BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

power_settings_newLogin to reply
+45
steliano
galileo414
becky13
Jus7_me
milaa
Rodena
vsk
borislava
liusi
Christina.
Zaharka
sri1977
milanikoale
melit0oo15
Renesita
Ametist
taniia
beni1979
aranna
mimzZityY
mia_chan
asia_ivv
mi666i
Villy.Petroff
naFarela
Kasiopeq
snejana_78
kremcheto
lydotokote
yanitsa1
Tania62
Yris
lindt
Thea
krassy123
mishle55
hope123
nikita78
kaaamzzz
mi_mi
Just_Another_Star
tina_tp
Ralna
dsi2
~ i.LLusion
49 posters

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
First topic message reminder :

Книга осма - Lover Mine

Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 BDB8-Lover+Mine

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Джон Матю е извървял дълъг път, откакто е намерен да живее сред хората, а вампирската му същност е неизвестна както за самия него, така и заобикалящите го. След като е взет от Братството, никой не може да отгатне каква е истинската му история – или истинската му самоличност. Наистина, падналият брат Дариус се е завърнал, но с друго лице и много различна съдба. Когато жестоко лично отмъщение води Джон в сърцето на войната, той трябва да си припомни кой е сега и кой е бил някога, за да може да се изправи срещу въплъщението на злото.

Хекс, наемна убийца симпат, отдавна отрича привличането между себе си и Джон Матю. След като веднъж вече е загубила един любим заради лудост, тя няма да позволи този достоен мъж да стане жертва на тъмнината в извратения й живот. Когато съдбата се намеси, обаче, двамата ще открият, че любовта, както съдбата, е неизбежна при сродните души.

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:32; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
След като снощи дочетох 7-ма книга, просто нямам желанието и търпението да чакам месеци наред, за да доживея да прочета на български език какво се случва! Тъй като станах егати ненормалния фен, ще си я взема като я издадат от Ибис, обаче сега ще започвам да я чета на английски и резюмето още повече ме зариби за това нещо!
Джон ще си спомни кой е? Олеле майчице, това ще е ВЕЛИКО! Май ще си намеря по-любима книга от Пробудена любов! :love:

Edit: Сега разгледах и самата книга, в съдържанието има глава, която явно ще е ретроспективна, тъй като годината е хиляда шестотин и някоя! Това май ще е най-добрата книга досега от поредицата! ❌

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Много интересно как Джон ще си спомни кой е, след като леля Скрайб Върджин му обясни недвусмислено, че това никога няма да стане, докато той е жив :hmm:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Да, и аз това се чудя... Няма да издавам сюжета (макар да съм още в началото де, стотина странички), но само ще кажа, че ще се запознаем по-подробно с историята на Дариус! Както и отношенията им с Тор, докато все още е бил Ди! 👼

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
тцъ-тцъ .. дай спойлер де .. тука само дразниш Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716
Дообре, слушам, шефе! Даже няма да дам само един, щом това ти душа иска. :p2:

Spoiler :

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Wayward daughter написа:
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716
Дообре, слушам, шефе! Даже няма да дам само един, щом това ти душа иска. :p2:

Spoiler :


Може ли да ми пратиш 8мата на инглиш ;д Ако си съгласна пиши на ЛС да ти дам е-майл Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 909357165

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Wayward daughter аз бях леееко изумена, съвсем лекичко, като разбрах, кой ще е първото гадженце /че и не само/ на Блей .. пък сега още по-харно ми става ❤

п.с.
Spoiler :


Леш няма да го коментирам, че ще ми стане на дроб сърма, ако ми падне :devil:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
За Леш е разбираемо, той откак се е появил за пръв път на страниците на книгата ми стана ясен що за измет е... Добре де, не очаквах чий син ще се пръкне, ама то си личеше колко много НЕ е стока все пак. Той няма особено развитие, мегаотврат си беше, мегаотврат си остава...
Колкото до другото:
Spoiler :

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
ЛЕлелеее Wayward daughter и naFarela!! Като ви чета коментарите не можете да си представите колко ми е смешно .. как му се точите на ЛЕШШ ;д;д;д разбивате ме ;д

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Хаха, kaaamzzz, какво да ти кажа, в тази поредица май досега никой не ми е ставал толкова противен... Те лесърите са си гадове, ама то и природата им е такава и са отбрани все някакви социопати и ненормалници на човешката раса, докато това... к*пеленце някак си не мога да му го простя, че е такова бе! |-(
В смисъл, той още като претранс беше изрод, обаче ме е яд, защото братята го обучаваха и всичко останало... Пък колко картбланши и шансове му се даваха...
Не харесвам глимерата и си мислех, че си е някакъв си гад там от типичните глимерски гадове, ама той се оказа специален гад, да му се невиди. |-(
И сега ходи си въобразява, че е хванал Господ за шлифера... Е, добре де, може да е хванал Омега за шлифера, ама, както казва и naFarela с насмешка, да ходи да си мисли, че е божествен. Yeah, right. Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716
Колкото до Куин, naFarela,
Spoiler :

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
За тези, които са чели книгата, че спойлера е големичък:
Spoiler :

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
:lmao2: :lmao2: :lmao2: :lmao2: :lmao2: :lmao2:

Wayward daughter дишаш ли, скъпа?! Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716 не забравяй адвокатчето .. тъй да се каже тъпканко ще му го върнат на Куин .. Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Абе аз знам, че накрая все ще успее да ми мине, защото той хем ще съжалява накрая, хем ще се осъзнае и задължително ще да се реваншира някак, ама ми е тежко на душата просто... ❌

Spoiler :

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
кокарджа?! Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716 Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716 Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716 Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716 Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716 Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716 Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Бе тя Лейла я знаем от сто години колко е загоряла, тя на кой ли не се сложи! |-( Като не им харесва да са само захранки и нищо повече, ми пътя бе, бейби, хвърляй расото и отивай в Зироу Сам или там където, т'ва е положението!
Spoiler :

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
след 2 прочитания добре излезе Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 2115147716 но като цяло Куин много яко не знае какво иска и го показва ясно ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Да ви питам- абе Леш не го ли асоциирате с МЪРША :2:

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
Бе не знам защо го превеждат ЛЕш... В смисъл, като чета на английски и все си мисля, че е Лаш?... :unsure:
Явно и преводачите от Ибис не го харесват тоя и това е... Леш като "леш долен"

лешът, леша, мн. лешове, (два) леша, м. Обикн. ед. Непогребан труп, който е почнал да се разлага. Гарваните налитат на леш.


Няма как да не ни звучи като мърша, в заключение. :lmao2:

______________________________
Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

тоз път вече тотално изби рибата

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига осма - Единствена любов (Lover Mine)  - Page 2 EmptyRe: Книга осма - Единствена любов (Lover Mine)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply