BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… EmptyВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…

more_horiz
Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…
Не заради филма, а защото ние непрекъснато се променяме.Поради тази причина, не може и не трябва да очакваме хората да ни обичат, мразят, уважават, държат на нас по един и същи начин. Ние си мислим, че не се променяме, но те се променят и е добре да уважаваме тази промяна…

Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… Ps_i_love_you_film_movie_torrent_download

Каква е промяната, довяна при вас? Гледали ли сте един и същ филм два пъти и оставали ли сте с различни впечатления за него?
Защо просто не опитате и не споделите опита и откритието си с нас?

И така и така започнах, споделете фрази, които са ви се забили в главата от някой филм .. или епизод на сериал и ви помагат в живота на пред, довели са ви до промяна.

За мен са "Никога не се предавай!" от филм със същото име и максимата, която ме тегли напред: "Победата е за подготвените" от филма Механикът. Макар, че е доста нов, е нещо, което ме мотивира :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… EmptyRe: Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…

more_horiz
Не помня дали съм гледала един и същи филм 2 пъти.Но със сигурност съм чела и препрочитала една и съща книга по няколко пъти.Просто не знам дали ще има филм,който да ме заинтригува дотолкова,че да го гледам пак.Пък ако някой филм ми е харесал го помня дълго време и като му знам края-не ми е много интересен.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… EmptyRe: Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…

more_horiz
Аз съм гледала един и същ филм по няколко пъти.
Единия пример е Здрач. Първия път бях на кино и ме грабна страшно много, но след като го изгледах пак и пак и пак открих много неща, които не ми допаднаха. Примерно държанието на Едуард. Абсурд да допусна някой такъв при себе си.
И други филми така се е случвало. Да приема нещо за наивно и мило първия път, а втория за по-скоро нахално и пресилено. Едно и също действие, но го възприемаш по-различен начин .. доста странно.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… EmptyRe: Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…

more_horiz
Страшно много обичам да гледам един и същ филм няколко пъти.. Например "Разходка с лодка" , "Бели мадами", "Трансформерс 1 и 2" и др. Смятам, че няма нищо лошо в това да гледаш един и същ филм няколко пъти тей като всеки един филм има нещо поучително в него.. има много филми, които помагат на хората дават им урок които да помнят за цял живот.. ще дам пример за един сериал (тей като в момента не се сещам за такъв филм) "One Tree Hill" това е много поучителен сериал двата пъти подред гледам първите 5 сезона и не ми омръзва знам какво ще се случи, знам на някой актьори репликите в някои епизоди.. и пак плача на някой моменти.. Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… 56716 но въпросът не е в това, а в това, че благодарение на този сериал аз не съм правила грешки за, които да съжалявам цял живот.. точно заради това някой хора гледат над два пъти един и същ филм или заради това, че е много интересен.. важното е, че филмите са хубаво нещо и винаги могат да ти помогнат в труден момент.. Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… 909357165

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… 4205875R

descriptionВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… EmptyRe: Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…

more_horiz
Винаги, когато гледам един и същи филм повече от веднъж забелязвам, че има моменти, които съм пропуснала, а и с всяко следващо гледане се наслаждавам на моментите, които са ми харесали най-много Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… 909357165

descriptionВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… EmptyRe: Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…

more_horiz
Ако един филм ми харесва задължително го гледам пак Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… 909357165))

descriptionВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… EmptyRe: Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…

more_horiz
Сагата "Властелинът на пръстените". Мале лъжат ми всяка нова година, (последните 10) няма да е НГ без тази сага. Изчетох и книгите, но не са моето... Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… 3807526781

descriptionВсеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен… EmptyRe: Всеки път, когато гледаш един и същи филм - той е различен…

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply