BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Игра на тронове

power_settings_newLogin to reply
+40
matricata_rap@abv.bg
elpar14
florena5
Bubi10
Radoslava75
Katsss
mixsi
Viktoria
elchoo
BlackWolf
ppllaammiii
Armagedon
janati75
Фюрита
criminalz
garvana1308
EvaMars
stelina_dimova
Бикънекд
ognendar
naneto
marmorko
Jus7_me
lickmeimhot
Роза Беликова
Butterfly without wings
Christina.
Bimorphia
Aleks
l1ng3rie
Prisence7oo
nerea
Thea
октопод
miat
~ i.LLusion
beni1979
Zaharka
Alliana
Koen
44 posters

descriptionИгра на тронове EmptyИгра на тронове

more_horiz
Game of Thrones

Игра на тронове MV5BMjE3NTQ1NDg1Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwNzY2NDA0MjI@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_

  • Световна премиера: 17.04.2011
  • Жанр: Драма, Фентъзи
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 50 минути
  • Режисьор: Томас Макарти
  • Сценарист: Дейвид Беньоф
  • Продуцент: Марк Хъфам
  • В ролите: Марк Еди, Елфи Оун-Ален, Шон Бийн, Есме Бянко, Джейми Кембъл Бауър, Хари Лойд
  • Разпространител: Home Box Office (HBO)
  • Резюме:

    „Песен за огън и лед” се развива във фиктивен свят, подобен на средновековна Европа, изключвайки факта, че тук сезоните траят десетилетия. В книгата има десетки главни герои и още много второстепенни, като по-голямата част от събитията се случват на континента Вестерос. След смъртта на крал Робърт Баратеон, редица малки и големи благороднически семейства, които дотогава са били обединени и са живели в относителен мир, започват да се бият за властта. Междувременно, далеч на изток, последната жива наследница на рода Таргариен — кралската династия, от която навремето Робърт е завоювал властта с брутален бунт — набира съюзници, за да си върне това, което ѝ принадлежи по право. Всички тези герои обаче не обръщат внимание на наближаващата зима и на древните демонични заплахи, които идват с нея.

    Очаква се сериалът да проследява историята в книгата много близко, сякаш книгата е самият сценарии за епизода. Авторът Мартин казва, след като прочита сценария за пилотния епизод, че творбата е много "вярна" на неговата работа. Както и в книгите, сериалът ще се развива в митичната земя Вестерос, където "летата траят десетилетия, а понякога зимите траят повече от човешки живот".



Трейлър:




Последната промяна е направена от Koen на Чет 3 Авг - 20:52; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Горещо го препоръчвам. Първият епизод беше страхотен, макар, че за хората които не са чели книгите някои неща могат да им се сторят странни или неразбрани. Чакам втория с нетърпение.

______________________________
Игра на тронове Vghphf

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Не съм чела книгите и може би е за добро. Определено ми хареса и ще го следя отблизо.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Zaharka написа:
Не съм чела книгите и може би е за добро. Определено ми хареса и ще го следя отблизо.


Прочети ги, няма да съжеляваш. Ако сериала ти е харесал, то книгите ще ти харесат 10 пъти повече Игра на тронове 909357165

______________________________
Игра на тронове Vghphf

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Alliana написа:
Zaharka написа:
Не съм чела книгите и може би е за добро. Определено ми хареса и ще го следя отблизо.


Прочети ги, няма да съжеляваш. Ако сериала ти е харесал, то книгите ще ти харесат 10 пъти повече Игра на тронове 909357165


Може и да ги прочета, само не знам кога ще им дойде времето, че има доста други, които още чакат ред. Но при всички положения ще бъде след като изгледам филма, не искам да си развалям впечатленията, а за жалост обикновено така се получава. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Смятам тази вечер да го гледам и да видя за кво става въпрос и ако ми хареса определено ще прочета и книгите но1-во филма ще гледам..... :wasnotme:

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
И на мен ми хареса трейлъра и описанието, обаче искам да го гледам със субтитри. Радвам се, че сте го харесали!! Явно ще оправдае очакванията.
Ще се радвам, ако създадете тема в книги за филма. И аз бих искала да ги прочета ❤ !!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Vania написа:

Ще се радвам, ако създадете тема в книги за филма. И аз бих искала да ги прочета ❤ !!


Заемам се веднага. Игра на тронове 909357165

ПП: За книгата - ТУК! 😉

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Vania написа:
И на мен ми хареса трейлъра и описанието, обаче искам да го гледам със субтитри. Радвам се, че сте го харесали!! Явно ще оправдае очакванията.
Ще се радвам, ако създадете тема в книги за филма. И аз бих искала да ги прочета ❤ !!


Субтитрите излизат същия ден, да не кажа след 7-8 часа, някъде следобед. Преводачът бърза, защото същата вечер (понеделник вечер, ако не се лъжа) го дават по HBO преведен.

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
След като изгледах и 2-та епизода наведнъж тази вечер спокойно мога да кажа че сериала е върха незнам за книгите не съм ги чела обаче, сериала направо кърти мивки страхотен е, точно по вкуса ми чесно бях леко резарвирана обаче, мн. ми хареаса сега ще си го следя и него...... :love:
Препоръчвам го ......... :goodjob:

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
И книгите и сериала са страхотни. Да видим обаче дали ще могат да проследят всички сюжетни линии. Аз самата се обърквах понякога, докато четях. Вала е внущителен, Другите са ужасяващи...
И докато четях бях фен на Аря и Джуджето, много точно са пресъздадени.

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
miat написа:
И книгите и сериала са страхотни. Да видим обаче дали ще могат да проследят всички сюжетни линии. Аз самата се обърквах понякога, докато четях. Вала е внущителен, Другите са ужасяващи...
И докато четях бях фен на Аря и Джуджето, много точно са пресъздадени.



Ооо, и аз съм голяма фенка на малката. Ако не за друго, то само заради нея мога да го изгледам. Игра на тронове 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Превъзходно е направен. <3
В началото имах колебания, но те бързо се изпариха. Като цяло представата ми (поне за повечето) герои, си пасва с вида на актьорите, най-вече Аря, Дяволчето, Денерис, Дрого...
Чела съм само първата книга и не си спомням всичко, но като цяло съм много доволна от развитието на нещата и се надявам да си продължат в тоя дух.
Което ме подсеща, че трябва да има повече от вълците, толкова са красиви.

______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

Игра на тронове Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Откъде мога да го сваля? В Замунда откривам само първи и трети епизод. Игра на тронове Th_thsign-anyone

______________________________
Игра на тронове Dragon-Book

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Te!a написа:
Откъде мога да го сваля? В Замунда откривам само първи и трети епизод. Игра на тронове Th_thsign-anyone

Arena

______________________________


 
         
       

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Много добър.
Изпипан е страхотно и ефектите са наистина зашеметяващи. Браво за сюжета и за героите, има големи красавци ❤ !!
Обаче много трагичен .. всичко завършва фатално за добрите Игра на тронове 3569552857 Което е добре, защото го прави още по-интересен. Нямам търпение за още.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Игра на тронове Game-of-thrones-mark-addy

Игра на тронове Game-of-thrones-lena-heady

Игра на тронове Game-of-thrones-emilia-clarke

Игра на тронове Got5

И една дълга критика: http://cinemascrotum.wordpress.com/2011/06/21/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8E-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5-game-of-thrones/
По време на чието четене доста се посмях!!

Spoiler :

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
И аз не съм чела книгите. В момента съм до 5еп. Харесва ми сериала- добре изпипан, има си от всичко. Ще има ли 2-ри сезон? Игра на тронове 909357165

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
nerea написа:
И аз не съм чела книгите. В момента съм до 5еп. Харесва ми сериала- добре изпипан, има си от всичко. Ще има ли 2-ри сезон? Игра на тронове 909357165

Да.

______________________________


 
         
       

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
Жалко че трябва да чакаме толкова дълго за втори сезон ."Игра на тронове" е невероятен сериал . В най-скоро време май ще грабвам книгите .Игра на тронове 909357165

descriptionИгра на тронове EmptyRe: Игра на тронове

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply