BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share | .

Електронни четци

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Merry
Преводач

Брой мнения : 2476
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Електронни четци   Съб 3 Дек - 22:04

First topic message reminder :

Напоследък е доста модерно да притежаваш таблет, електронен четец и други подобни. На мнение съм, че биха били от полза, в зависимост от вашите нужди.
Тези от вас които притежават електронни четци на книги или имат приятели, познати или колеги, които имат, биха ли изказали мнение? Отдавна съм заинтригувана от това ново творение. Тези от вас, които имат някакви наблюдения какво биха казали за марки, характеристики. Дали е по-удобно с тъчскрийн или с клавиши. Лично аз вече не се спирам на тъч скрийн.
Някои казват, че колкото повече екстри има, толкова по-добре. Други, че колкото повече има, толкова повече се бъгва. И не трябва да се доверяваме, че "винаги по-скъпото излиза по-качествено и по-евтино".
Как бихте насочили някой, който тепърва ще си купува електронен четец, какво бихте го посъветвали?

Анита Блейк превод на български език
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
iliev__68
Читател

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Електронни четци   Чет 24 Дек - 15:20

Аз от два месеца съм с Pocketbook Ultra и съм много доволен, само дето камерата му е напълно безсмислена дори и за сканиране на документи.Иначе подсветката е голяма работа за четене на тъмно.Не знам защо повечето не е харесват, а от форматите ползвам само Epub. Всичко разбира се е лично мнение.
adventureb
Читател

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Електронни четци   Вто 29 Дек - 10:24

За съжаление все още нямам електронен четец, уж все се оглеждам, но продължавам да чета на телефона.
nk73
Читател

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Електронни четци   Пон 24 Апр - 16:40

Pocketbook - много е удобно за път. Усещането да чета книга на хартиен носител, като тръгна някъде на път трябва да нося допълнителен куфар с книги, затова електронният четец просто ми е необходим. Не мога без книга.
lki99
Читател

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Електронни четци   Нед 2 Юли - 11:24

Препоръчвам Nook Glowlight - сигурно съм прочел над 500 книги на него, touch-a и особено подсветката му са много удобни. Моят съм го root-нал и използвам Cool Reader като софтуер за четене.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Електронни четци   

Електронни четци

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3