BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Името на вашия домашен любимец?

power_settings_newLogin to reply
+81
Venka
nikkiyan
vesi
tani_w
nikita 8584
nasya90
natali_al
Theýa
Hades
alex79
Amphibia
viki12
iveto81
Ralna
mdd
pokopok
Radost_09
asayva
ves
k3vi7o
adventureb
kristi1985
alabala
me.loco
vamida
Invictus
kris_93
margc
svetleto_007
krissito
esimeonova54
canito96
mAlice
geri_dimitrova
kovak
Sirena$
мяу
Бикънекд
stanislava
naja0909
pasiflora
mimzZityY
oganche
xbitchx
gaby7yyyy
strega
Bubole4eKle4e
Старшината
Dobrinka83
Pippa
EvaMars
kaaamzzz
desertrose88
tanittta
steffanie
criminalz
redhead88
ognendar
tweenky
ttt
rosali
Jus7_me
Maudeline Everglot
Luseto
forgotten_heart
xpuc
ceceto
ju
renesme_cullen
Guster
Lady_Winchester
viks
aranna
julie86
byh4o
Goldengirl_
Leonore.
desistela
escapingthesun
mishle55
Renesita
85 posters

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyИмето на вашия домашен любимец?

more_horiz
First topic message reminder :

Какво е името на вашия домашен любимец? Защо избрахте точно него? Значи ли нещо за вас? Напомня ли ви за нещо или някого? Името на вашия домашен любимец? - Page 2 909357165

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Като малък имах куче.Първият ми домашен любимец.Казваше се Лъки.Вуйчо ми има вземане-даване с един човек,който развъждаше песове за НСО в един кучкарник.Лъки трябваше да е немска овчкарка,но се оказа нещо мешано,въпреки че,ти да видиш майка му едва не ни изаде(това беше през 1995-та,и аз като един 8 годишен дришлъо и до ден днешен не мога да го забравя).Кучето си беше върха,голям купон.Но уви поради един алкохолик в нашето семейсто в ония времена(сега никой не му обръща внимание) кучето се развали,и то много.Бях 4-ти клас когато ме нападна и майка ми беше принудена да ме откара с такси то пирогов да ме шият.Кучето остана въпреки всичко.После то избяга с песовете от квартала.

И до ден днешен ме е страх от кучета които не познавам.Но някакси след години успях да се изправя срещу този мой стах.И то по какъв начин! Сега си имам една кавказка овчарка.Моето "кученце" е леко пухкаво и е "само" 104 килограма.Кучето ми е радост за семейството ми(вече не сме като в дядовата ръкавичка,както през онези тъмни години)и ужасТ за всички останали,защото все пак си е охранително куче,и не обича чужди хора.Пък като се замисля и аз да съм,и мен ще ме е шубе от такъв звяр.От един месец насам си имам и ново куче.Породата е същата,и стария Джери много е любопитен каква е тази малка скимтящта топка.Малкото зверче е женско и Доня>Майка ми(шефът,охраната и полицията и счетоводителя на къщата) реши да се казва Кристина и на галено Криси.От чий зор идея си нямам.

А щях да забравя,че от една година си имаме и един Персиец,който се появи случайно при нас,защото иначе щеше да си остане без къща.Беше цяло приключение да накараме стария Джери да не го използва за закуска,но след много мъки и приключения разбра,че няма да му го позволим,и накрая се отказа от тази смахната идея.Сега са първи дружки(въх).

Със здраве и да си гледате малките и големи зверчета !

______________________________
Me no Engles.Me das dollars,por favor?

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имаме котарак, който се казва Крум - кръстен е на хан Крум.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Здравейте, ние имаме две котки и две костенурки. Котките са майка и дъщеря - Арчи и Маркиза. Арчи е невероятна майка, кърми малката 6 месеца, което е необичайно. Маркиза е вече на 4 години, но отношенията им си остават на майка и дъщеря. И досега Арчи изчаква Маркиза да се нахрани първа. Играят си, милват се, понякога се боричкат, после спят една до друга. Невероятно е да ги гледаш, има много неща, от които човек може да се учи от техните взаимоотношения. Костенурките са Донатела и Елизабета, така ги кръстиха двете ни дъщери, много са сладкиИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 909357165))

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Куче... Името му е Аякс

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Cute

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
кучето - мечо (знам че е тъпо, но баща ми- какво да се прави)
котето - 3,14 (хихихихи, много си го харесвам,, дойде защото тате му викаше пикльо, и аз викам по-добре Пи.. и от там ;д;д

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Джеси (пинчер) и Арт (немец) ;))

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Ами да си представя и аз менажерията, която се състои от две кучки /щото аз съм им малко дома макар/ и един котарак за разкош. Та голямата кучка е английски пойнтер и се казва Дейзи, щото като беше мъничка и са ситуира насред една зелена ливада и ни замяза на маргаритка. Обачи тъй като сме били от голямото добрутро моля ви се с италянско потекло трябвало името и да започва с Б, тъй като тато й бешил Атос та накрая плеснахме едно Бела за протокола и офишъли стана Бела Дейзи. Малката кучка ми я довлече щерката естествено, както и котарака впрочем, и трябаше уж да е пинчер, ама нещо е минала покрай пинчера щото е манжа между пинчер и чихуахуа та и викаме че е порода пинхуа. Името й е Лекси от Лексус, естест родено от щерката. Котьо кат цъфна дома забърсан от улицата бешил нарочен за мома и тъй като цвета му е уникален и мязаше на рис бешил кръстен Риса. Обаче като се разбра в последствие, че Риса е Рис се започна едно умуване и накрая го кръсти баща ми. Тъй като баща ми се казва Архангел ми се стори съвсем логично да го кръсти Мишо.

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 4002014u

illusion_fan@abv.bg

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Кучето ми е ротвайлер и се казва Марта (брат ми я кръсти)

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам двама Арес и Рем.Единия е френски мастиф,другия е дого аржентино.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Ywkb

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Кученцето ми се казва Ричи.. Името на вашия домашен любимец? - Page 2 909357165 Един малък, сладък рошльо.

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 C92caa46fa6990d8

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Кучка на име Франк.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Куче,казва се Шаро

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам едно куче казва се Джако.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Кучето ми се казва Арчи-просто харесах името. Котката Бъхли, тъй като я взех имаше многооо както подсказва името, а малките и се казват съответно Белчо и Тигърчо

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Кучето ми се казва Сука,взехме си го с името. Папагала-Стефи,в чест на една приятелка като и двамата не млъкват дори и да са сами Името на вашия домашен любимец? - Page 2 2115147716 . А рибките ми си нямата имена ,защото постояно се множат и не мога да ги запомня коя коя е

______________________________

Името на вашия домашен любимец? - Page 2 10qxs0w

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Арес /ротвайлер/

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Мойте Красиви Улични Превъзходни хубавици са Псу и Жужи .:angrykitty: 

______________________________
To accomplish great things, we must not only act, but also dream; not only plan, but also believe...
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Believe nothing, no matter where you read it or who said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense...

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Кане корсо-Роксана;;ротвайлер-Киви(!!??),папагали корела-Пипи и Сивчо(много кряска и не се постарахне с името);;котка-Фая(на един фестивал във Валенсия на който бяхме и е супер),плюс около 90 крави на които не знам имената:haha: 

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Котка имам най ужасно хапещото животно и е черна със жълти очи.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Котарак -дзвер на име Дрейк. Когато го донесоха, трябваше да е женско коте, ама се оказа мъж. Таа, хаиде иди и мисли ново име, разрових се из книгите и в една прочетох, че на староанглийски Дрейк означва дракон и котака беше кръстен. За жалост вместо с храбро драконово сърце, животинчето се оказа със заешко - звънне ли звънеца и е под масата скрит, тръгнат ли си гостите веднага излиза.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply