BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Плашат ли ви обемните книги?

power_settings_newLogin to reply
+107
Diddyto1990
DimaG1
АВА
Деница Крумова
na_ta
dianaa1962
iliana772
svetli4ka
anetageo
katia_81
shosholina
Pipilotaeuforia
Сирена
Yoni
Moni-Boni
natali_al
vancheto620
mailgerganavasileva
milenatt
ViliBojkova
ivel89
Izida_
reni1520
veselyshko_123
GeOrGiPEEV123
bright71
IRGI
tonysof
xristina_zlateva
HopeA
megi83
Alliana
krisi555
Hades
Av4e
night_girl
dramanska
siapera
katichi
stefani70
Stefanika
mimmito
Радост
Jill Dragomir
Ralna
deynnaftw
verka77
alisa08
iv.ivaylova
iveto81
criminalz
sineoka1983
sharky
yoanas
st
me.loco
anita_geninska
Norts
Старшината
Razer
ninatralenekova
e4o1976
EvaMars
zori_84
renesme_cullen
milla71
penka1234
aleks_nm
biliana_911
Smile23
ghiata
ahmatova
Амарилис
teodd
stefani2402
Libertas
dragon.kiss
galileo414
gvv
silvyy
etia
Luse
silviareg
Ludetinata
orlinaw
renka_123
dfghjk
tuleva
belleville
eleos
pipi73
Ellendary
swetim
hrisi1
mishle55
~ i.LLusion
lioni
snegnik
Esk
tcecoo
memento_mori
mir4a
aranna
MuryG
Zaharka
нел-j
Thea
111 posters

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyПлашат ли ви обемните книги?

more_horiz
First topic message reminder :

Въпросът по темата е ясен - моля споделете своето мнение по отношение на обемните книги и продължителните поредици. Натоварват ли ви повече, или четете с лекота? Привързвате ли се към създадения свят и герои, или предпочитате кратки и леки, неангажиращи книги?




______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 Dragon-Book

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Единствената книга, която ми е отнела доста време и просто трудно вървеше, беше Властелина на пръстените - много описания, малко диалози - доста мудно я четях, но пак бих я прочела. А кат обем, дори предпочитам да са по- дебели книгите, иначе тези от по 200-300 стр докато запомниш имената на героите и тя свършва.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
напоследък доста често ми се случва да се стресна от някоя "позакръглена" книга :wub: 

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
никак.даже още по добре.1000 страници ги изчитам в рамките на деня без проблем.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 Ywkb

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, напротив. Плашат ме книги, които са твърде тънки - хем бързо ги прочитам, хем се притеснявам, че са плоски и с неразвит сюжет.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Norts написа:
Не, напротив. Плашат ме книги, които са твърде тънки - хем бързо ги прочитам, хем се притеснявам, че са плоски и с неразвит сюжет.



Абсолютно съм съгласна!И също така по-обемните книги много често са в поредици и по този начин се удължава удоволствието Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 909357165

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Оообичам големите книги.Има и много хубави малки книжки,както и много тъпи големи книги,но все пак между тънка и дебела книга,ще избера дебелата.Макар,че още настръхвам като си спомня как се мъчих да чета Шогун това лято...но пък всичките ми любими книги са дебели.Не като снощи...почнах да чета една книга,аз докато зацепя кой и какво...тя свърши.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 Baner-10

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не напротив радват ме. Обичам да чет по цели дни без да спирам ,така заживявам в друг свят.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не, не ме плашат, а ако са и поредица, тип "Богат-беден" - Чудно! Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 909357165 

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обичам дебелите книги, обичам и дългите поредици, когато са добре написани. Видях в коментарите, че има колебаещи се за "Песен за огън и лед". Според мен, поредицата е по-добра от сериала и си струва да се изчете цялата.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Ако книгата е интересна колкото по голяма толкова по добре за мен . А ако е поредица нямам нищо против само да не е от сто части , че почва да се размиват нещата .

______________________________
КНИГИТЕ СА КАТО ОГЛЕДАЛА
В ТЯХ ВИЖДАШ ТОВА,КОЕТО ТИ
САМИЯТ
НОСИШ В СЕБЕ СИ !!!

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Никак не ме плашът подобни,като предпочитам ако е поредица да е най-много една книга оставаща.Направих грешката преди малко повече от 10 години да започна Песен за огън и лед и....ми още си чакам....спрях да чета поредици на които не им се вижда края.

______________________________
Me no Engles.Me das dollars,por favor?

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Напротив :) даже се радвам на по обемните книги.
Много харесвам поредици и с удоволствие чета.

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Стига една книга да ме грабне обемът не е важен, случвало се е да прочета огромна книга за отрицателно време и да се мъча над някое малко книжле.

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Ако съдържанието на книгата ми харесва и ми е интересно ще я изчета "на един дъх".

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
никак

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Всъщност плашат ме книги с по 100-200 странички. Така де тъкмо ти станат интересни и свършат ..

______________________________
"Ах! Винаги малцина са те, чието сърце има трайна смелост и дързост; а на такива и духът остава търпелив. Останалите са малодушни. Останалите: те са винаги мнозинството, всекидневието, излишъкът, много-и-премногото - тия всички са малодушни!" Ф. Ницше

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Обожавам големите книги. Като ги видя и нещо ми трепва, защото знам, че ми предстои да прекарам доста време с тях. Напоследък се влюбих и в твърдите корици. Огромна книга с твърда корица, за мен е раят Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 976781486 И съответно мразя джобния формат. Неудобно, дребни, и ми развалят симетрията в библиотеката. Купувам ги, защото самата книга е хубава, но като цяло, щом видя формата и ми става зле Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 3382520118 За щастие компенсират малкия обем с повечко странички, та не съм се отказала от тях. Една приятелка реши да ми подари книга, от някаква поредица за булки по пощата. Аз се кефя на такива. Ама тя една мъъънинка. Тънинка. Викам тука действието ще лети. Да да ама не, вървеше си гладко, нормално. Малко перипетий и тамън наща пощенска булка се видя с пича и си размениха клетвите.... и книгата свърши. Оная садистка авторката я разбила на две части, пътвата част някви хилави 60 страници. Абе ужас, повече тънка книга не пипнах.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
В същност харесвам обемисти книги, но ме плаши идеята да се "вманиача" по самата книга/поредица. Направя ли го...приключвам. Не ме търсете докато не завърша книгата/поредицата. Не спя, не ям...дори не говоря и съм раздразнителна. Една от поредиците, които не мога да започна, защото ме е страх, че ще блокирам е "Колелото на времето"..всеки ден ме дразни и ме приканва, но още се боря...

______________________________
Same old shit, just a different day!!!

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Малко ме плашат, да, но това не ме е спряло да чета досега.

______________________________
Плашат ли ви обемните книги?  - Page 4 Tumblr_inline_nrb83gA1F11qgrjnr_500

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
Не изобщо не ме притесняват даже напротив предпочитам по -дълги книги

descriptionПлашат ли ви обемните книги?  - Page 4 EmptyRe: Плашат ли ви обемните книги?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply