BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга първа - Тъмна любов

power_settings_newLogin to reply
+37
marya008
asayva
radi842
mims3
starryxdust
stasi
manqna
mams
paddle
wenby
ev4eee
mimi3345
rali_76
Zaharka
martetou
andrejandrej
didi26
lazarkina
milanikoale
asia_ivv
Thea
yanitsa1
rosi66
trasha
Sin.GirL
ajvi
plop
tina_tp
Ralna
sunny2107
elito_4471
mishle55
ANNA85
h.karamfilova
danielcheva
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
41 posters

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyКнига първа - Тъмна любов

more_horiz
First topic message reminder :

Книга първа - Тъмна любов

Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 BDB-1a

Изтегли откъс

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Рот е водачът на Братството.Той е последният чистокръвен вампир, в чиито вени не тече нито капка човешка кръв. Малко преди да бъде убит от лесърите, Дариъс, един от най-добрите бойци на Братството, се обръща към Рот с молба да се погрижи за дъщеря му Бет. Тя се е родила от връзката му с човешка жена и не подозира за вампирските си гени. Рот трябва да въведе красивото момиче в свeтa на вампирите...

Бет Рандъл води съвсем обикновен, дори леко скучен живот – рядко излиза с приятели, а работата й като репортер в местния вестник е безперспективна. Отраснала в сиропиталища и приемни семейства, тя не знае нищо за произхода си. Докато един ден Рот не се появява на прага й...

Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:33; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Тази вечер я дочетох. Много ми хареса.
В какъв смисъл търпят развитие? Статутът им променя ли се?
Само за информация: аз за пръв път в живота си чета такъв тип литература и може да ви се сторят странни някои мои въпроси, за което моля да бъда извинена предварително!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
на мен ми е малко скучна, може би защото не съм жена, но пък анита блейк според мен бие всички поредици за вампири по всичко.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Не зная за поредицата "Анита Блейк", още не съм започнала да я чета, но "Братството" става все по-интересна поредица с всяка следваща книга. А относно предпочитанията (харесванията) на мъжете и жените - винаги има различия между тях, така че е нормално на някого да не му хареса дадена книга или тя да му е скучна.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Не зная дали е уместно, но държа да ви посоча, че изд. Ибис сами са публикували цялата книга както в читанка, така и в скрибд. Предполагам, че е маркетингов трик за зарибяване на читателска аудитория. Честно казано, мен не ме впечатлиха чак толкова тези истории, но пък и аз не им дадох голям шанс. Може би някога ще ги започна пак... Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 909357165 Има доста фенове в БГ специално Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 909357165

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Твърде ме съмнява Ибис да са си публикували книгите където и да е. По-скоро някой добър човечец ги е сканирал и ги е пуснал в мрежата. Както се случва и с много други книги от всевъзможни издателства. Хвала на таквиз българи!

ПП: Конкретно за читанка - на публикуване подлежат всички книги, за които са минали поне 2 години от датата на издаване. Конкретно за тази са минали доста повече. Не се учудвайте, че се намират. Аз пък ги открих из сайтовете качени до 4 или 5. 😉

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Поредицата определено ми хареса.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
страхотна е книгата и следващите 2 сам прочела и много ми харесаха

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
И аз я харесах много, невероятна

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Силни герои и интересен сюжет. Чудесна книга!!

______________________________
http://12mag.net/fashion/martenitsi-s-kauza-2/

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Запали ме веднага да чета цялата поредица. И това, което ме радва е че не успявам да си определя любим герой. Във всеки намирам нещо, което ме очарова.

______________________________
Орсън Скот Кард: `Джейн`: "Неведоми и извратени са пътищата на човешката мисъл".

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Прочетох книгата на един дъх.Държи внапрежение.Изглейда че ще ми стане една от любимите поредици.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
По мое мнение първите книги от поредици ми се струват винаги най-добрите.Така е и в този случай.Винаги съм харесвала силни мъже,като Рот,които са неубоздани и непокорни,а след това, когато се сблъскват с любовта,стават меки като перца в ръцете на полувинките си.И все пак не загубват себе си и не стават лигльовци,а правят всичко възможно,за да защитят любимите си хора.Тази е една от любимите ми поредици!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Преди няколко дни започнах книгата сигурно за 10-ти път. Обожавам самата поредица и всяка една книга от нея. За Рот и Бет мога да кажа, че ги обичам много и с нетърпение очаквам и другата им книга. И мен лично малко ме дразнеха страниците с историите за лесърите и честно казано първите пъти като прочитах книгата ги пропусках съвсем съзнателно.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Тази книга ми е най-любимата от всичките досега (четвъртата книга се конкурира само с нея). Рот ми е най-големият любимец, Бет - също.

______________________________
Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 Tumblr_n5zcuyjlc01rlnpvuo1_500

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Тази книга си ми остава любима, въпреки че съм прочела всички издадени до сега! Книга първа - Тъмна любов  - Page 2 976781486

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Приятна за четене

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
martetou написа:
Не зная дали е уместно, но държа да ви посоча, че изд. Ибис сами са публикували цялата книга както в читанка, така и в скрибд. Предполагам, че е маркетингов трик за зарибяване на читателска аудитория. Честно казано, мен не ме впечатлиха чак толкова тези истории, но пък и аз не им дадох голям шанс. Може би някога ще ги започна пак... :) Има доста фенове в БГ специално :)

Ми не е точно така. Изпадна ми скана и тъй като съм доброволен редактор към читанка направих книгата. Когато падна възбраната от страна на читанка да не се публикуват съвсем нови книги, беше качена. Малко след това по изрично настояване на издателството беше свалена - не знам на кого беше направена услуга, тъй като ако човек искаше да си я купи, вече я нямаше в наличност. И така след време, по изрично настояване на читателите "Тъмна любов" беше качена отново. Сега, пак по молба на четящите, се подготвят за публикуване останалите книги, за които е паднала възбраната да се качват. Мисля, че от Читанка в един момент осъзнаха, че угаждайки на издателството не правят услуга на читателите. Поредицата за Братството може да се свали от доста руски сайтове за електронни книги, и на братушките хич не им пука за Ибис, мибис и сие издателства. Не казвам, че всичко трябва веднага да се сканира, не, далеч съм от тази идея.Но ако към една книга има интерес, тя е изчерпана като наличност, не виждам какво пречи да стане по-достъпна.
А за историята на Бет и Рот. Случайно ми попаднаха скановете на първа и втора книга. Както казах, съм доброволен редактор, повярвайте ми - за отрицателно време ги изчетох и направих. Просто те грабват. Беше малко след като четох поредицата "Здрач" и определено и двете ми харесват. Но Братството са ми слабост - силни мъже, всеки изстрадал съдбата си; почтени, грижовни, готови да се жертват за расата и братята си.
Рот е един от любимите ми братя - след Зи, разбира се. Ако в първа книга само се загатва за пътя, който извървява, в следващите го виждаме като достоен крал, приел тежестта на своите отговорности, стремящ се да направи най-доброто за расата, независимо от неблагодарността, или пречките, които поставя на пътя му глимерата.
Бет е достойна партньорка. Май така и не свиква да й се кланят. :) Тя е загрижена за всички - братята и техните шелани, един добър "балансьор" на гневливия Рот.
За съжаление след осма книга малко се разводняват нещата, но... това си е решение на авторката.

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Страхотна книга!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Страхотна книга!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
Обожавам книгата!

descriptionКнига първа - Тъмна любов  - Page 2 EmptyRe: Книга първа - Тъмна любов

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply