BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionДобър ден на 21/05/2011г. EmptyДобър ден на 21/05/2011г.

more_horiz
Good afternoon, motherfuckurs :whiping:

Не ми обръщайте внимание, днес съм в превъзбудено състояние. И, не миленака, не съм садист :1:
По желание на моето "психо" Зах създавам днешната тема, честно казано без огромно желание.

И тъй, новината на деня е, че пуснахме дългоочакваната анкета за превод, в която можете да гласувате, както се произнесе Зах до края на месец Май. Действайте и не губете време. Знаем, че ви е налегнал неизлечимия мързел, но все пак двойно кликане с мишката върху избраното предложение няма да ви убие. Спокойноо :bigsmile:
Не знам кой и с какво намерение е преместил раздела "Вампирски целувки" в "Книги", но го поздравявам за това полезно начинание. И без това се блъскахме да пуснем преведените глави, така че браво 😉
Връщам се към темата за "Дневниците на вампира", тъй като скоро прочетох темичката, която Ваня се е постарала да преведе, отново поздравления за което. Новини и спойлерчета за 3 сезон. Споделете с нас кое ви вълнува за сезона и какви са очакванията ви като цяло :1:
Нещо, което научих вчера и съм тъй благосклонна да ви уведомя. Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides Има го в замунда, нападайте :goodjob: Може вече и да сте разбрали, но все пак там, някъде са останали все още неуведомените.
И за онези, по кьорчовците ще пусна линкче горе в началната страница на форума, който да ви препрати към анкетата за избор на превода.
Хайде, приятен ден и приятно мързелуване :2:

______________________________
Добър ден на 21/05/2011г. Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionДобър ден на 21/05/2011г. EmptyRe: Добър ден на 21/05/2011г.

more_horiz
Да, мога да бъда изключително досадна :haha: и досадих да доста хора, но се надявам да ми простите в името на благородната кауза. Развълнувана съм като хлапе на Коледа. Искам да ви радвам, да ви правя подаръци... и понеже не ставам за Дядо Коледа, ще бъда Снежанка. Добър ден на 21/05/2011г. 2115147716 Като за начало започваме с просровутия превод, който зависи изцяло от вас и от желанието ви да четете. Но не мислим да спираме до тук! Неуморният екип се е заел със задачата да ви забавлява и развлича с всякакви интересни теми, статии и материали. Да не забравяме и Мишето, Ванчето и Ло (съжалявам, ако пропускам някого), които се грижат да ни запознаят с новостите в нашия вече не толкова малък форумен свят.
Една огромна прегръдка на всички :bighug: и огромни благодарности, че ме изтърпяват. Прекланям се пред здравите ви нерви. :poklon:
Всички останали сладкиши и сладкишковци, казвайте ни какво искате или не искате да видите, прочетете или узнаете, а ние ще направим всичко по силите си, за да ви зарадваме. :slynce:
И понеже не ме бива в писането, мисля, че е крайно време да млъкна и да се разкарам.
Не забравяйте да коментирате, да гласувате и да се забавлявате. :slynce:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДобър ден на 21/05/2011г. EmptyRe: Добър ден на 21/05/2011г.

more_horiz
На мене рубриката ми хареса още самото начало,когато Ваня започна да я води.
Искам да продължите всеки ден/по възможност/да радвате потребителите с веселото си настроение и да ни запознавате с новостите от света.Добре е ,че ще сформирате екип-така ще е по-удобно и приятно за вас.Има много да се чете във форума и постоянно се прибавят нови неща.Така,че ЗАБРАВЕТЕ ЗА СКУКАТА! :bigsmile:

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionДобър ден на 21/05/2011г. EmptyRe: Добър ден на 21/05/2011г.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply