BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Игра на тронове

power_settings_newLogin to reply
+40
matricata_rap@abv.bg
elpar14
florena5
Bubi10
Radoslava75
Katsss
mixsi
Viktoria
elchoo
BlackWolf
ppllaammiii
Armagedon
janati75
Фюрита
criminalz
garvana1308
EvaMars
stelina_dimova
Бикънекд
ognendar
naneto
marmorko
Jus7_me
lickmeimhot
Роза Беликова
Butterfly without wings
Christina.
Bimorphia
Aleks
l1ng3rie
Prisence7oo
nerea
Thea
октопод
miat
~ i.LLusion
beni1979
Zaharka
Alliana
Koen
44 posters

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyИгра на тронове

more_horiz
First topic message reminder :

Game of Thrones

Игра на тронове - Page 2 MV5BMjE3NTQ1NDg1Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwNzY2NDA0MjI@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_

  • Световна премиера: 17.04.2011
  • Жанр: Драма, Фентъзи
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 50 минути
  • Режисьор: Томас Макарти
  • Сценарист: Дейвид Беньоф
  • Продуцент: Марк Хъфам
  • В ролите: Марк Еди, Елфи Оун-Ален, Шон Бийн, Есме Бянко, Джейми Кембъл Бауър, Хари Лойд
  • Разпространител: Home Box Office (HBO)
  • Резюме:

    „Песен за огън и лед” се развива във фиктивен свят, подобен на средновековна Европа, изключвайки факта, че тук сезоните траят десетилетия. В книгата има десетки главни герои и още много второстепенни, като по-голямата част от събитията се случват на континента Вестерос. След смъртта на крал Робърт Баратеон, редица малки и големи благороднически семейства, които дотогава са били обединени и са живели в относителен мир, започват да се бият за властта. Междувременно, далеч на изток, последната жива наследница на рода Таргариен — кралската династия, от която навремето Робърт е завоювал властта с брутален бунт — набира съюзници, за да си върне това, което ѝ принадлежи по право. Всички тези герои обаче не обръщат внимание на наближаващата зима и на древните демонични заплахи, които идват с нея.

    Очаква се сериалът да проследява историята в книгата много близко, сякаш книгата е самият сценарии за епизода. Авторът Мартин казва, след като прочита сценария за пилотния епизод, че творбата е много "вярна" на неговата работа. Както и в книгите, сериалът ще се развива в митичната земя Вестерос, където "летата траят десетилетия, а понякога зимите траят повече от човешки живот".



Трейлър:




Последната промяна е направена от Koen на Чет 3 Авг - 20:52; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Голяма мъка беше, докато ме навият да гледам сериала, но си заслужаваше. Игра на тронове - Page 2 2115147716 Първият сезон много ми хареса. :slynce: Любимецът ми беше Дрого и сега, след като го убиха, съм в траур. Игра на тронове - Page 2 3382520118 Не знам дали ще се прежаля да гледам 2 сезон, омръзна ми да убиват всеки, който си харесам. Игра на тронове - Page 2 2115147716

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Игра на тронове - Page 2 7389738n


Игра на тронове - Page 2 Badge1

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Хриси, не знам дали си чела цялата поредица на "Песен за огън и лед"! По принцип тя все още е незавършена... Мисля, че авторът е запланувал още две книги, така че поредицата ще стане от седем книги.

И на мен ми хареса сериалчето, но пък книгите са много по-добри. 😉 Предупреждавам те, че авторът май обича да осъжда героите си на смърт, така че ако не си чела следващите книги, знай, че доста главни герои ще умрат... А ако втория сезон на сериалът е копие по книгата, значи няма да ги чака нищо добро! :bigsmile:

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Игра на тронове - Page 2 17
Игра на тронове - Page 2 4205876W

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Cool Cheryll написа:
Хриси, не знам дали си чела цялата поредица на "Песен за огън и лед"!


Не, не съм. В момента чета 1 книга, някъде до половината съм. Игра на тронове - Page 2 2115147716 Явно накрая ще оживеят само лошите. |-( Дано и Дани не умре, че съвсем ще се откажа. Игра на тронове - Page 2 2115147716

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Игра на тронове - Page 2 7389738n


Игра на тронове - Page 2 Badge1

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Изкушавам се да ти кажа, но няма да го направя! :pardon:

Чети сега, а пък после като прочетеш цялата поредица, метни един поглед на "Сага за войната на Разлома"! Горещо ти я препоръчвам! :rolleyes:

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Игра на тронове - Page 2 17
Игра на тронове - Page 2 4205876W

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Игра на тронове - Page 2 7389738n


Игра на тронове - Page 2 Badge1

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Игра на тронове - Page 2 Gameofthronessmall21420

______________________________


 
         
       

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
hristina написа:
Голяма мъка беше, докато ме навият да гледам сериала, но си заслужаваше. Игра на тронове - Page 2 2115147716 Първият сезон много ми хареса. :slynce: Любимецът ми беше Дрого и сега, след като го убиха, съм в траур. Игра на тронове - Page 2 3382520118 Не знам дали ще се прежаля да гледам 2 сезон, омръзна ми да убиват всеки, който си харесам. Игра на тронове - Page 2 2115147716

Вчера го привърших (тъй де, снощи към два), изгледах го за два дни! ❌
И на мен ми беше сууууупер гадно за Дрого! И много се ядосах, че стана така. За Едард Старк също, егати мизерията... ❌
Не ми харесва това, че тъкмо ти легне на сърце някой персонаж и след малко изтегля късата пръчка. |-(
Направо ме е страх да си помисля кой още предстои да умира, а гадните стават все по-гадни и аз се изпълвам с все по-голямо нетърпение да видя как ще им се върне тъпкано!
Аря и Денерис са невероятни персонажи, определено са ми любимки и дано авторът да ги пожали. Джон също ми харесва много. За тях най-много ще се надявам...
А ако трябва да определя кой ми е най-противен, това няма да е особено трудно. Първо си мислех, че е братът на Денерис, обаче не. И по-вбесяващ от него имало... Джофри си е чисто въплъщение на злото и противното, нямам търпение да си го получи. На него трябва да казват Лудия крал. |-(
Искам да започна втора книга, защото нямам нужното търпение да изчета първа и тогава да мина към втора, твърде много искам да видя какво ще стане нататък, имаше прекалено голям клифхенгър... Я кажете, ще имам ли проблеми с разбирането на нещата и ще имам ли големи пропуски ако мина направо на втора, при все, че съм гледала само сериала?
Април е далече... ❌

______________________________
Игра на тронове - Page 2 Dragon-Book

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Wayward daughter написа:
Я кажете, ще имам ли проблеми с разбирането на нещата и ще имам ли големи пропуски ако мина направо на втора, при все, че съм гледала само сериала?
Април е далече... ❌

Няма да изпуснеш почти нищо, тъй като сериалът следва плътно книгите. Естествено, има някои сцени, които са пропуснати, но те не са толкова важни, така че може направо да започнеш от втората книга. 😄

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Игра на тронове - Page 2 7389738n


Игра на тронове - Page 2 Badge1

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Wayward daughter написа:
...Първо си мислех, че е братът на Денерис, обаче не. И по-вбесяващ от него имало... Джофри си е чисто въплъщение на злото и противното, нямам търпение да си го получи. На него трябва да казват Лудия крал. |-( ...

Абсолютно съгласнa съм за Джофри! На братът на Денерис не обръщах особено внимание и той така и не успя да ме издразни ;дд.

Вече нямам никакво търпение да дочакам втория сезон. Първият беше изгледан точно за два дена(та да не кажа по-малко...но все пак броя часовете, които ми се полагаха за сън). Краят беше прекалено отворен, че да спя спокойно. Чакам, чакам, чакам...Носталгията от отдавна ме гони Игра на тронове - Page 2 2115147716 .

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Игра на тронове - Page 2 42767010150573024977734

:rock:

______________________________


 
         
       

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
https://www.youtube.com/watch?v=X66PDW1Mjf8
Новият трейлър Игра на тронове - Page 2 1089017131

______________________________
Игра на тронове - Page 2 Vghphf

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Супер е този сериал.

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Последната серия на 3-ти сезон беше уникална!Много се изнервих на предпоследната /май 9-та/ и нямам търпение за следващия!

______________________________
Игра на тронове - Page 2 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
книгите са страхотни. но сериала не бил толкова готин

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
книгите така и не се опитах да ги прочета,но сериала много ми харесва,а края на този сезон беше много неочакван за мен.нямам търпение за новия сезон

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
сериала нещо ми доскуча,но наскоро препрочетох книгите и сигурно за това-препоръчвам ги на всички и каквито и очаквания да имате за героите просто ги забравете никога не мога да предвидя какво точно ще стане с тях:kyky: 

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
снетърпение очаквам шеста книга от поредицата. наи-вече заради Джон Сняг, искам да разбера дали оживава, а и драконите са готини.

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Много хубав сериал. С приятелката ми започнахме да го гледаме и сме на втори сезон.. Всяка вечер по една серия..

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Сериалът и книгите са страхотни..Игра на тронове - Page 2 1513021971  Не знам само как ще дочакам за следващия сезон..! ❌ 

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Много ми хареса как свърши 10-та серия понеже ми е любимка Денерис....д
Не съм чела книгите но силно се надявам края да е в нейна полза поне така е справедливо а и новия персонаж много ми хареса дано той заеме мястото на Дрого достоен е според мен а и е доста секси....😊 

descriptionИгра на тронове - Page 2 EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply