BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга шест - Lover Enshrined

power_settings_newLogin to reply
+30
Renesita
juja
penka1234
milanikoale
neli_ivanova
iovka
Sefi
rosi66
shivacheva78
naFarela
mishle55
memento_mori
byh4o
mariana66
Thea
Zaharka
nikita78
Aleks
ronits
vampires_fan
tina_tp
slunchev_luch
kaaamzzz
mir4a
Uniquemer
Ralna
dsi2
lively nightlife
geriqn
~ i.LLusion
34 posters

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyКнига шест - Lover Enshrined

more_horiz
First topic message reminder :

Книга шест - Lover Enshrined

Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Lover-enshrined

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Абсолютно верен на Братството на Черния Кинжал, Фюри се жертва за доброто на расата, превръщайки се в мъжа, отговорен за запазването на кръвта на Братството. Като Праймейл на Избраната, той трябва да създаде поколение, което да осигури, че традициите на расата ще оцелеят и ще има воини, които да се бият с онези, които искат вампирите изтребени.

Като първата му съпруга, Избраната Кормия иска да спечели не само тялото му, но и сърцето му – тя вижда емоционално белязания мъж зад цялата му доблестна отговорност. Но когато войната с обществото на Лесърите става още по-жестока и трагедия надвисва над имението на Братството, Фюри трябва да избере между дългът и любовта.


Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:34; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Ооооо ще бъде отново една много добра история Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 909357165

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Леле, нямам никакво търпение. :love: Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 3569552857 Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 1089017131 Поръчах си я в 6 часа сутринта на 7! Представете си какво ми причиняват тия книги.

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Mementofw

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Ами,току-що я прочетох. Останах шокирана. Така ясно е описана болката на Фюри, че чак и на мен ми се доплака по едно време. Много готини лафчета!! Особено това " И ти ли Баруте" ме тотално хвърли у музиката ;д;д;д Куин е уникален и връзката м-ду него и Блей е страхотна. Не съм против такива връзки, никога не съм била и не смятам да критикувам .. смятам че са сладури.. Най-после мога да дишам, Тор е намерен!! АЛИЛУЯ!! Очаквах,че Леш е некъф сбъркан ... така и стана. Но тези намеци които пуснаха за Хекс .. направо,ще се изям.. къса ми се душата за Рив... но ще видим в следващата книга.. също умирам и за книгата за Хекс и Джон .. тази Хекс .. мацка голяма е ;д;д кефи ме начина по който се бори с природата си .. много е смело от нейна страна.. но какво ли ще стане м-ду нея и Джониии!!! Уи уилл сий ;д;д

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Прочетох я най- накрая.. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716 с триста зора я отиках.. изобщо не ми хареса.. само двете сценки с Джон и Хекс и сценката с Куин и Блей (която най ми хареса от цялата поредица.. надявам се накрая да са заедно и авторката да напише книга за тях двамата.. ) останалото беше ужас изобщо не ми хареса.. очаквах много повече.. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 909357165

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 4205875R

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
И аз останах доста разочарована то книгата. Очаквах много повече. Все пак книгата за Фюри и Кормия бе в по-голямата си част за всички останали. Но все пак, няма да бъдем прекалено сурови. След 5 уникални книги е нормално да се изтърка авторката.

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Mementofw

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Вие сте луди бе хора... тая книга беше може би най-добрата. В смисъл на мене най-много ми хареса това, че действието не беше само около Фюри и Кормия, доста нови работи научихме. И да си призная - започнах май да се влюбвам в Рив. :love: Виновна! Само края ми беше малко забързан... това е всичко :pardon: Абе, ака е! След Зи и Ви тая ми е фаворит. Но Рив и Джон май ще я изместят по-надолу в класацията Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
на пръв поглед /след първите 30стр./ малко хаотична ми се стори историята - твърде разпъната между отделни сюжетни линии, а Фюри изглежда твърде несигурен в себе си, твърде погълнат от любовта си към Бела .. някак си повествованието разгръща емоциите на прекалено много хора и вниманието на читателя не може да се спре на основната сюжетна линия ..
после обаче, когато я прочетох цялата / а това ми отне не повече от 4 часа/ си казах: оооооо боже, о боже, о боже! страхотна е, като всички останали .. най-силно впечатление ми направи Кормия - която въпреки че попадна в един свят, който дори не е сънувала, тя успя да се приспособи, да бъде силна, да намери себе си и да се бори затова, в което вярва, обича и желае (според мен тя се справи по-добре и от Мариса) .. бях меко казано изненадана от Фюри, но в общи линии всичко му простих .. а за Блей и Куин какво да кажа .. о боже! нямам търпение да видя как ще се развие тяхната история!! заслужава си!

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
някой да знае кога ще излизат следващите че нямам търпение 🤤

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Нямам търпение да прочета шестата книга :kovcheg:

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
vampires_fan написа:
Вие сте луди бе хора... тая книга беше може би най-добрата. В смисъл на мене най-много ми хареса това, че действието не беше само около Фюри и Кормия, доста нови работи научихме. И да си призная - започнах май да се влюбвам в Рив. :love: Виновна! Само края ми беше малко забързан... това е всичко :pardon: Абе, ака е! След Зи и Ви тая ми е фаворит. Но Рив и Джон май ще я изместят по-надолу в класацията Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716

Съгласна съм с теб, на мен също тая книга ми е една от любимите!

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Кормия беше за медал! Страхотно е това момиче!
Фюри обаче успя около десет хиляди пъти да ме изнерви, наистина. Имах чувството, че всъщност Кормия е по-силната фигура от двама им, той беше някак... е, добре, че към края се взе в ръце!
Общо взето книгата е страхотна и искрено зарибяваща! Многото сюжетни линии всъщност бяха страхотен плюс и съм много доволна, че в центъра не се намираше Фюри, понеже той с този негов Магьосник, дето накрая бил Магьосника от Оз (интересно, в превод на това Фюри се е явявал Дороти) ми дойде в повече. Не че го ненавиждам или нещо, просто с доста постъпки ме подразни, докато през цялото време Кормия успяваше да изпъкне все с положителни качества. И при все, че очаквах от нея да бъде, с извинение, супер задръстена, тя ме изненада неочаквано приятно и бързо ми се издигна в очите. Една от най-добрите шелан досега, надмина по точки доста от другите (с изключение на Бела).
Умирам си за още от историята на Блей и Куин, искам още и от Джон... Накрая открих, че всъщност именно те са ме впечатлили най-сериозно от цялата книга и ми е било малко всичко свързано с тях. Куин успя да ми стане толкова голям любимец, че само Зи го надминава в това отношение.
Това, което направи с Леш за мен е напълно оправдано, начинът, по който постъпи Рот спрямо ситуацията издигна Краля в очите ми и спечели респекта ми. Много мъчно ми стана за Блей, но пък добре, че донякъде се разбраха накрая. И очаквам още от тази сюжетна линия.
Общо взето, със сигурност книгата напълно си заслужава и ако следващата ще е поне наполовина толкова интересна, ще се чете!

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Wayward daughter а сценката с Блей и Куин на басейна Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 1089017131

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
naFarela написа:
Wayward daughter а сценката с Блей и Куин на басейна Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 1089017131


:yess:

Не я очаквах, но беше ВЕЛИКО! Държа от техния тийм. Макар че, да си призная, държа от тийм Куин като цяло. :whistle:
Супер изненада ми дойде това, че ако преди се дразнех на страничните истории, когато прекъсваха главната, то, откак се заформиха като групичка Джон, Куин и Блей все чакам да дойде нещо за тях и се кефя, когато дочакам момента. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 1089017131

Абе, хора, въобще Братството си е ВЕЛИКА поредица, четете ако още не сте се наканили. :love:

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
ахахахаха мдаааа и аз виках .. ооо Боже! о Боже! о Боже! тихата затворена Кормия изби рибата просто .. но на Фюри му трябваше точно това .. в крайна сметка добре, че беше тя, че ако чакахме него .. майко! я се беше усетил на първа пенсия, я не .. |-(

а Блей и Куин .. ммммм тях си ги обичам още от първия момент, в който се появиха в сюжета, обаче тая целувка .. малиииииии искам още! 😊

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Ооо, и аз искам още от Блей и Куин! Малко беше...
А ако Уорд посмее да пръкне от някъде си някаква шелан за Куин, ще.... ще.... абе поне едно гневно писмо ще й пиша ако не друго! Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716
Много си права за Кормия!
Фюри нямаше да е просто, щеше да си въздиша там, по някое време сигурно щеше да забрави защо и по кого и какво въздиша, ама по навик щеше да си продължава. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716 Много слабохарактерен излезе в тази книга. Аз даже си мисля, че той не е бил наистина толкова влюбен в Бела, просто невъзможността за връзка помежду им е провокирала тези чувства. Сякаш той обичаше да се вживява в ролята на страдалец.

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
ами да ти кажа, той беше доста емоционално натоварен, пък и дрогичката си каза думата .. ако не беше тя, мисля, че щяхме да имаме един съвсем различен Фюри ..

между другото авторката вече е обещала още сцени между Блей и Куин, ама не уточнява какви точно .. силно се надявам да няма женско присъствие, което да разваля идилията 😊

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Аз пък мисля, че ще е забавно да има женско присъствие. Толкова ще е комично ако изведнъж жената се окаже изолирана и - хоп! тогава Куин осъзнава, че Блей е The One And Only. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716
Ама и аз ги мисля едни... според мен Куин до голяма степен има нещо към Бей, обаче е свикнал да го раздава непостоянен и непукист, та не може да щракне с пръсти и да стане различен... Иска се малко време, но се надявам Уорд да работи в тази посока.
Нямам нищо против ако нещата вървят бавно, важното е да вървят. И да не се развалят по някоето време. Защото, хайде стига де, малко ли мъжки персонажи има, които ще се свързват със своята шелан за напред, ами, нека има и нещо различно!

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
напълно съм съгласна с теб .. и аз толкова ги харесвам .. пък и представи си ги да се гушкат 🤤 ❤ Блей между другото си е доста търпеливичък и според мен ще устиска Куин да се осъзнае .. обаче не ща женска да се появява .. ще направи нещата прекалено сложни .. те са достатъчно препатили и двамата, а има и още хиляди неща да изживеят, за да преживяват нова лична драма ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
E, аз нямах предвид жена, която да е насериозно, в никакъв случай, твърдо съм против! ❌
Имах предвид да... е, примерно, озовават се в... ситуация. От типичните там, по баровете. Сещаш се. И изведнъж куин вземе, че осъзнава как е по-привлечен от приятеля си, отколкото от тази там случайната. :yess:
Подготвям фенфикшъна. :lmao2:
Ама си права де, Блей е супер търпелив, а и още повече като си е осъзнал чувствата - няма да се даде! :dance:

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Wayward daughter написа:
Имах предвид да... е, примерно, озовават се в... ситуация. От типичните там, по баровете. Сещаш се. И изведнъж куин вземе, че осъзнава как е по-привлечен от приятеля си, отколкото от тази там случайната.

маааали, мали мали .. абсолютно се сетих! пък ако знаеш какво благо ми стана на душатаааа .. хай да се взимат младите, от нас ще е хотела за първата брачна нощ Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716 Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply