BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Подземен свят: Пробуждане

power_settings_newLogin to reply
+15
gery_vampirelady
The Usual Suspect.
lindt
elhrijovech
naFarela
pin4o
cold_lady_
nell8
Butterfly without wings
desistela
sil
Thea
~ i.LLusion
Zaharka
Koen
19 posters

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyПодземен свят: Пробуждане

more_horiz
Подземен свят: Пробуждане

Подземен свят: Пробуждане Underworldawakiningpost

  • Световна премиера: 20.01.2012
  • Жанр: Екшън, Фентъзи, Ужаси
  • Държава: САЩ
  • Режисьор: Манс Марлинд, Бьорн Стейн
  • Сценарист: Джей Майкъл Стражински, Джон Хлавин
  • Продуцент: Том Розенберг, Гари Лучеси, Ског Страус, Лен Уайзман
  • В ролите: Кейт Бекинсейл, Чарлс Данс, Майкъл Ийлай, Индия Айсли, Стивън Риа, Сандрин Холт, Крис Холдън-Рийд, Ричард Кетрън, Тио Джеймс, Робърт Лоурънсън, Рон Уеър
  • Разпространител: Screen Gems
  • Резюме:

    Сюжетът отново разказва за борбата на Селин (Бекинсейл) срещу върколаците, но този път залозите ще са много по-високи. След като е държана в състояние на кома в продължение на 15 години, Селин се събужда и открива че има 14-годишна дъщеря, която е полу-вампир и полу-върколак.
    Името на детето е Ниса и с нейна помощ Селин ще се изправи срещу компанията BioCom, която планира да създаде безпощадна армия от супер-върколаци.


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Вто 31 Яну - 13:09; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Йеееее Подземен свят: Пробуждане 3569552857 Явно 2012 ще има много страхотни филми за гледане Подземен свят: Пробуждане 3569552857

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
ойй, мама мия!! ❤ ❤ Предвещавам нещо добро. И 3Д. Чудесно! А коя ще играе дъщерята и къде ми е любимеца полу-вампир, полу-върколак. Защо го няма в трейлъра?! Той ще участва ли пак ..

Я вземете направо направете един раздел и за 2012, без това наближава.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Vania написа:
ойй, мама мия!! ❤ ❤ Предвещавам нещо добро. И 3Д. Чудесно! А коя ще играе дъщерята и къде ми е любимеца полу-вампир, полу-върколак. Защо го няма в трейлъра?! Той ще участва ли пак ..

Я вземете направо направете един раздел и за 2012, без това наближава.


Кейт Бекинсейл си е в своята роля, нямам думи да опиша щастието си! :love: Трябва да участва, Ванче, нали накрая на трейлъра тя казва "Where is Michael?"

Лелеее, просто нямам търпение, тъкмо като си мислех, че повече нищо няма да направят от моя любим филм и каква приятна изненада! Подземен свят: Пробуждане 3569552857

______________________________
Подземен свят: Пробуждане Dragon-Book

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
:love: нямам търпение да излезе

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Нов трейлър


______________________________


 
         
       

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Нов плакат

Подземен свят: Пробуждане Uw4dmprod1sht721

______________________________


 
         
       

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Първо-Коен наистина знаеш как да зарадваш жените във форума... :love:
Второ-толкова се радвам ,че правят пореден филм за историята между вампири и върколаци.Признавам,че тази поредица ми е най-интересна,повечето филми са някак"блудкави"на тази тематика.С удоволствие бих изгледала отново предните части/и без това ги позабравих/и след това новата.
Трето-Коен продължавай да ни радваш все така...
Четвърто-имам един фундаментален въпрос:
Защо всички готини мацки в екшън филмите се обличат с ЧЕРНИ кожени или латексови гащеризони/знам ли какво е точно../.Не може ли да е бял,сребрист,червен дори оранжев или лилав?Що не разчупят малко еталона?



П.П-Скъпи админ Коен,много бих се радвала,ако намериш и дадеш информация за поредна част на "Step up"или подобен по сюжет и танци филм.Последната част-трета много ми хареса като музика,хореография и идея...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
desistela написа:
Първо-Коен наистина знаеш как да зарадваш жените във форума... :love:
Второ-толкова се радвам ,че правят пореден филм за историята между вампири и върколаци.Признавам,че тази поредица ми е най-интересна,повечето филми са някак"блудкави"на тази тематика.С удоволствие бих изгледала отново предните части/и без това ги позабравих/и след това новата.
Трето-Коен продължавай да ни радваш все така...
Четвърто-имам един фундаментален въпрос:
Защо всички готини мацки в екшън филмите се обличат с ЧЕРНИ кожени или латексови гащеризони/знам ли какво е точно../.Не може ли да е бял,сребрист,червен дори оранжев или лилав?Що не разчупят малко еталона?



П.П-Скъпи админ Коен,много бих се радвала,ако намериш и дадеш информация за поредна част на "Step up"или подобен по сюжет и танци филм.Последната част-трета много ми хареса като музика,хореография и идея...


Това е последната част на Степ Ъп - https://bgworld.forumotion.com/t1626-topic
Друг филм с такава тематика е "Хъни". Това е двойката https://bgworld.forumotion.com/t4076-topic
Първата част е малко по-старичка и е с Джесика Алба.

Ами в черно са съчетали сексапил и "лошото" момиче. Представяш ли си мацка в бяло да рита задници. Е, ти може и да си, но в Холивуд явно не са на такова мнение. :lmao: Иначе принципно има такива героини, "по-цветни", но надали скоро ще направят филм за жена супергерой.
Специално за този филм след като тематиката е вампири, които са създания на мрака, мислиш ли, че ще е подходящ друг цвят костюм? :p2:

______________________________


 
         
       

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Дес, черното не е запазена марка на лошите момичета! :p2: Едно време харесвах Електра.Подземен свят: Пробуждане 000

А да не ти говоря за аниме-героините, където има най-различни цветове в облеклата им.

Иначе по темата ---> и аз чакам с нетърпение продължението! Подземен свят: Пробуждане 3569552857

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Подземен свят: Пробуждане 17
Подземен свят: Пробуждане 4205876W

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
От предложените филми-само "Хъни"2не съм гледала,но смятам да наваксам и с него.Актрисата в този филм не е ли Бони от "Дневниците на вампира".Както и да е...Но "Ритъма на танца"е направо разбиващ!Винаги съм се чудила дали правят кастинг на танцьори ,които стават за актьорска игра,или на актьори,които могат да се научат да танцуват добре?


Сетих се,че в "Томб райдър"Анджелина Джоли беше с бяло-сребристо трико по едно време.Ама ходиха некъде с много сняг...

А колкото до този филм можеше и да е тъмно-лилаво например трико.. Подземен свят: Пробуждане 2115147716

Хайде стига съм досаждала с глупостите ми...
Коен още веднъж ти благодаря за бързите отговори,знам че ти си услужлив и отзивчив и няма да ме пренебрегнеш... Подземен свят: Пробуждане 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Още един страхотен филм, който ще очаквам с нетърпение.
Явно тази година ще изобилства от хубави филми. Само се надявам и българските да не изостанат.

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Аз съм просто и ясно влюбена в тази поредица от филми. Страхотен свят, който обогатяват изключително много с всеки следващ филм. А за този нямам търпение!

______________________________
Подземен свят: Пробуждане 4491606M

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Някой да го е гледал вече ? Споделете впечатления .

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
pin4o написа:
Някой да го е гледал вече ? Споделете впечатления .


на мен в общи линии това ми е впечатлението

p.s. блога не е мой, но споделям гледната точка Подземен свят: Пробуждане 909357165

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Подземен свят Пробуждане е върхът. Без излишни драми и лигава романтика. Такива филми харесвам. Всяка част е по-добра от предишната, не включвам третата, защото според мен за нея закъсняха. Тя трябваше да бъде първа. Гледайте, няма да съжалявате. А и прочетох накъде, че героинята трябва да е в бяло е тук малката в целия филм е в бяло.

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Изгледах предишните три, сигурно ще отделя малко от ценното си време и за тази част, но не вярвам да ми хареса особено :wasnotme:

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
naFarela написа:
pin4o написа:
Някой да го е гледал вече ? Споделете впечатления .


на мен в общи линии това ми е впечатлението

p.s. блога не е мой, но споделям гледната точка Подземен свят: Пробуждане 909357165


Не го изчетох цялото, но схванах накъде бие автора. Не мога да кажа, че споделям мнението му по всички показатели, но съм съгласен с това, че този филм е провал. На мен ми хареса предисторията много повече, отколкото първите два филма, а за този да не говорим. Очаквах много повече, а то се оказа, че се състои от две битки - в една дупка и в един гараж. И цялата тази история с хибриди е пълна глупост. Като ще правят свръхестествени създания, поне да не правят простотии. Не стига това, ами трябваше и дете да включат във филма... Защо?! Защо развалиха всичко?! Това не трябваше да е някаква семейна драма тип майка и дъщеря търсят тати. Усети се липсата на Майкъл Шийн и Бил Най. Дори страшното не беше страшно. Това трябваше да е в секцията на ужаси, не на семейни драми. Най-много мразя на някой режисьор да му хрумне да даде супер сили на детски персонаж. Това е все едно да гледаш пеленаче с картечница. Надявам се да не правят повече части.

______________________________


 
         
       

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Еми не ме грабна този филм. Идетяа е добра. но .......

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
Не го изчетох цялото, но схванах накъде бие автора. Не мога да кажа, че споделям мнението му по всички показатели, но съм съгласен с това, че този филм е провал. На мен ми хареса предисторията много повече, отколкото първите два филма, а за този да не говорим. Очаквах много повече, а то се оказа, че се състои от две битки - в една дупка и в един гараж. И цялата тази история с хибриди е пълна глупост. Като ще правят свръхестествени създания, поне да не правят простотии. Не стига това, ами трябваше и дете да включат във филма... Защо?! Защо развалиха всичко?! Това не трябваше да е някаква семейна драма тип майка и дъщеря търсят тати. Усети се липсата на Майкъл Шийн и Бил Най. Дори страшното не беше страшно. Това трябваше да е в секцията на ужаси, не на семейни драми. Най-много мразя на някой режисьор да му хрумне да даде супер сили на детски персонаж. Това е все едно да гледаш пеленаче с картечница. Надявам се да не правят повече части.



Съгласна съм на 100%, аз съм голяма фенка на този филм, или поне бях докато не излезе тази част. Толкова ли се изчерпаха вече всички, че сътвориха този "ШЕДЬОВЪР". Много съм разочарована. ❌

______________________________
Somnium est imago mortis- от лат. "Сънят е изображение на смъртта"

"- И докато в този миг не се изплаших, че ще ми забранят да чета, аз не обичах да чета. Както не се обича дишането."


Подземен свят: Пробуждане 4417865i

Подземен свят: Пробуждане 4417878r

descriptionПодземен свят: Пробуждане EmptyRe: Подземен свят: Пробуждане

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply