BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz
Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" Cw-supernatural-prt-episode507_053841-ba2b62-281x374


Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

Бен се обажда на Дийн и му казва, че Лиса е в беда. Дийн оставя Сам да разследва текущия им случай самичък и бърза към дома, за да спаси Лиса, но в крайна сметка не е подготвен за това, което го чака на вратата. Междувременно Сам открива, че мъжете, които са били убити всички са участвали в жестока шега, изиграна на жена, тяхна колежка, която е изчезнала безследно.

______________________________
Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyRe: Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyRe: Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz

______________________________
Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyRe: Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz
Епизода пак ме разби. Не всеки ден се вижда как Импалата гони Дийн да го гази. :laugh: SON OF A BIIITCHH!!!
Радвам се, че Сами е ок, бях се притеснила, че отиде... Много ми стана мъчно за Бен и Лиса. Е, добре де, повече за Бен. Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" 3382520118 Беше толкова трогателно, особено когато каза на Дийн, че е dick! Какво да прави детето, и той има право от своята гледна точка, но няма как да знае за какво става дума. И Дийн просто нямаше друг избор освен пак да изчезне, няма как да остане при тях и той си го знае - живота му го тегли към лова, към брат му, ние зрителите от своя страна също си чакаме своето, а шоу няма ако остане при Лиса и Бен... Пак Happy Apple Pie Life. Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" 2115147716 Не е в духа на сериала, няма как да стане... Може би последния епизод, когато няма да има повече други сезони (а аз лично се надявам в този сезон да не е последния епизод!), стига да не умират накрая...

______________________________
Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyRe: Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz
На мен ми стана жал за Дийн, когато говори с Бен. И за Бен ми стана мъчно, но повече за Дийн.
И аз много се смях като изкрещя SON OF A BIIIIITCH! :lmao2:

______________________________
Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyRe: Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz
О, да, и за Дийн също ми стана мъчно, определено. Най-вече, че някак си няма как да го разберат, не че не иска да е с тях, но не може и това няма как да се обясни просто. Бен много го жегна, но Дийн е силна личност, и това бреме ще носи на гръб. Но най-мъчното е, че си остана недоразбран.

______________________________
Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyRe: Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz
Да, мен ме трогна момента, когато направиха ретроспекцията с щастливите му времена .. като си представи какво е могло да бъде Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" 3382520118
Доста тъжно ..
А и наистина се смях, когато Импалата го гони :lmao: :lmao: .. любимата ми част!!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyRe: Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz
Както ти каза, Дийн прави сериала. :love: Следващия епизод ще е нестандартен и мега як, горя от нетърпение просто! Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" 3569552857

______________________________
Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning" EmptyRe: Сезон 6, епизод 14 - "Mannequin 3: Reckoning"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply