BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share

Достъп до фен преводите на форума!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Veiriti
Въздухар
Veiriti

Брой мнения : 5

Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyЧет 13 Окт - 23:27

First topic message reminder :

Фен Преводите на форума са достъпни само и единствено за регистрирани потребители, които са направили поне 10 мнения (Читатели), и достъпът до тях е напълно безплатен! Моля, не забравяйте да споделяте с нас мнението си за любимите си преводи. По този начин помагате на преводачите и ги поощрявате да продължават с работата си!
Текущата тема е с цел да ви информира по въпроса и да задавате въпросите си по нея на отреденото й място - ако някой има затруднения с влизането в групата, ако по някаква причина би трябвало да сте в Читатели, но не сте и т.н. Ще помоля да сведете до минимум оплакванията по този въпрос, тъй като това е правило, което не подлежи на промяна.
Предупреждавам настоящите и бъдещите нови потребители, че ако случайно вие правите мнения, а в следващия момент те изчезват някъде, съответно с нещо нарушавате правилата на форума в тези мнения и те се трият от представител на Екипа!

Добавено от Te!a

Здравейте,
аз съм нова тук и това е първият ми пост. :wasnotme:
Бих искала да знам какви специални права трябва да получа, за да чета книгите от поредицата Среднощен ловец. Купих си първата книга преди време, но втора така и не излезе, а бих искала да знам какво става по-нататък.
Това е една от най хубавите вампирски пореци които съм чела. Много ще ви бъда благодарна, ако решите да ми дадете достъп. Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 132382
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
boby1225
Читател
boby1225

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyСря 20 Юни - 15:33

Здравейте! Искам да изкажа благодарност за труда, който влагате. Преводите ви са страхотни, както и подбора на автори и произведения!
Sineochka2000
Читател
Sineochka2000

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyПет 4 Яну - 19:44

Здравейте много се радвам че ви открих. Чакам с нетърпение да получа достъп до преводите. Благодаря за труда който полагате за да превеждате интересни книги.

Sent from Topic'it App
rusto
Читател
rusto

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyВто 5 Фев - 9:17

Благодаря за удоволствието,което изпитвам всеки път,когато вляза тук!!!
Morgancheto
Въздухар
Morgancheto

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyВто 5 Фев - 9:49

Благодаря за преводите! Брилянтни сте.
Лунна светлина
Читател
Лунна светлина

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyСря 27 Мар - 12:04

Чесно казано 10 поста не ми изглеждат чак толкова много. Може да се направят докато пътуваш нанякъде с градския транспорт. Отнемат много малко време, а и разбираш повече неща за форума по този начин.
petq_ge89
Въздухар
petq_ge89

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyСря 3 Апр - 1:25

Благодаря за приема ...
irenaAleksieva
Въздухар
irenaAleksieva

Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyСря 3 Апр - 11:57

Искрено ви благодаря за нещата които правите за нас.
Diddyto1990
Читател
Diddyto1990

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyСря 3 Апр - 14:31

На мен също 10 поста не ми се струват толкова много! Все пак труда, който влагат преводачите не е никак малък! Благодаря Ви за това, което правите!

Sent from Topic'it App
margo71
Читател
margo71

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 EmptyЧет 3 Окт - 9:16

Благодаря за доброто посрещане!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Достъп до фен преводите на форума!   Достъп до фен преводите на форума! - Page 5 Empty

Достъп до фен преводите на форума!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: За форума :: Правила-