BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот EmptyСблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот

more_horiz
Трупове се въргалят всяка седмица в Мистик Фолс. Но може да се изненадате като разберете, че повечето от актьорите в сериала са преживели среща със Смъртта. В чест на Хелоуйн, те разказват историите си.
Джоузеф Морган:„Карах колата си в Буенос Айрес със затъмнени стъкла и изведнъж се оказах с пистолет насочен към лицето ми. Просто замръзнах.“
Пол Уесли:„Претърпях катастрофа с кола на 17 години, преобърнах се 12 пъти и се приземих с главата надолу. Бях си сложил колана само пет минути преди да се случи.“
Стивън Р. МакКуийн:„Бях в Русия със семейството си и когато слязохме от самолета имаше полицаи с автоматични оръжия насочени право към нас. Беше ужасяващо.“
Кат Греъм:„Плувах в Кан, когато бях 12-годишна и започнах да се давя сама в океана. Наложи се да дойдат и да ме измъкнат.“
Иън Сомърхолдър:„Веднъж, докато летях от Маями имаше някакъв електрически проблем, заради който самолета се спусна с хиляди метри. Въртеше се във въздуха, аз погледнах през стъклото и видях океана все повече да се приближава. Това ме побърка.“
Нина Добрев:„Получих внезапна алергична реакция от нещо, към което дори не съм знаела че съм алергична и почти умрях. Трябваше да бъда приета в болница. Беше наистина плашещо“
Кандис Акола:„Имаше заплаха от бомбена атака в самолета ми в Испания. Трябваше да обърнат самолета и да го приземят в Ню Йорк. Всички бяхме задържани за 24 часа докато разберат, че една сърдита, но хубава стюардеса е написала заплахата с червило на огледалото в тоалетната.“
Превод: yan4etolp
tvguide.com

______________________________
Сблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionСблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот EmptyRe: Сблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот

more_horiz
Доста интересни факти :О

descriptionСблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот EmptyRe: Сблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот

more_horiz
Много интересно:)

descriptionСблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот EmptyRe: Сблъсъците на актьорите със смъртта в истинския живот

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply