитала –Брачна авантюра,Надареният,Мъжът на моите мечти,Здрач и поредицата на Нора Робъртс .......в смърта,но на първо място си е Анита.

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Не мога да определя коя книга съм чела най-много пъти - всички книги които харесам ги прочитам отново и отново през известно време - вече не помня колко пъти съм чела някои от по-старите на Нора Робъртс и Джоана Линдзи, а и от по-новите като Хари Потър и Породите на Лора Лей.... :slynce: не минава ден без да почета поне 1-2 часа ( поне 200 страници) ... 😊

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Една от любимите ми книги е "Тютюн", просто не знам колко пъти съм я чела. На второ място е трилогията "Кръгът" на Нора Робъртс. Редовно си препрочитам книгите.

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Изчела съм много книги - като се почне от най-новите тийн романи и се свърши на класически произведения, но има една единствена поредица, която с удоволствие препрочитам редовно. Става дума за Хари Потър и по-точно "Хари Потър и Даровете на смъртта". Ей, тази книга колкото и да я чета не мога да и се нарадвам.

______________________________
I'm so ugly.
But that's okay cause so are you.

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
rosali написа:
Изчела съм много книги - като се почне от най-новите тийн романи и се свърши на класически произведения, но има една единствена поредица, която с удоволствие препрочитам редовно. Става дума за Хари Потър и по-точно "Хари Потър и Даровете на смъртта". Ей, тази книга колкото и да я чета не мога да и се нарадвам.
и
Трябва да се съглася, след като излезе последната книга не съм ги препрочитала, но докато излязоха и седемте съм чела всяка средно 7-8 пъти. "Гордост и предразсъдъци" и поредицата за Малори на Джоана Линдзи също съм ги чела безброй пъти. Но мога да кажа, че през последните няколко години не съм се връщала към вече прочетена книга и препрочитането дори само за припомняне на някой хубав момент не ми е практика.

______________________________
Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 Wogwagersng

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Никога няма да бия собствения си рекорд и да препрочета някоя книга повече, отколкото съм чела поредицата "Хари Потър". Искам отново да съм дете и да раста заедно с героите в нея, и да чакам с нетърпение септември месец, когато излизаше и четяхме в часовете и междучасията Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 909357165

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Има страшно много книги към които се връшам многократно Сещам се за някои от тях.
"Отрова"-Нора Робъртс
"Завист","Пламъци" на Сандра Браун
"Съвършенство" на Джудит Макнот
"Пламъкът и цветето","Вълкът и гълъбицата" на Катлийн Удиуиз
Всичките съм ги чела по 4-5 пъти и със сигурност няма да им е за последно

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Zaharka написа:
Te!a написа:
Оо, тя е много хубава Сълзи от злато на Катлийн! Но най-любимата ми нейна книга е с малко странното заглавие "Вълкът и гълъбицата". Въпреки това розово звучащо заглавие, всъщност книгата е страхотна! Няколко пъти съм чела и нея, а съм чела и други от Катлийн, тя наистина пише супер увлекателно и я харесвам като писател, но "Вълкът и гълъбицата" ти я препоръчвам!
Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 Valka-galadica


Тази още не съм я чела, но със сигурност няма да я пропусна. Мисля, че една приятелка я има и ще си я изкрънкам при първа възможност. Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 2115147716


Момичета тази книга е наистина хубана, но мен ако питате най - добрата книга на Катлийн Удиуиз е "Като пепел във вихъра". Ако не сте я чели, горещо ви я препоръчвам

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
elhrijovech написа:


Момичета тази книга е наистина хубана, но мен ако питате най - добрата книга на Катлийн Удиуиз е "Като пепел във вихъра". Ако не сте я чели, горещо ви я препоръчвам


Тя лоша книга няма. Или ако има, то не ми е попадала, а съм изчела повечето й преведени.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Приела си го като критика явно. Не съм искала да обидя някои от другите книги. Аз самата съм чела всичките й произведения, които съм открила и са препрочела поне половината от тях. Просто тази ми е харесала най- много. Иначе друга книга, която страшно ме е заинтригувала е " Сърце под маска". В същия стил е , но не знам кой е авторът.

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Неее, никаква критика. Напротив. Радвам се, че феновете й се увеличаваме. Бях останала с впечатлението, че само шепа хора са я чували като автор. А аз просто констатирах факта, че не съм попаднала на нейна лоша книга :wasnotme:

Edit: Което ме навежда на мисълта да й спретна една темичка при авторите...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Определено трябва да й спретнеш една темичка. Все пак доколкото помня нейният роман "Шана" е един от най-продаваните романи досега. Взела е няколко награди, но не знам точно за какво става дума. Затова трябва да се поровиш за информация и да я качиш за нас феновете на талантливи писатели.

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
"Граф Монте Кристо", "Гордост и предрасъдъци"

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Имам много любими книги, които препрочитам не веднъж. Обаче и през ум не ми е минавало да броя колко точно пъти ги препрочитам. Още повече, че понякога прелиствам за пореден път просто отделни пасажи...

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Май книгата която съм препрочитала най-много пъти е "Време разделно"

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
"Хрониките на Амбър" 👋

______________________________
Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си.

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Препрочитам Нора Робъртс

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
"Гордост и предразсъдъци" - Джейн Остин. Не мога да преброя колко пъти съм я чела, но винаги с голямо удоволствие.

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
като се замисля аз маи нямам любима книга защото в момента се сещам за много заглавия и просто немога да избера само едно от тях а книгата която съм чела е Синя Луна от поредицата за Анита Блейк над 30 пъти просто не ми омръзва :wasnotme:

______________________________
:kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: ❤ :kovcheg: :kovcheg:

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
Най-много пъти (3) съм чела Джоана Линдзи - Сребърният ангел и по два пъти почти всички книги на Джаки Колинс.

descriptionКоя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?  - Page 2 EmptyRe: Коя е книгата, която сте препрочитали най-много пъти?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply