BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
"Неподчинение"
Кости / Bones
Сайт за калфъчета за телефони?
Д-р Хаус (2004)
Игра на тронове
Лилит
Вярвате ли в свръхестественото?
Какви цветове преобладават в гардероба ви?
С какъв маникюр сте в момента?
"Коледен подарък"
Today at 13:26
Yesterday at 17:44
Yesterday at 17:11
Yesterday at 16:39
Yesterday at 16:38
Yesterday at 16:36
Yesterday at 16:35
Yesterday at 16:32
Yesterday at 16:32
Yesterday at 15:21
Даниела
АВА
vesyo
elchoo
elchoo
elchoo
elchoo
elchoo
elchoo
rebellious

Share | .

Книга шест - Lover Enshrined

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Шефче

Брой мнения : 4294

ПисанеЗаглавие: Книга шест - Lover Enshrined   Чет 10 Мар - 22:13

First topic message reminder :

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Абсолютно верен на Братството на Черния Кинжал, Фюри се жертва за доброто на расата, превръщайки се в мъжа, отговорен за запазването на кръвта на Братството. Като Праймейл на Избраната, той трябва да създаде поколение, което да осигури, че традициите на расата ще оцелеят и ще има воини, които да се бият с онези, които искат вампирите изтребени.

Като първата му съпруга, Избраната Кормия иска да спечели не само тялото му, но и сърцето му – тя вижда емоционално белязания мъж зад цялата му доблестна отговорност. Но когато войната с обществото на Лесърите става още по-жестока и трагедия надвисва над имението на Братството, Фюри трябва да избере между дългът и любовта.

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
byh4o
Редовен

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 80
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Чет 24 Ное - 22:23

Ооооо ще бъде отново една много добра история
memento_mori
Драскач

Зодия : Aries
Брой мнения : 163

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Чет 8 Дек - 20:31

Леле, нямам никакво търпение. :love: Поръчах си я в 6 часа сутринта на 7! Представете си какво ми причиняват тия книги.

kaaamzzz
Пристрастен

Чете : Само най-доброто!
Зодия : Cancer
Брой мнения : 392
Местожителство : България

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 25 Дек - 20:45

Ами,току-що я прочетох. Останах шокирана. Така ясно е описана болката на Фюри, че чак и на мен ми се доплака по едно време. Много готини лафчета!! Особено това " И ти ли Баруте" ме тотално хвърли у музиката ;д;д;д Куин е уникален и връзката м-ду него и Блей е страхотна. Не съм против такива връзки, никога не съм била и не смятам да критикувам .. смятам че са сладури.. Най-после мога да дишам, Тор е намерен!! АЛИЛУЯ!! Очаквах,че Леш е некъф сбъркан ... така и стана. Но тези намеци които пуснаха за Хекс .. направо,ще се изям.. къса ми се душата за Рив... но ще видим в следващата книга.. също умирам и за книгата за Хекс и Джон .. тази Хекс .. мацка голяма е ;д;д кефи ме начина по който се бори с природата си .. много е смело от нейна страна.. но какво ли ще стане м-ду нея и Джониии!!! Уи уилл сий ;д;д

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 1105
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Пон 26 Дек - 21:06

Прочетох я най- накрая.. с триста зора я отиках.. изобщо не ми хареса.. само двете сценки с Джон и Хекс и сценката с Куин и Блей (която най ми хареса от цялата поредица.. надявам се накрая да са заедно и авторката да напише книга за тях двамата.. ) останалото беше ужас изобщо не ми хареса.. очаквах много повече..

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!

memento_mori
Драскач

Зодия : Aries
Брой мнения : 163

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Вто 27 Дек - 1:45

И аз останах доста разочарована то книгата. Очаквах много повече. Все пак книгата за Фюри и Кормия бе в по-голямата си част за всички останали. Но все пак, няма да бъдем прекалено сурови. След 5 уникални книги е нормално да се изтърка авторката.

vampires_fan
Активен

Чете : The Black Dagger Brotherhood, Elemental witches, Lincoln lawyer, The Book Tiefer
Зодия : Leo
Брой мнения : 146
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Вто 27 Дек - 12:17

Вие сте луди бе хора... тая книга беше може би най-добрата. В смисъл на мене най-много ми хареса това, че действието не беше само около Фюри и Кормия, доста нови работи научихме. И да си призная - започнах май да се влюбвам в Рив. :love: Виновна! Само края ми беше малко забързан... това е всичко :pardon: Абе, ака е! След Зи и Ви тая ми е фаворит. Но Рив и Джон май ще я изместят по-надолу в класацията

Редактор

Чете : абсолютно всичко
Брой мнения : 985
Местожителство : In the center of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Пон 16 Яну - 14:32

на пръв поглед /след първите 30стр./ малко хаотична ми се стори историята - твърде разпъната между отделни сюжетни линии, а Фюри изглежда твърде несигурен в себе си, твърде погълнат от любовта си към Бела .. някак си повествованието разгръща емоциите на прекалено много хора и вниманието на читателя не може да се спре на основната сюжетна линия ..
после обаче, когато я прочетох цялата / а това ми отне не повече от 4 часа/ си казах: оооооо боже, о боже, о боже! страхотна е, като всички останали .. най-силно впечатление ми направи Кормия - която въпреки че попадна в един свят, който дори не е сънувала, тя успя да се приспособи, да бъде силна, да намери себе си и да се бори затова, в което вярва, обича и желае (според мен тя се справи по-добре и от Мариса) .. бях меко казано изненадана от Фюри, но в общи линии всичко му простих .. а за Блей и Куин какво да кажа .. о боже! нямам търпение да видя как ще се развие тяхната история!! заслужава си!

Въздухар

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Пет 20 Яну - 7:07

някой да знае кога ще излизат следващите че нямам търпение 🤤
rosi66
Читател

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Вто 31 Яну - 16:14

Нямам търпение да прочета шестата книга :kovcheg:
Sefi
Въздухар

Чете : The Black Dagger Brotherhood [Братството на черния кинжал] и др.
Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Сря 1 Фев - 12:52

@vampires_fan написа:
Вие сте луди бе хора... тая книга беше може би най-добрата. В смисъл на мене най-много ми хареса това, че действието не беше само около Фюри и Кормия, доста нови работи научихме. И да си призная - започнах май да се влюбвам в Рив. :love: Виновна! Само края ми беше малко забързан... това е всичко :pardon: Абе, ака е! След Зи и Ви тая ми е фаворит. Но Рив и Джон май ще я изместят по-надолу в класацията
Съгласна съм с теб, на мен също тая книга ми е една от любимите!
Thea
Шефче

Чете : Танц с дракони
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Местожителство : Mezentius House

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Съб 11 Фев - 11:36

Кормия беше за медал! Страхотно е това момиче!
Фюри обаче успя около десет хиляди пъти да ме изнерви, наистина. Имах чувството, че всъщност Кормия е по-силната фигура от двама им, той беше някак... е, добре, че към края се взе в ръце!
Общо взето книгата е страхотна и искрено зарибяваща! Многото сюжетни линии всъщност бяха страхотен плюс и съм много доволна, че в центъра не се намираше Фюри, понеже той с този негов Магьосник, дето накрая бил Магьосника от Оз (интересно, в превод на това Фюри се е явявал Дороти) ми дойде в повече. Не че го ненавиждам или нещо, просто с доста постъпки ме подразни, докато през цялото време Кормия успяваше да изпъкне все с положителни качества. И при все, че очаквах от нея да бъде, с извинение, супер задръстена, тя ме изненада неочаквано приятно и бързо ми се издигна в очите. Една от най-добрите шелан досега, надмина по точки доста от другите (с изключение на Бела).
Умирам си за още от историята на Блей и Куин, искам още и от Джон... Накрая открих, че всъщност именно те са ме впечатлили най-сериозно от цялата книга и ми е било малко всичко свързано с тях. Куин успя да ми стане толкова голям любимец, че само Зи го надминава в това отношение.
Това, което направи с Леш за мен е напълно оправдано, начинът, по който постъпи Рот спрямо ситуацията издигна Краля в очите ми и спечели респекта ми. Много мъчно ми стана за Блей, но пък добре, че донякъде се разбраха накрая. И очаквам още от тази сюжетна линия.
Общо взето, със сигурност книгата напълно си заслужава и ако следващата ще е поне наполовина толкова интересна, ще се чете!

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Съб 11 Фев - 19:09

Wayward daughter а сценката с Блей и Куин на басейна

Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Съб 11 Фев - 20:44

@naFarela написа:
Wayward daughter а сценката с Блей и Куин на басейна

Не я очаквах, но беше ВЕЛИКО! Държа от техния тийм. Макар че, да си призная, държа от тийм Куин като цяло.
Супер изненада ми дойде това, че ако преди се дразнех на страничните истории, когато прекъсваха главната, то, откак се заформиха като групичка Джон, Куин и Блей все чакам да дойде нещо за тях и се кефя, когато дочакам момента.

Абе, хора, въобще Братството си е ВЕЛИКА поредица, четете ако още не сте се наканили. :love:

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 12 Фев - 13:13

ахахахаха мдаааа и аз виках .. ооо Боже! о Боже! о Боже! тихата затворена Кормия изби рибата просто .. но на Фюри му трябваше точно това .. в крайна сметка добре, че беше тя, че ако чакахме него .. майко! я се беше усетил на първа пенсия, я не .. |-(

а Блей и Куин .. ммммм тях си ги обичам още от първия момент, в който се появиха в сюжета, обаче тая целувка .. малиииииии искам още! 😊

Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 12 Фев - 13:58

Ооо, и аз искам още от Блей и Куин! Малко беше...
А ако Уорд посмее да пръкне от някъде си някаква шелан за Куин, ще.... ще.... абе поне едно гневно писмо ще й пиша ако не друго!
Много си права за Кормия!
Фюри нямаше да е просто, щеше да си въздиша там, по някое време сигурно щеше да забрави защо и по кого и какво въздиша, ама по навик щеше да си продължава. Много слабохарактерен излезе в тази книга. Аз даже си мисля, че той не е бил наистина толкова влюбен в Бела, просто невъзможността за връзка помежду им е провокирала тези чувства. Сякаш той обичаше да се вживява в ролята на страдалец.

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 12 Фев - 14:10

ами да ти кажа, той беше доста емоционално натоварен, пък и дрогичката си каза думата .. ако не беше тя, мисля, че щяхме да имаме един съвсем различен Фюри ..

между другото авторката вече е обещала още сцени между Блей и Куин, ама не уточнява какви точно .. силно се надявам да няма женско присъствие, което да разваля идилията 😊

Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 12 Фев - 14:15

Аз пък мисля, че ще е забавно да има женско присъствие. Толкова ще е комично ако изведнъж жената се окаже изолирана и - хоп! тогава Куин осъзнава, че Блей е The One And Only.
Ама и аз ги мисля едни... според мен Куин до голяма степен има нещо към Бей, обаче е свикнал да го раздава непостоянен и непукист, та не може да щракне с пръсти и да стане различен... Иска се малко време, но се надявам Уорд да работи в тази посока.
Нямам нищо против ако нещата вървят бавно, важното е да вървят. И да не се развалят по някоето време. Защото, хайде стига де, малко ли мъжки персонажи има, които ще се свързват със своята шелан за напред, ами, нека има и нещо различно!

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 12 Фев - 14:19

напълно съм съгласна с теб .. и аз толкова ги харесвам .. пък и представи си ги да се гушкат 🤤 ❤ Блей между другото си е доста търпеливичък и според мен ще устиска Куин да се осъзнае .. обаче не ща женска да се появява .. ще направи нещата прекалено сложни .. те са достатъчно препатили и двамата, а има и още хиляди неща да изживеят, за да преживяват нова лична драма ..

Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 12 Фев - 14:31

E, аз нямах предвид жена, която да е насериозно, в никакъв случай, твърдо съм против! ❌
Имах предвид да... е, примерно, озовават се в... ситуация. От типичните там, по баровете. Сещаш се. И изведнъж куин вземе, че осъзнава как е по-привлечен от приятеля си, отколкото от тази там случайната.
Подготвям фенфикшъна. :lmao2:
Ама си права де, Блей е супер търпелив, а и още повече като си е осъзнал чувствата - няма да се даде!

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 12 Фев - 14:37

Wayward daughter написа:
Имах предвид да... е, примерно, озовават се в... ситуация. От типичните там, по баровете. Сещаш се. И изведнъж куин вземе, че осъзнава как е по-привлечен от приятеля си, отколкото от тази там случайната.
маааали, мали мали .. абсолютно се сетих! пък ако знаеш какво благо ми стана на душатаааа .. хай да се взимат младите, от нас ще е хотела за първата брачна нощ

Читател

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Сря 15 Фев - 14:44

хора това е любимата ми поредица нямам търпение да прочета и шестата :love:
neli_ivanova
Читател

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 30 Сеп - 20:53

В момента съм на тази книга и чакам с нетърпение развръзката - едва в началото съм 😊
milanikoale
Читател

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Нед 14 Окт - 14:02

Много добра книга
penka1234
VIP

Чете : Всичко което ми хареса
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 2541

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Съб 23 Мар - 14:17

превъзходна книга

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   Пон 25 Мар - 20:58

книгата е хубава.Докато я четях си мислех,че ще загубим Фюри.Тези опияти, които заместваха и притъпяваха чувствата които той мислеше,че изпитва към Бела.Кормия се оказа много търпелива,благородна и състрадателна.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Книга шест - Lover Enshrined   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Бестселъри :: Братството на Черния Кинжал-