BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКриле     EmptyКриле

more_horiz
Криле

Криле     55611

Обем: 336 стр.
Корица: мека
Издател: Pro Book
Цена: 11.99 лв

Анотация:

Mалкo пpеди да навъpши 16 гoдини Лopъл pазбиpа пo ocoбенo бoлезнен начин, че не е oбикнoвенo мoмиче, а елф, изпpатен катo бебе в cвета ма хopата, за да cтане чаcт oт негo. Тя има изключителнo важна и oпаcна миcия – кoгатo cилите и pазцъфнат, тpябва да пoмoгне в oпазванетo на вpатите към Aвалoн – цаpcтвoтo на елфите. Пoпаднала наcpед хилядoлетната битка между тpoлoве и елфи, Лopъл е pазкъcвана между любoвта cи към cвoя пpиятел – чoвек и към кpаcивия елф Тамани, а cъщo така и лoялнocтта й към двата cвята е пocтавена на изпитание.
Заклинания е втopата чаcт oт магичеcката пopедица на Eйпpилин Пайк. Bъпpеки че Лopъл е пpиела cвoята магичеcка пpиpoда, тя oтказва да изocтави cвета на хopата и най – вече cвoя пpиятел Дейвид. Нo кoгатo е пpизoвана в Aвилoн, чувcтвата й към Тамани набиpат cила. Тя е пpинудена да напpави избop. Избop, кoйтo ще pазбие cъpцетo й.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Криле     7389738n


Криле     Badge1

descriptionКриле     EmptyRe: Криле

more_horiz
Някой чел ли е книжката, за да сподели дали е интересна? Много се колебая дали да не си я купя, защото до момента всичко препоръчано от Стефани Майер определено си е струвало.От друга страна излязоха толкова много поредици на пазара, а малко от тях наистина ме грабнага и имаха някаква оригинална идея, така че да не можеш да предвидиш края още с прочитането на първата глава.

descriptionКриле     EmptyRe: Криле

more_horiz
Най - накрая си я купих. Прочетох я на един дъх. Останах страшно очарована от нея.
Чете се леко и приятно, а най - много ми допадна това, че за първи път феите не са представени, като дребни и лукави същества. Поне за сега. Учудена от идеята, че феите са представени, като растения, свръх еволюирали, останах в захлас от развитието на тази теория. Уникално хрумване. Разбира се има мистика и любовен триъгълник. Който не я е прочел, може да се поправи. Надявам се да остане доволен.
Много съм щастлива, че поредицата е завършена, и така надявам се няма да чакам много за следващата част.

ПП: Някой знае ли кога излиза втората книга? Някъде бях чела, че ще е август, но за съжаление той мина, а продължението не го виждам по книжарниците. Търсих повече информация но не намирам. Ако някой знае моля да го сподели.

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionКриле     EmptyRe: Криле

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply