BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share | .

Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next

В днешно време вече да.
24%
 24% [ 8 ]
Все още не се налага.
0%
 0% [ 0 ]
Това е изцяло женско задължение.
6%
 6% [ 2 ]
Да, стига да знаят как.
41%
 41% [ 14 ]
Да, това е една голяма отмяна.
26%
 26% [ 9 ]
Това е изцяло мъжко задължение.
3%
 3% [ 1 ]
Ало, пицарията ли е? :)
0%
 0% [ 0 ]
Празен глас (т.е. "Просто искам да видя резултатите!")
0%
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 34

АвторСъобщение
mishle55
Драскач

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 1105
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Пет 14 Окт - 0:27

Аз съм "За" освен, че е романтично понякога мъжът ти да ти сготви ами така понякога си разделяте задълженията- той готви, ти чистиш..

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!

Върнете се в началото Go down
Zaharka
Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5441
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Пет 14 Окт - 1:04

Не е необходимо, но е голям плюс. И се оценява високо. Но, в интерес на анкетата, да кажем Да, стига да знаят как. Няма да върна някой, защото не може да готви, но гледката на мъж, влязъл доброволно в кухнята, си е страхотна.

PRO

Брой мнения : 1609

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Пет 14 Окт - 11:16

Щом искат да се хранят добре, ще трябва да се научат да готвят. Не могат да разчитат, че до задника им (извинете за израза), винаги ще има жена. (Освен ако не се приравняват с децата).
Въпроса е в необходимоста и желанието.
Ако и на мен има кой да ми готви :wasnotme: , защо да го правя аз?
нел-j
Преводач

Зодия : Libra
Брой мнения : 1272
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Пет 14 Окт - 12:33

Ако искат да ядът! Няма да е зле и да готвят!

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Petia
Шефче

Брой мнения : 1452
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Пон 31 Окт - 10:29

И аз съм на мнение, че е много романтично да ти сготви. Аз съм любителка на кулинарията и ще ми е интересно, ако ме изненада с нещо ново, което не съм опитвала. :love: Дразня се на мъже, които казват не мога да готвя. Е не може да си толкова зле, че да не можеш 1 яйце да си свариш/изпържиш... :dry: По-скоро ги мързи, защото са научени, че има кой да им готви. Заради това-жени не гответе на мъжете си и ще се научат.

Последната промяна е направена от Petia на Вто 1 Ное - 14:07; мнението е било променяно общо 1 път
Merry
Преводач

Брой мнения : 2476
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Пон 31 Окт - 21:13

Нямаше даден като възможен отговор, това което смятам аз. А то е "Не, но е желателно/би било от полза". Затова маркирах "Да, стига да знаят как".
Не поради причина, че не искам да готвя или нещо такова. Просто смятам, както и други от вас, че е секси. Да стоиш с чаша вино в ръка и да гледаш твоят мачо да се вихри в кухнята. Както и, че смятам доста за романтично, забавно и невероятно приятно да готвите заедно.
Така че аз бих желала моят тигър да умее и да готви :p2:

Анита Блейк превод на български език
desistela
Модератор

Зодия : Taurus
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Вто 1 Ное - 12:07

Хм!Моят съпруг се е научил да готви някои ястия от 18 годишен по принуда,защото е останал сам да живее.Та когато се събрахме да живеем заедно,аз не можех един боб да сваря-той готвеше.Постепенно се научих да готвя доста добре,като постоянно се усъвършенствам.Започна да ми харесва доста от манджите
На него му се налага да може да си готви,иначе ще стои или гладен или само на консерви и сандвичи.Но когато той готви вкъщи-става малка война,оставя затрупана мивката със мръсни съдове след себе си,готви си по свой начин,различен от моя и стават някои дрязги/като например колко сол да се сложи,или черен пипер/.
Но като цяло е доста голям плюс мъжа да умее да готви,за разлика от баща ми,който е свикнал цял живот някой да му готви и слугува.Ама майка ми си е виновна,че го е свикнала така.
Мисля,че най-романтична и секси картинка е мъжа ти да мята палачинки в тигана...

VIP

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Местожителство : Around the world

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Чет 10 Ное - 3:59

Да, стига да знаят как.
Но не е задължително, аз обожавам да готвя и кухнята си е запазена за мен, така че на бъдещия ми мъж надали ще му се наложи да готви

Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

escapingthesun
VIP

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 3629
Местожителство : Paradise city

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Чет 10 Ное - 23:44

Маркирах Да, стига да знаят как, все пак си е голяма екстра, ако пък не - е, ще го преживея някак

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
~ i.LLusion
Шефче

Брой мнения : 4294

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Пет 11 Ное - 21:04

В днешно време вече да.
Голям + е, а и жените все повече започват да харесват мъже, които знаят как да се грижат сами за себе си!

Шефче

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Съб 12 Ное - 18:44

Да, това е една голяма отмяна.

Особено, когато нямаш време.

Чете : Розови романчета и кримки
Зодия : Gemini
Брой мнения : 2182
Местожителство : Seoul, South Korea

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Вто 2 Юли - 1:21

Да, стига да знаят как.

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!
penka1234
VIP

Чете : Всичко което ми хареса
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 2523

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Чет 4 Юли - 18:57

Да,стига да знаят как.

Чете : Скарлет-Александра Рипли
Брой мнения : 592
Местожителство : Гент-Белгия

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Вто 27 Авг - 20:38

Моят понякога изявява желание и се справя страхотно.:slynce: 

Редовен

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Вто 27 Авг - 20:45

Да,стига да знае как, но сега предпочита той да си играе с беба, докато аз готвя.
criminalz
Активен

Зодия : Virgo
Брой мнения : 149
Местожителство : Newcastle,UK

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Сря 28 Авг - 1:40

Въх.УжасТ.Май всички жени предпочитат мъжете да готвят....аз се научих от неволята...виках аз,но тя не се появи и...абе сега ме ползват за скараджия и каквото се сетиш...мъка.Иначе гледам да се изнизвам...но като живееш сам е сложно...най вече си готвя ъмм...разни тестени работи.Ама е така защото няма кой хахаха.Питки със сирене,пици,гюведжета(щото са лесни хаха)...даже веднъж си опекох тутманик.Ей не мога да ви разбера как може да замесиш нещо,после да го чакаш няколко часа да втаса и накрая да го правиш,и когато вече е готово ти да си прегладнял.УжасТ.Веднъж го правих туй чудо и никога повече.Иначе банички с готови кори ако не ме мързи хаха...спагетите,макароните и омлетите няма да ги споменавам хахаха.

Та така.Живота те учи да се спасяваш,иначе го караш на сандвичи хаха.Ъмм има и друго решение де...намираш си жена и тя готви вместо теб хаха.Аз пробвах и със сестрата,но тя ми отказа,че ти да видиш щял да и отиде маникюра пък и не можела да готви...та така.

Пристрастен

Брой мнения : 314
Местожителство : В артелната да го ева.

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Сря 28 Авг - 6:05

мъжа изобщо не трябва да готви.е аз не знам 'кък' се включва печката.жените не ги слушайте.те искат искат и затуй са тоя хал сега.иска да готвел ми че тя ще иска и продукти да купи а?хехехе няма да стане.мъжа готви ако е пендел или ако е Звездев или Ути.фъф всички случаи не.и не само не трябва да готви ами и нито да чисти нито и каквото и да е друго.ся в Америка има мъже дето чистят и готвят ама тях ги издържат жените им и е много на мода.а най хубаво и тва да не прави мъжа.да си е като бей.ся да е висоок,плочка,с голяма любовна писалка пък да може и да прави 'ейййвън' че и да готви и кво ли не.не не не.тва само в мечтите.ще има да си бленувате и по някое време,си минал живота и толкова.така че вместо нагли искания или мечти за работи дето няма да станат по добре девойките да се научатт на всичко да си правят сами и освен това да са и високи слаби и с плочки и тъй нататък.:happybirthday2

Активен

Зодия : Virgo
Брой мнения : 149
Местожителство : Newcastle,UK

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Сря 28 Авг - 12:29

Ей леко брат Все още си падам само и единствено по жени,хаха.Ако искаш да ядеш,но няма кой да ти сготви-ще готвиш няма къде да ходиш.Ако си мислиш,че много обичам да готвя,жестоко си се объркал,хахах.

А да и мразя да чистя.Но тази тежка задача съм предоставил на сестра ми.Може и сам да живея,но тя идва да ми чисти,хахаха.

Пристрастен

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Сря 28 Авг - 12:45

някой да е казал че аз си падам по мъже?напротив.просто казвам мъжа и мъжкаря въобще какво трябва да прави.не забравяй че господ е създал жената от ребро и за забавление на Адам и да не му е скучно.а не да и готви.а иначе по мен си падат и жени и мъже.къвто съм едър космат с гола глава и катинар веднага мога да ти кажа кой е пендел.травестистите се виждат.мен винаги ще има кой да ми готви.така е от Бога свише.нито ще ми се налага да готвя нито да чистя и т.н.ся ти че не си си оплел крусното е друг въпрос.мойто крусно си е изтъкано.:goodjob:

Маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Съб 14 Сеп - 19:52

Старшината написа:
някой да е казал че аз си падам по мъже?напротив.просто казвам мъжа и мъжкаря въобще какво трябва да прави.не забравяй че господ е създал жената от ребро и за забавление на Адам и да не му е скучно.а не да и готви.а иначе по мен си падат и жени и мъже.къвто съм едър космат с гола глава и катинар веднага мога да ти кажа кой е пендел.травестистите се виждат.мен винаги ще има кой да ми готви.така е от Бога свише.нито ще ми се налага да готвя нито да чистя и т.н.ся ти че не си си оплел крусното е друг въпрос.мойто крусно си е изтъкано.:goodjob:
е направо ме разби и с двата коментара  
lioness
Редовен

Брой мнения : 56
Местожителство : Beastland

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Съб 21 Сеп - 4:51

Значи да разбираме, че мъжете, които готвят са педали? Сериозно?! Щото ако попадна на някакъв си лешпер, който си мисли, че ще му слугувам постоянно, то ще улети по направление. С краката напред. ))
Колкото до темата... Е, бонусче си е да може да готви, тъй като аз твърдо не мога. А пък и съм момиче със стабилен апетит. ))

Smile23
Маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Съб 21 Сеп - 9:30

lioness написа:
Значи да разбираме, че мъжете, които готвят са педали? Сериозно?! Щото ако попадна на някакъв си лешпер, който си мисли, че ще му слугувам постоянно, то ще улети по направление. С краката напред. ))
Колкото до темата... Е, бонусче си е да може да готви, тъй като аз твърдо не мога. А пък и съм момиче със стабилен апетит. ))
Познавам двойки,където жената не може да готви.Но за сметка на това мъжа го прави без оплаквания.Определено си намери такъв. 
Старшината
Пристрастен

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Съб 21 Сеп - 14:27

нищо няма да намери.само си бленува.и дрънка врели-некипели.висок слаб с плочки с голяма любовна писалка и да може да я ползва да готви да му минава бързо да не е ревнив да е ларж да знае кво иска и 'кък' да го постигне да гледа в една посока да е съпричастен към отглеждането на детето.тва са се глупости измислени от вам дето няма да станат.лионес аз с на такъва дето да не иска да ми слугува не съм попадал нивга.аз затуй съм и бей.аз с такъва дето не иска изобщо няма да се занимавам а не съм и срешкал.пък с краката напред....хехехе.аз жени не удрям и не бия.досега поне не съм.имай предвид че мен врата само сигурно ми е почти колкото гръдната ти обиколка.и щом апваш то и аз обичам и то много разликата е в структурата.аз гато е трябвало съм спортувал и тъй нататъка.а при тебе ша е плачевна.имаше една песен на Елвис Пресли-всичко се люлее.или къкто вика дядо Рогошо-висят гърди,бузи,кореми...:cvete: :slynce: :meche:

Модератор

Зодия : Taurus
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Чет 3 Окт - 18:07

Ех,Старшината...не познаваш моя мъж значи...Той и плочки има и любовна писалка дето викаш,всичко си му е наред,че и готви и децата гледа...Мъж-мечта!И такива ги има има има...Ама ти кат не си ги срещал си мислиш само едно-бей да си ,бей ще си останеш и мързел ще си умреш...Всеки както се нагласи и постели,нали така????

Маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   Чет 3 Окт - 18:20

desistela написа:
Ех,Старшината...не познаваш моя мъж значи...Той и плочки има и любовна писалка дето викаш,всичко си му е наред,че и готви и децата гледа...Мъж-мечта!И такива ги има има има...Ама ти кат не си ги срещал си мислиш само едно-бей да си ,бей ще си останеш и мързел ще си умреш...Всеки както се нагласи и постели,нали така????
Деси изчакай само да го прочете и виж какво писане пада от негова страна :lmao2: 
И ако можеш всичко да му разчетеш.....:goodjob: 
Извинения старшина,казвам истината само.:pardon: 

ПисанеЗаглавие: Re: Необходимо ли е мъжете да могат да готвят?   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next