BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какви са очакванията ви за сериала?

power_settings_newLogin to reply
+12
miglenaciq
Ellendary
lilito95
-` nigнт_creaтure ..
krasy
Ninkata1007
swetim
Thea
letander
Elena Gilbert
Zaharka
~ i.LLusion
16 posters

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyКакви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Какви са ви очакванията, мислите ли, че ще може да се сравни с Дневниците на вампира?
Или няма да е нищо значимо!? :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Както вече казах, предчувствам, че това ще е новият ми любим сериал! :love:
Знам ли, може и да надмине Дневниците, което само по себе си ще е нещо феноменално. За съжаление, обаче, ще разберем чак октомври, за когато е запланувана премиерата. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
От това, което прочетох в описанието ми се стори, че ще е доста интересен сериал. Дано да се оправдаят очакванията ни и дано просъществува.
И всъщност кога започва излъчването му?

______________________________
Всички идват и си заминават.. казват ми, че ме обичат, а дори не ме познават!

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
В IMDB е обявена премиерата за октомври 2011, но няма точна дата. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Резюметата на книгите ми се сториха интересни и сега не знам, дали да ги търся, за да ги прочета преди да е излязъл сериала. Рядко се случва филма да е добър колкото книгата, затова май ще чакам да стане октомвриКакви са очакванията ви за сериала? 909357165

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Ооо, при книгите на Л. Дж. Смит и сериалите на CW е точно обратното - книгите не могат да се мерят със сериала, който е в стотици пъти по-добър. Като с Дневниците на вампира. Познавам стила на Смит, доста е елементарен и се чете с лекота дори и на английски. Аз ще пропусна книгите и изобщо няма и да ги чета най-вероятно, че ще си разваля кефа от сериала предполагам. Обещава да е страхотен и просто нямам търпение да го видя! Трейлърите ме грабнаха адски много - актьорите ми се струват много готини и веднага ми станаха интересни, мисля, че там се мярка един обещаващ мъжки персонаж. :bigsmile: Както каза и Зах, това май ще вземе да стане новия ми любим сериал! :love:

______________________________
Какви са очакванията ви за сериала? Dragon-Book

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Очаквам сериала да бъде много интересен. Вещиците са ми много интересни същества и се надявам да не се разочаровам. Ако сериала е зле, поне актьорите са страхотни. :p2:

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Чела съм първата книга от поредицата и беше доста интересна, така че имам големи очаквания за сериала. Нямам търпение да го пуснат

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Първата книга от поредицата е много интересна и очаквам сериала също да е. Вещиците са от любимите ми свръхсъщества и определено ще го гледам, независимо от това дали ще пресъздадат сполучливо книгата.
По мое мнение няма да успеят да засенчат Дневниците на вампира, не само защото е направен много добре и винаги има неочаквани обрати, а и защото в него има многообразие на персонажи и различни свръхестествени същества и съответно аудиторията, която го следи е много голяма.

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Ще го гледам определено Какви са очакванията ви за сериала? 909357165) Имам големи очаквания.. Даже май имам и любим персонаж - момичето, което играе Фийби Тонкин. Но не мисля, че ще се изкачи по - високо от ''Дневниците'' в очите ми Какви са очакванията ви за сериала? 909357165

______________________________


Какви са очакванията ви за сериала? Gosho
Какви са очакванията ви за сериала? 4347715R

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Аз прочетох първата и втората книга от поредицата. Веднага ме грабнаха. Прочетох ги за 2 дни. Много се зарадвах, когато разбрах, че ще има сериял. Но по това което видях до тук има огромни разлики. Няма почти нищо общо между книгата и серияла.

______________________________
LIVE YOUR LIFE

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Дали ще е значим не зная, но следя с удоволствие сериите. :love:

______________________________
Какви са очакванията ви за сериала? 5088089S

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Аз започнах със сериите,а после открих книгите.Както винаги става книгите са къде,къде по-добри.

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Очаквах, че няма да е като книгите и познах.Прочетох ги когато чух, че ще пускат серии. Но и сериите не са лоши. Адам е много сладък ❤ Стискам палци за Адам и Каси ❤

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Някой следи ли го този сериал? :unsure: Изкажете някви впечатления за непросветените.

______________________________
Какви са очакванията ви за сериала? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Никак не е лошо сериалчето, макар че спада към графата girls stuff. Предполагам, че на феновете на Дневниците ще им хареса повече, отколкото на средностатистическия зрител. Иначе героите са добре подбрани според личното ми мнение. Може би без Адам. Нещо не ми се връзва в образа на секссимвол.
Любителите на мистерии, драми и любовни многоъгълници могат спокойно да се насочат насам.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Не е лош, но има нещо, което липсва. Не мога точно да определя дали е в сюжета или в актьорската игра. Харесвам такъв тип филми, но наистина е прекалено лигав, прекалено момичешки захарасан. Прекалено много излишна и изкуствено създадена драма, особено в любовните многоъгълници. Прекалено разтакане, прекалено перфекционизирани образи. Никой не е толкова добър, мил, всеотдаен или невинен. Маааалко много изкуствено откъм човеши взаимоотношения и характери. Определено трябва да се доизпипа малко. Иначе хваща и задържа интереса.

За Адам съм съгласна. Много е зле горкия. На моменти смешен. И жалък. И противен. Прическата му е ужасна (тип Едуард и Стефан). Има адски умрялата физиономия. И малко ми прилича на дъждовен червей с ръце. Извод: Явно харесвам Джейк Какви са очакванията ви за сериала? 2115147716

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Какви са очакванията ви за сериала? 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Какви са очакванията ви за сериала? Animated_gif_024_hippo

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Адам е отвратителен, спор няма.
Ама работата е там, че на мен май всички са ми гадни (феновете - оставете факлите и вилите, всичко е наред Какви са очакванията ви за сериала? 2115147716 )
Искам да кажа, нищо лично, опитах се да го гледам и дори го закарах до 7-ма серия (ако помня добре). Точно някъде по това време усетих първите наченки на диабета. Установих, че гледайки Каси (най-вече, но и другите) толкова време ми идва too much sugar...
Не знам, нещо не можах да го взема насериозно сериала. Ако се случи така, че да имам време и да се чудя с какво да се занимавам... Нее, дори и тогава не. Имам поне 5 други не-чак-толкова-зле сериали, които да гледам. :pardon:

______________________________
Какви са очакванията ви за сериала? Dragon-Book

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
Като човек, чел книгите съм силно силно разочарована...

descriptionКакви са очакванията ви за сериала? EmptyRe: Какви са очакванията ви за сериала?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply