BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга трета - Пробудена любов

power_settings_newLogin to reply
+58
aseto
radi842
mams
Tais
anita_geninska
pipimipi
biliana_911
nadejda5
wenby
ev4eee
limisi
juja
Zaharka
Sheba113
penka1234
ruslanatoneva
Jus7_me
lazarkina
desistela
tushe
milanikoale
Мирела
mimsssu
asia_ivv
AngelEyes
kremcheto
yanast
albena_jb
natia3
Norts
Nevinnoto Momi4e
yanitsa1
falenNn
vlado
liusi
iveto131
alleandra
deedee1991
leopardfa
pufilina80
Thea
miladi
vampires_fan
fergis
Ametist
shivacheva78
guokowwaa
afrodita586
memento_mori
MuryG
katito
byh4o
slunchev_luch
drago7902
Ralna
mishle55
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
62 posters

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyКнига трета - Пробудена любов

more_horiz
First topic message reminder :

Книга трета - Пробудена любов

Книга трета - Пробудена любов  - Page 5 BDB-3a


Изтегли откъс

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Зейдист, бивш кръвен роб, носи белезите на минало, изпълнено със страдания и унижения. Прочут с неукротимата си ярост и злокобни дела, той буди страх както у хората, така и у вампирите. Гневът е единственият му спътник, а ужасът - неговата стихия. До момента, в който спасява една красива жена от смъртоносното Общество на лесърите.

Бела е мигновено запленена от кипящата сила на Зейдист. Но докато страстта им един към друг нараства, жаждата за отмъщение на Зейдист над мъчителите на Бела го довежда до ръба на лудостта. Сега Бела трябва да помогне на своя любим да излекува раните от своето изтерзано минало и да намери бъдеще с нея...

Последната промяна е направена от Vania на Съб Мар 19, 2011 10:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
книгата е просто страхотна

______________________________
Книга трета - Пробудена любов  - Page 5 83727eu-960

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Къде мога да намеря книга 3 от Братството?

Да си призная,започнах първата книга от поредицата,но..не съм много вдъхновена...Може би по-нататък?

Тук има ли някои преводи на интересни книги?

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Сайтът не е достъпен-опитвам цяла вечер,да вляза...
Тук няма ли фен-превод на ,,Пробудена любов""?

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
ОчевАдно няма такъв превод. Моля ограничете безразборното публикуване на коментари.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
на мен също много ми хареса точно тази книга.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
И аз да се изкажа по повод книжката: :love: - кракто, точно и ясно. Книга трета - Пробудена любов  - Page 5 2115147716 Отначало Зи доста ме дразнеше. Такова упорито магаре е. Ама после се поочовечи. А и с този финал няма как да не го заобича човек.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Е,Зах,не може всички да са 'лесни".Ама ти ако на Зи му викаш упорито магаре,то тогава Вишес къв ще да е?...Щото според мене той е най-голямото магаре.А иначе аз много си харесах Ривендж,не знам защо...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Най - добрата според мен

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Чела съм само първа и втора книга и са невероятни, а щом на доста хора тази е любима нямам търпение да я прочета

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
А някои би ли ми я пратил, ще му бъда много благодарна

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
ruslanatoneva написа:
Ако е удобно, може ли някой да ми изпрати книгите след 2. Благодаря предварително!

Ако ги намериш се сети за мен, а ако аз ги намеря преди теб веднага ще ти ги пратя

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Книгата се чете на един дъх. Въздействащи и силни герои.

______________________________
http://12mag.net/fashion/martenitsi-s-kauza-2/

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Любимата ми е.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Тази е една от любимите ми книги.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Невероятна е

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Ако някой все още търси част от книгите, нека ми пише.Съжалявам, отдавна не съм влизала тук.
(и се извинявам за спама)

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Уникална,и на мен ми е една от любимите.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Любимата ми книга от поредицата!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Тоя Зи в началото ме ядосваше.Но послесе оправи.Великолепна книга.

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
Много е добра!

descriptionКнига трета - Пробудена любов  - Page 5 EmptyRe: Книга трета - Пробудена любов

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply