BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionИмето на вятъра EmptyИмето на вятъра

more_horiz
Името на вятъра
Името на вятъра 46663

Издател: Прозорец
Брой на страници: 800
Цена: 24.00 лв.


Анотация:
Сензационен дебют, публикуван на 30 езика.

Това е историята на живота на надарения с много таланти млад мъж на име Квоте, който се превръща в най-могъщия магьосник на света. Воден от негово име, разказът ни отвежда към детството му, прекарано с трупа пътуващи артисти, през годините като сирак, оцеляващ във враждебен и престъпен град, до обучението му в легендарно училище за магьосници и животът му на беглец след убийството на един крал.
"Името на вятъра" е постижение без конкуренция в съвременната литература, сътворено от писател с безспорен талант на разказвач. Шедьовър, който ще изпрати читателите в тялото и мисълта на магьосника, ще го вкара дълбоко в механиката на магическото.


______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Името на вятъра 7389738n


Името на вятъра Badge1

descriptionИмето на вятъра EmptyRe: Името на вятъра

more_horiz
Наскоро я прочетох и веднага започнах втората - Страхът на мъдреца. Този автор пише невероятно увлекателно, като истински разказвач на приказки. Горещо я препоръчвам. :slynce:

descriptionИмето на вятъра EmptyRe: Името на вятъра

more_horiz
Какво да кажа, освен- едно от любимите ми книги! :slynce: Странно е, че и я купих заради едни бас, бях в книжарницата с приятелка, разглеждахме фентъзито,мернахме я и приятелката ми каза, че не мога да прочета, много била дебела дрън дрън...а на мен ми се носи славата че чета много, и съм бърза (пусто любопитство, няма да спя за да завърша някоя книга). Е, купих я, прочетох я и мога да кажа само, че едвам дочаках до втората част - "Страхът на мъдреца", която беше в две части. Сега само се надявам да доживея до третата част, която и за 2015 не е сигурна.

______________________________
Old loves, they die hard
Old lies, they die harder

descriptionИмето на вятъра EmptyRe: Името на вятъра

more_horiz
Как, за бога, съм пропуснала това заглавие? О.О
Нужно е непременно да си го намеря! И съм убедена, че няма да съжалявам~

______________________________
"Моите мечти нямат граници - аз винаги искам невъзможното." -  Монте Кристо

Името на вятъра 38712598-7d2e-4666-b87b-9f798240dd86_zps7ba99a29
" Едно произведение е ценно не тогава,
когато предизвиква едно значение сред сто читатели,
а когато може да предизвика сто значения в един читател."

- Ролан Барт

descriptionИмето на вятъра EmptyRe: Името на вятъра

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply