BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЕпизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) EmptyЕпизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary)

more_horiz
Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary)

Преди три години Сам казва сбогом на своя живот като ловец, както на брат си Дийн и на баща си Джон и отива в университета да учи право. Там се среща с момиче на име Джесика, която по-късно ще му стане приятелка. По това време мистериозен инцидент сполетява двама от приятелите на Джесика: умират след кървене от очите. Ръката на демона се пресяга и към гърба на Джесика. Междувременно като ловци, Дийн и Джон разследват същия случай. Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) SNA-06

______________________________
Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) Dragon-Book

descriptionЕпизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) EmptyRe: Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary)

more_horiz
Изтегли епизода

______________________________
Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) Dragon-Book

descriptionЕпизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) EmptyRe: Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary)

more_horiz
Изтегли първите шест епизода с английски дублаж

______________________________
Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) Dragon-Book

descriptionЕпизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) EmptyRe: Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary)

more_horiz
Изгледах ги всички с английски дублаж. Честно казано, много ме накефи анимето. Не е като лайфа, но пак е страхотно. :love:
Все пак съм на мнение, че е за ценители. Не знам дали някой, който не е гледал сериала ще разбере съвсем какво се случва. И от него пак ми се пригледа лайфа впрочем. Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) 2115147716 Е, във всеки случай ще се радвам като излязат следващите епизоди. :slynce:

______________________________
Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) Dragon-Book

descriptionЕпизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary) EmptyRe: Епизод 6 - Till Death Do Us Part (Bloody Mary)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply