BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСезон 6, епизод 18 - Frontierland EmptyСезон 6, епизод 18 - Frontierland

more_horiz
Сезон 6, епизод 18 - Frontierland Cw-tsr-supernatural-617_089783-e6f3ba-253x338

Сезон 6, епизод 18 - Frontierland
Докато търсят начин да победят Ева, Дийн се рови в дневника на Самюел Колт в библиотеката на Кембълови. Осъзнавайки, че Самюел Колт може да има отговор на техния проблем, Сам и Дийн молят Кас да ги върне назад във времето, за да могат да се срещнат със самия Колт. Докато Сам е малко несигурен за пътуването във времето, Дийн, въпреки себе си е развълнуван от идеята да се върне в Онзи Див, Див Запад.


______________________________
Сезон 6, епизод 18 - Frontierland Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 18 - Frontierland EmptyRe: Сезон 6, епизод 18 - Frontierland

more_horiz
Свали епизода

Свали субтитри

______________________________
Сезон 6, епизод 18 - Frontierland Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 18 - Frontierland EmptyRe: Сезон 6, епизод 18 - Frontierland

more_horiz
Eпизодът беше страхотен. Отново се пукнах от смях. WTF - одеалото???? Сезон 6, епизод 18 - Frontierland 2115147716 Чак на края Дийн се сети какво да облече, а Сам беше просто нелеп като каубой (докато на Дийн му отиваше прекалено много Сезон 6, епизод 18 - Frontierland 2115147716). Оф, а Сам как го яхна този кон отначало, беше много комично. Сезон 6, епизод 18 - Frontierland 2115147716 Самюел Колт ме изкефи много. Особено накрая с онзи колет - това ме разби тотално. Тъкмо си казах - не стига, че оставиха колта, ами и пепелта не взеха и - хоп! Още като видях доставчика с колет се сетих за какво става дума. Сезон 6, епизод 18 - Frontierland 2115147716

______________________________
Сезон 6, епизод 18 - Frontierland Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 18 - Frontierland EmptyRe: Сезон 6, епизод 18 - Frontierland

more_horiz
Дийн беше много сладък като каубой.

descriptionСезон 6, епизод 18 - Frontierland EmptyRe: Сезон 6, епизод 18 - Frontierland

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply