BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Най-хубавите анимационни филми

power_settings_newLogin to reply
+45
Tini78
karena68
didalilova
ChristinaStoyanova
kkk123
stelinia
debora
silviq.georgieva
vanesa1999
G.Conkova
albita
hrisi88
elizabetta_90
lovely33
pokopok
Demon OF Passion
chromex
desislava_petrinceva1
Evitta
wolfrigorn
sineoka1983
allana
bombolinka
red
hamsterchee
ognendar
cobaltwolf
becky13
ttt
cenerentola
aranna
kasiljs
Kasiopeq
Butterfly without wings
нел-j
Koen
escapingthesun
bubzz
djuls
adora
debidi20
densky
Christina.
Zaharka
~ i.LLusion
49 posters

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyНай-хубавите анимационни филми

more_horiz
Кои са най-хубавите анимационни филми правени някога и кои са вашите любими!? Тук можете да споделите :p2: .. е, и да си харесате някое ново предложение.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Старите филмчета на Дисни. Класиките. Онези, които са правени още на хартия, преди да навлезе компютърната анимация. Говорим за Цар Лъв, Пепеляшка, Снежанка, Бамби, Спящата красавица, Красавицата и звяра... и всички от оново поколение. Това са истински изпипаните анимации. Евала на художниците! :poklon: Всички са невероятни и всички си ги обичам, но най-любимата ми приказка въобще е Спящата красавица. :slynce:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
"Цар Лъв"!! ❤

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Най-хубавите анимационни филми 7389738n


Най-хубавите анимационни филми Badge1

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Пoследно гледах "Рапунцел и разбойника" много сладко филмче

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Освен "Царя лъв" другото филмче е " spirit stallion of the cimarron" Най-хубавите анимационни филми 909357165

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
"Анастасия" /disney/ и Рапунцел и "разбойникът" /disney/

______________________________
Spoiler :

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Всички части на Ледена епоха

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Имам толкова много любими,но все пак класацията водят "Цар Лъв" и "Анастасия"

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Красавицата и звяра - обожавам го. Това е единственият анимационен филм, който съм гледала над 100 пъти, знам всяка една реплика от него наизуст и нямам търпение да го пуснат на 3D, за да отида да го гледам и на кино - мечта от детските ми години. Другият, който води в класацията, с малко по-малко от 100 пъти гледане, е Принцеса Анастасия

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Най-хубавите анимационни филми 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Най-хубавите анимационни филми Animated_gif_024_hippo

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
escapingthesun написа:
Красавицата и звяра - обожавам го. Това е единственият анимационен филм, който съм гледала над 100 пъти, знам всяка една реплика от него наизуст и нямам търпение да го пуснат на 3D, за да отида да го гледам и на кино - мечта от детските ми години. Другият, който води в класацията, с малко по-малко от 100 пъти гледане, е Принцеса Анастасия


Най-хубавите анимационни филми Dppinup5

______________________________


 
         
       

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Най-хубавите анимационни филми 2115147716 Не Палавницата със звяра, а Красавицата и звяра Най-хубавите анимационни филми 2115147716 Това да не е някаква извратена хентай версия? Най-хубавите анимационни филми 2115147716

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Най-хубавите анимационни филми 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Най-хубавите анимационни филми Animated_gif_024_hippo

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Филмчето, което съм гледала най-много пъти и в най-много варианти е Малката русалка.

Иначе обичам всичко анимационно. Старите класически филми, новите също. Всичките си имат достойнства.

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Най-хубавите анимационни филми 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Най-хубавите анимационни филми 4347753x

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Класиките на Дисни са наистина хубави и сега ги гледам отново заедно със сина ми. Имаме около стотина диска с анимация, но единственото филмче, което за мен си остава невероятно и красиво е "Последният еднорог". Мисля, че е от осемдесетте години на миналия век. Странно, че не сте го споменали тук, но това може да е защото никой не го е гледал. И все пак... Пускам песента в началото на филма. 😄 Поздрав за всички, които са гледали тази вълнуваща анимация! :cvete:



______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Най-хубавите анимационни филми 17
Най-хубавите анимационни филми 4205876W

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Въпреки възраста ми (макар,че всекие на толкова н а колкото се чуства) аз обожавам да гледам анимации, и нямам търпение синът ми да порастне малко повече ,че да имам оправдание Най-хубавите анимационни филми 909357165 ХАресвам повечето анимации, но мисля,че любима ми е "Красавицата и звяра" дори съмпланувала на примиерата й на 3D да присъствам задължителено

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Красавицата и звяра

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Много са. Обичам да гледам филми и на Дисни и на Пиксар, руската и испанската анимация също е сред фаворитите ми. Анимацията, която бих гледала по 5 пъти в седмицата за момента е руска - "Маша и мечока".

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Красавицата и звяра, определено!

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Красавицата и звярът, Малката русалка, Пепеляшка, Анастасия и едно по-ново филмче: Как да си опитомиш дракон

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
Любимият ми жанр филми! Харесвам почти всичко на Дисни и Пиксар, но Ледена епоха може би води класацията. Въпреки че се водят филми за деца, мисля, че за анимациите няма възраст. По-скоро се причисляват към т. нар. семейни филми. Да не говорим, че понякога хуморът в диалозите може да бъде напълно разбран единствено от възрастен човек. Най-хубавите анимационни филми 909357165

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
"Том и Джери" беше невероятна анимация! Естествено старите филмчета на Дисни са мега яките. Спомням си имаше едно много хубаво филмче, отдавна не го дават, "Земята преди време" - изключително е!

descriptionНай-хубавите анимационни филми EmptyRe: Най-хубавите анимационни филми

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply