BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Здрач: Зазоряване - част 1

power_settings_newLogin to reply
+30
memento_mori
Merry
afrodita586
renesme_cullen
yanakk
Petia
danitaaaaaa
densky
xxavatarxx
kaaamzzz
haou_airen
morgana
Nadenceto22
нел-j
Thea
Renesita
galqvasileva
mir4a
mirabela
vampires_fan
JoInT{}MaNia4ka
cveti51
MuryG
beni1979
Ashlie
~ i.LLusion
puFF
Zaharka
Christina.
Koen
34 posters

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyЗдрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
First topic message reminder :

Здрач: Зазоряване - част 1

Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 Twilightsagabreakingdaw

  • Премиера в България: 18.11.2011
  • Жанр: Драма, Фентъзи, Романтичен, Трилър
  • Държава: САЩ
  • Режисьор: Бил Кондън
  • Сценарист: Мелиса Росенбърг
  • Продуцент: Карън Розенфелт
  • В ролите:Маги Грейс, Майкъл Шийн, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Тейлър Лаутнър, Елизабет Рийсър, Ники Рийд, Били Бърк, Дакота Фанинг, Кейлън Лъц, Ана Кендрик, Ашли Грийн, Майкъл Уелч
  • Разпространител: Summit Entertainment
  • Резюме:

    Радостта на младоженците Бела Суон (Кристен Стюърт) и Едуард Кълън (Робърт Патинсън) бива помрачена след серия от неочаквани предателства и нещастия, които са на път да унищожат техния свят.
    След сватбата си, Бела и Едуард заминават за Рио де Женейро, където се отдават напълно на чувствата си. Скоро след това, Бела разбира че е бременна и след почти фаталното раждане, Едуард изпълнява желанието й да бъде безсмъртна. Но появата на дъщеря им, Ренесме Кълън, предизвиква серия от събития, които изправят целия клан Кълън и техните съюзници срещу безмилостните вампири от клана Волтури. Действията на двете враждуващи страни довеждат до епична и безмилостна финална битка.



Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Вто 20 Мар - 19:51; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________


 
         
       

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Абе, хора, вие ме наплашихте с тия негативни коментари. Аз утре ще го гледам и силно се надявам да не е такъв, какъвто казвате.
Дано да не са пропускани много сцени, които попринцип ги има в книгата... съмнявам се ам.. дано всичко е както трябва, иначе няма да има толко голяма тръпка. Дано е хубав.

______________________________
....Тя Пропусна Своя шанс да го убие и сега нейните най-големи страхове са на път да се сбъднат - той я преследва и няма да се откаже, докато не я намери...
Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 399875_109919005797243_100003374329544_49121_604585766_n
Защото на Този Свят няма място И за Двамата..!

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Има ги като цяло сцените. Даже са добавили, ще видиш към края. Малко ми стана смешно с тва връщат се и изведнъж Карлайл казва от 2 седмици са се върнали,а те 2 сцени минали Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 2115147716 Но като цяло на мен ми хареса, зависи какви са ти предпочитанията за филми. Аз бях неутрално настроена, защото много хора ми казваха "Бахти ужаса" други пък "Супер беше отиди да го гледаш" и се оказа, че не беше лош. :pardon:

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Да, хубав беше доста. Имаше и доста смях на моменти. Но много се издразних, за това, колко сцени пропуснаха. Много се надявах да не са махнали тази, в която Джейкъб хвърля по Розали "кучешката си купа" и й пълни косата с храна и тя побеснява. Аз съм се превивала от смях на такива моменти с Джей и Роуз, много исках да ги има, защото не бяха за изпускане.. Но уви.. Тъпи Продуценти. Филма трябваше да е поне 3 часа и половина дълъг.. Пфф. Кво им пречеше да вложат още 1 милион (примерно) и да си го направят като хората.. :mad: :mad: :mad: :bash: :angry3:



Ахх.. Моят Любимец нали е Емет.. И ми беше толкова сладък, когато гледаше Бела на някои моменти (като брат, загрижен за сестричката си). Охх Такъв Красавец Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 1513021971 Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 1513021971 Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 1513021971 Неповторим е ...


Дано да пускат по-скоро и втора част. :slynce:

______________________________
....Тя Пропусна Своя шанс да го убие и сега нейните най-големи страхове са на път да се сбъднат - той я преследва и няма да се откаже, докато не я намери...
Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 399875_109919005797243_100003374329544_49121_604585766_n
Защото на Този Свят няма място И за Двамата..!

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
гледах филма.малко лошо качество.направили са го страхотно.Бела е направо плашеща по време на бременността .. идеално!! сега трябва да чакаме най-хубавата част

______________________________
Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Бела си изглеждаше перфектно като се има предвид, че е бременна с вампирче, което едва ли не й изсмуква живота.
Вълците сякаш са ги направили по-страшни или само аз така си мисля?
Очаквах да видя Волтуритата...
Дано са си запазили всички екстри за последната част, защото тази не впечатли с нищо. Беше си обикновен, драматичен филм.

______________________________


 
         
       

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Koen написа:
Бела си изглеждаше перфектно като се има предвид, че е бременна с вампирче, което едва ли не й изсмуква живота.
Вълците сякаш са ги направили по-страшни или само аз така си мисля?
Очаквах да видя Волтуритата...
Дано са си запазили всички екстри за последната част, защото тази не впечатли с нищо. Беше си обикновен, драматичен филм.


Съгласна, нямаше никакъв екшън :dry:

______________________________
Некъв нов модератор :haha:

Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 4205905T

Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 4347795O

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Ох, хора, много негативизъм в тая тема бе, чак да се задуши човек. Айде спрете малко с това хейтване. Време е да проумеете най-после че филмите няма как да са като книгите. Абстрахирайте се просто и мислете за филмите като за отделна история, не да стоите в киното и "това не беше така; тук не казва това; това го няма изобщо; тук не са постигнали ефекта на книгата" и пр. Абсурдно е просто! Осъзнайте се малко Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 909357165
Току-що се връщам от киното и моето лично мнение е че филмът беше супер! Когато казвам това, изключвам книгите. Най-якият филм от досега създадените! Ефектите бяха по-добри. Адски много ме изненадаха колко добре се прие направеното с глутницата, как си общуваха във вълча форма. В първия момент ми беше странно, но после много се изкефих.
Относно това, че Бела изглеждала като зомби... Ами я пак някой май се нуждае от препрочитане на 4-та книга. Да не би Бела по време на бременността си там да е в цветущо здраве, че може моята памет нещо да ми прави трикове Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 Emoticon-0138-thinking Повече от нормално е да изглежда като зомби, както вече се спомена, детето буквално изпива живота от нея. Точно пък това на мен ми хареса. Докато четях някак си просто не можех да си представя Бела изпита от всякъде, толкова крехка, на прага на смъртта. Но като го видях... много добре са го направили, моите адмирации!
За частта, в която казвате, че е гаф, защото има битка м/у глутницата и сем. Кълън. Ами, Бени душице, да ти кажа не е гаф. В първите два филма много се подразних, че добавят екшън сцени, които ги няма в книгата. Бях от хората, които са скептични, след като не се следва стриктно съдържанието на книгата. Но от третия филм насам, не мисля така. Замисли се колко постно щеше да е да заснемат само частта с Виктория, Райли, Едуард и Бела в трета част. Хареса ми, макар и да няма описана битката между новосъздадените/новородените и сем. Кълън + върколаците. И сега в този филм точно пък този малък "гаф" ми хареса, и то много.
По принцип никога не съм харесвала Кристен за ролята на Бела, но когато се примирих все пак с факта, че вече е решено и няма връщане назад, когато свикнах с мисълта, просто е много по-лесно и много по-приятно когато човек гледа, без да се дразни и просто да се наслаждава. Въпреки това, че Кристен не беше идеалният избор за актриса, мисля че я направиха много красива и нежна булка. И сватбата изглеждаше много красиво и нежно. С вкус.
Това, че сценката м/у Роуз и Джейкъб я няма... ми здраве да е. И аз я харесвам, но е ясно, че не може всяка една подробност да е включена в двучасова лента.
И по мое мнение вълците в тази част изглеждат по-страшни, което може само да бъде плюс, тъй като иначе уж са върколаци, а ти иде да ги гушнеш като Teddy bear.
И как е направено и предадено на зрителя, когато Джейк импринтва Ренесме - много добро.
От първо гледане като цяло нямам забележки.
Вижте, това наистина е моето лично мнение, за което моля да не ме нападате! Радвам се, че някои неща бяха разчупени.
Като цяло за мен "Зазоряване I част" е най-добрият филм от досегашните излезли от сагата. Всичко ми хареса, нямам от какво да се оплача.
Съгласна съм с всички останали, които останаха недоволни от завършека на 4-та книга. Толкова приготовления, а накрая никаква битка. Сигурна съм и силно се надявам сценаристите да разчупят това и да създадат битка.
И за разлика от други, се радвам и че книгата се създаде във формата на два филма, тъй като тогава пък не знам дали щеше да се схване нещо. О, сега някои ще кажат "какво пък му има толкова за схващане". Еми на! Винаги ще се намират хора "за" и "против" поредицата. И има много лесно и просто решение - ами който не харесва Здрач... просто да не го гледа :pardon: Това е самата истина. Не искаш, не гледай :pardon:
Много ми хареса финала. Бела как си отвори червените очи и Бум, музика Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 3569552857 Гордо заявявам, че за първи път не съм разочарована нито от актьорската игра (даже мисля, че Кристен като по чудо се справя много по-добре от предишните части, просто каста в тази част е върха), нито от ефектите, нито от сценария. С една дума - браво! :bravo:


Едит: И пак изписах цял роман, но исках да си кажа впечатленията. :p2:

______________________________
Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Мери, абсолютно съм съгласна с теб филма общо взето много добре е направен за разлика от другите части тази част се доближава много до книгата на което мисля се дължи на феновете които неимоверно насочиха прожекторите към сценаристите и общо взето към целия екип който допринесе тази част от сагата да се получи и, стриктно се постараха филма да се доближи доста до книгата и да се увенчае с успех което според мен и постигнаха!
И, все пак препоръчвам на тези хора които не са чели книгите и гледат филма че, няма да вникнат в съдържанието и може филма да им се стори глупав и прекалено драматичен но в действителност самата сага книгите както и филмите според мен са перфектни и много чувствени общо взето това си ми е любимата сага след която прочетох много си ме вдъхнови и започнах да чета и други подобни и си ми харесват тези книжки на тази тематика и това е!
Ако, искат да направят хиляда филма по тази поредица пак ще ги гледам и няма да ми омръзне защото си ги обичам..... ❤
Ех, Мери то и твойте коментари са цели романи ама и аз, се отплеснах доста..... Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 909357165

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Филмът наистина беше направен много добре. За първи път да си свършат работата както трябва.Чак останах изненадана колко много са се доближили до книгата. А сега ни остава само да тръпнем в очакване на втората част, където ще бъде истинският екшън!

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 Mementofw

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Филмът е много як както всички други части на Здрач :goodjob:

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Мисля че доста добре се справиха с първа част и не се отклониха особено много от книгата !

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Онзи ден и аз го изгледах най-накрая. Беше доста по-добре от това, което очаквах. Значи... смятайте пък какво съм очаквала. Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 2115147716 Добре се бяха справили със загрозяването й. Особено имайки предвид, че е компютърно дело. На моменти имах леки възражения към виждането на режисьора, но това не е важно.
Някой съжаряваше, че не е видял Волтури - накрая след надписите има допълнителна сцена. 😉

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Книгата е 750 страници, затова е разделена на две части. А и трейлърът е хубав.

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
супер Здрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 2903674814 

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 - Page 4 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply