BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

power_settings_newLogin to reply
+40
mila_dara
cobaltwolf
Alliana
biliana_911
PetyaG
Libertas
fata_morgana
vamp_bri
lioness
Smile23
EvaMars
natiii_99
repichka
renesme_cullen
etia
gabimabi
Sanya
Devilsmate
Zaharka
JoInT{}MaNia4ka
Ashlie
Butterfly without wings
октопод
xati
gali68
puFF
~ i.LLusion
Merry
Thea
e.stoikova
escapingthesun
beni1979
nightfan
нел-j
Renesita
-` nigнт_creaтure ..
Enigma
milenaka
Christina.
~ Mistery writer ~
44 posters

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Коя е тази ужасна книга.. Бихте ли споделили с нас?!

______________________________
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 4965902g

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
"Дневниците на вампира". обожавам сериала, но книгата е просто глупава. Като започнем от самия стил на писане и стигнем до бързия развой на събитията и тъпата главна героиня. Едно на ръка, че е блондинка, това се преживява, но е супер тъпо, че само красотата я интересува. Звучеше като някакъв фенфикшън в началото, който може да се казва "Вълнениета на една тийнейджърка" или нещо такова. А и може би, защото още през лятото, когато видях в сайта на Издателство Ибис, че ще се издава тя, както и Академията ги прочетох и двете и това просто бледнееше пред Ришел. Все пак я прочетох първата с триста зора, много спах на нея, но я прочетох.. Резултата спомням си само как падна от покрива Елена мисля, че беше!!!
И другата, която не ме впечатли беше Дарън Шан. Просто ми се струва, че е написана за по-малки деца, които искат да четат страшни истории, но е поднесено за тях, така че да го разбират и да им харесва.
На "Вампирите от Морганвил" още им чета фен превода, но ми се струва, че и там нещата не са особено добре обмислени. Главната героиня почна да ме дразни по средата на първата книга.. Прочетох фен превода и третата, не знам заради ужасния фен превод или просто книгата не струва.. Почнах преди около 2 месеца да чета четвъртата, но се отказах на първа глава.. Всичко е прекалено разточено покрай Оливър или Амелия.. Абе нямам думи просто..

______________________________
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 4965902g

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
"Домът на нощта"

Първата книгата ставаше, обаче останалите.. Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 346811412

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 7389738n


Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Badge1

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
hrisetooo написа:
"Домът на нощта"

Първата книгата ставаше, обаче останалите.. Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 346811412


И на мен не ми харесва. Сега мъча 6-тата, а докато стигна до нея ми трябваха седмици, но съм инат. И "Вампирски целувки" въобще не ми хареса - там даже не стигнах до средата на 1-вата :dry:

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Дневниците на вампира не успя да ме грабне, но не твърдя, че е лоша. Дарън Шан не ми се стори, че си струва купуването и не съм го чела...Вампирите от Морганвил също, отчасти и защото нямах/нямам пари и за тях покрай всички вампирски поредици напоследък. xD
Вампирски целувки-прочетох фен превода тук и чакам този на Love Bites. Харесва ми, леко е за четене, но не е нищо особено. Не мога да твърдя, че е лоша, просто не е на нивото на някои други.

______________________________
...

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Дневниците на вампира до 4та книга ми беше много интересна книга, но с 5та нещата се промениха. Изключително тъпа идея да внесе китайки/японски митологични елементи в книгата. Развали всичко :/

______________________________


Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Gosho
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 4347715R

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Дневниците на Вампира - не съм я чела, превеждах в един форум 2, 3 глави. Преглеждах първата книга, голяма боза.
Училище за вампири - лапарска работа :lmao:

______________________________
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
-` nigнт_creaтure .. написа:
Дневниците на вампира до 4та книга ми беше много интересна книга, но с 5та нещата се промениха. Изключително тъпа идея да внесе китайки/японски митологични елементи в книгата. Развали всичко :/

Съгласна съм и "Вампирски целувки" не ми хареса

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 4347753x

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
С риск да пострадам ще кажа, че освен Дневниците и Здрач не е толкова добра книга. Някак е прекалено изкуствено. Тя се влюбва в него и край. Никакъв особен развой в тази насока. Не, Здрач определено не ми харесва, а за Дневниците, еми съжалявам, че си купих третата книга (за която ми казаха, че е най-интересна), защото само си загубих парите в четене на поредната боза.

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Дневниците, на вампира не струваа,ама въобщее....
След, 3-та спрях да я четаа....пълнаа загубаа на времее....
Добре, че сериалаа няма общоо с книгитее.....

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
beni1979 написа:
Дневниците, на вампира не струваа,ама въобщее....
След, 3-та спрях да я четаа....пълнаа загубаа на времее....
Добре, че сериалаа няма общоо с книгитее.....


На същото мнение съм. Купих си ги до 4-тата и направо ме е яд за прахосаните пари.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Animated_gif_024_hippo

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Дневниците на вампира
Дарън Шан
Гостът на дракула
Как да срещнеш гадже вампир

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Житие и страдания грешнаго Софрония - Софроний Врачански. Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 2115147716

______________________________
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Dragon-Book

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Как се казваше онова древногръцко нещо .. А сега де !! Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 2115147716 ..
Аа, да.. Илиада ли кво беше (даже не мога да го запомня) + всички произведения, които се изучават в 10 и 11 клас Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 909357165

______________________________


Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Gosho
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 4347715R

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
-` nigнт_creaтure .. написа:
Как се казваше онова древногръцко нещо .. А сега де !! Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 2115147716 ..
Аа, да.. Илиада ли кво беше (даже не мога да го запомня) + всички произведения, които се изучават в 10 и 11 клас Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 909357165

Ейййй, не мога да се съглася с теб. :p2: Точно пък аз тогава страшно се захласвах по гръцката митология. Даже си спомням, че преди да изучим всички произведения, си купих книжките и някои извън учебната програма. Имам "Илиада", "Едип цар", "Антигона", "Електра" и "Прикованият Прометей". Всичките си ми харесват, но най-вече "Едип цар" и "Антигона"

Не препоръчвам на никого "Бедната малка кучка" на Джаки Колинс. Имам 100 прочетени страници от тази книга, повече не издържах на простотията.

______________________________
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
-` nigнт_creaтure .. написа:
Как се казваше онова древногръцко нещо .. А сега де !! Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 2115147716 ..
Аа, да.. Илиада ли кво беше (даже не мога да го запомня) + всички произведения, които се изучават в 10 и 11 клас Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 909357165


Их, че простотия. Това е изкуство, ама какво разбираш ти от литература Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! 2115147716

______________________________
Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Да преследваш гадже вампир
Автор: Даяна Лорънс


Колкото до произведенията, които Гошо каза. Аз ги харесвам. И съм ги прочела всичките :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Vania написа:
Да преследваш гадже вампир
Автор: Даяна Лорънс


Аз заспах на тази..ии не я препоръчвам! :lmao:

______________________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind :happy1:


Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! Bg_top_logo10

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
"Гостът на Дракула" и някакво стихотворение имаше, което беше напълно безсмислено....

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
Дневниците на вампира,почнах да ячета но след няколко страници я зарязах,просто не си стува нито парите нито времето,Академия за вампири също не ми хареса

descriptionКнигата която не препоръчвам и на най - големия си враг?! EmptyRe: Книгата която не препоръчвам и на най - големия си враг?!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply