BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

За или против турските сериали?

+17
shani88
Zaharka
GuAnO^ApeS
Nagisa
renesme_cullen
Koen
Lotto
Izabel88
arhangel_gebriel
Elena Gilbert
devil degu
mineymouse
beatriche37
desistela
Thea
Christina.
~ Mistery writer ~
21 posters

pollЗа или против турските сериали?

За
3
11%
Против
24
89%
Общо гласове:
27

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyЗа или против турските сериали?

more_horiz
Ще премина направо към отговора, защото въпроса е повече от ясен.
Това за мен е пълна българска простотия да се излъчва по националната телевизия турски сериали.. Такава малоумщина няма в нито една друга държава, не знам какво им харесват на тези сериали, но в Турция далеч не е така както го представят в сериалите. В Турция скъпите им жени не свалят фереджето и изобщо не са такива, каквито се опитват да ни втълпят с тъпите си сериали, че са.
Веднъж да пусна телевизора и да ми се гледа нещо нормално, все ще попадна на поредната турска драма, то не бяха някакви перли, някакви приятели, някакви плодове, листопади.. На мен лично това ми омръзна. Аз съм твърдо против! :pardon:

______________________________
За или против турските сериали? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

За или против турските сериали? 4965902g

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Lora11 написа:
Ще не бяха някакви перли, някакви приятели, някакви плодове, листопади..
:lmao: :lmao:

И аз съм против. ❌ Изключително малоумни са тези сериали. |-(

Последната промяна е направена от hristina на Сря 9 Фев - 16:57; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
За или против турските сериали? 7389738n


За или против турските сериали? Badge1

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
hristina написа:
Lora11 написа:
Ще не бяха някакви перли, някакви приятели, някакви плодове, листопади..
:lmao: :lmao:

И аз съм против. ❌ Изключително малоумни са тези сериали. |-(

Почакайте, има още време за Гроздобер, Бисер и Ябълката на раздора За или против турските сериали? 2115147716 За или против турските сериали? 2115147716 За или против турските сериали? 2115147716 Отново със специалното участие на Каванч както-там-беше :lmao2:

______________________________
За или против турските сериали? Dragon-Book

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Teia написа:
hristina написа:
Lora11 написа:
Ще не бяха някакви перли, някакви приятели, някакви плодове, листопади..
:lmao: :lmao:

И аз съм против. ❌ Изключително малоумни са тези сериали. |-(

Почакайте, има още време за Гроздобер, Бисер и Ябълката на раздора За или против турските сериали? 2115147716 За или против турските сериали? 2115147716 За или против турските сериали? 2115147716 Отново със специалното участие на Каванч както-там-беше :lmao2:


Ябълката на раздора :lmao: :lmao: :lmao: Да не забравяме Инджи За или против турските сериали? 2115147716 Не, честно, трябва да си разширят актьорския състав, стават банални За или против турските сериали? 2115147716

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
За или против турските сериали? 7389738n


За или против турските сериали? Badge1

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Ще го разширят те.. Още простотия... За или против турските сериали? 2115147716 Още Али, Гюндур и Пенджер :lmao:

______________________________
За или против турските сериали? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

За или против турските сериали? 4965902g

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Аз също не ги харесвам.За мен са пълни глупости.Но от друга страна мисля,че е по-добре от американските екшъни и насилие което представят.Турските сериали представят взаимоотношенията в едно семейство,така както си мислят повечето хора че е.Те разкриват човешките емоции в пресилен вариант,но така сценаристите се надяват да задължат публиката си.И се получава.
Аз лично не съм гледала нито една серия от нито един турски сериял.Но забелязвам как се отразява на околните/особено жените/.


______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Напълно против съм и аз.Не стига,че ги дават по цял ден,но ги дават и вечер.Вече няма нищо нормално по телевизията!

______________________________
'After experiencing love we began to mature,falling in love with someone,crying a lot,feeling painfulness but no matter how

much you feel never stop loving because one day for sure it will turn into enternal love!'

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
просто отвратително е спорет мен да излъчват турски сериали :nono:

______________________________
My soul is like a broken GUITAR strings
Sea WHISPERS brave words
For
LOVE to HATE
The HORROR and FEAR that flow through my VEINS
To POISON the sweet words that took us down to
DEATH

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Първоначално нямах нищо против, защото бяха само един два и нямаше нищо лошо да видиш какви сериали прават в съседните страни.................но вече само това дават |-( Не че по btv преди даваха нещо интересно, но сега само включвам телевизора и веднага ми изниква "ох инджи, ох мехмет............." пък и nova tv също се оля.........на всичкото отгоре тия сапунки са толкова далеч от истината. В турция жените ако вдигнат поглед от земята ги пребиват......... ❌

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Ами нали сега върви реклама, че пролетта ще е сезона на българските сериали. Ха да видим. За или против турските сериали? 2115147716 И по-зле от Забранена любов да са, пак по-добре, като ще ни заливат с помия, ще се чувствам малко по-добре да е от родната помия. За или против турските сериали? 2115147716 (е, не казвам, че ще са толкова зле де, може и да са готини, определено ще се радвам)
Може някой да каже, че е банално това, което ще кажа, но за мен лично из американските и британските са най-добрите сериали. :pardon:

П.П. то като се замисли човек, не са виновни сериалите, а телевизиите, които се оляха от-до с тях. |-(

______________________________
За или против турските сериали? Dragon-Book

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Мен чисто и просто ме е яд на тези сериали. Направо е жалко като слушам всички в даскало говорят за тия сапунки. Абе гледам ги едни такива прости, не знаят кои са Ботев и Левски, обаче там всички Али-та, Мехмедовци и тем подобни ги знаят - както казах жалки са.
Случвало ми се е да чакам в магазина, за да може продавачката да види какво ще стане с Мехмед. Без коментар. И те тези май имат само двама-трима актьори, които играят във всички филми.
Твърдо против.

______________________________
Всички идват и си заминават.. казват ми, че ме обичат, а дори не ме познават!

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Не ми харесват,много са ми лигави и не са реални,блуткава работа.

______________________________
живей живота си както на теб ти харесва и не пречи на другите да живеят,както на тях им се живее.

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
ПЪЛНО ПРОТИВ ❌

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
САМО ПИШЕМ И ГОВОРИМ, А НИЩО НЕ ПРАВИМ !!!!!!

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Lotto написа:
САМО ПИШЕМ И ГОВОРИМ, А НИЩО НЕ ПРАВИМ !!!!!!


Защото нищо не можем да направим. БНТ съм сигурен, че се гледа от под 10% от българското население, но все пак сме длъжни да си плащаме за държавната телевизия, която пък от своя страна е длъжна (поне според мен) да купува правата за световни и европейски спортни събития. А не правата за Националния по футбол да ги купи TV+, която имат само абонатите на Булсатком. БНТ съществува и ще продължава да съществува, въпреки, че се наливат пари в една бездънна дупка, защото е държавната телевизия.
БТВ се ориентират по това, което се гледа не във възрастовата граница под 18, а от 30+. Нормално в 20:00 да пуснат турски семеен сериал, вместо някой от американските като Дневниците на вампира (Сещаш се на колко 35+ годишни ще са им интересни любовните неволи на някакви тийнейджъри, още повече и вампири) или Анатомията на Грей (тук пък само се чукат в тая болница и има повече кръв от дневниците). Турските сериал в прайм тайма са най-подходящи както за българският зрител, така и за телевизиите. Плащат супер малко за един сериал, който тук се гледа от повече от половин България. Няма причина да спират да ги излъчват.

______________________________


 
         
       

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Аз пък съм за, предпочитам турските сериали пред Забранена любов или Стъклен дом.

______________________________
За или против турските сериали? Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Против съм. Телевизиите ни се оляха тотално. Вместо да се опитват да налеят пари в нашата страна, те го правят в съседката ни. Не съм гледала тези сериали, но въпреки това не съм съгласна да ги излъчват. Особено, когато сериала и реалността в Турция се разминават тотално. В сериалите си показват бленуваната реалност, която нямат, а и като гледам няма и да имат.

______________________________
Bound by the flesh of embodiment, blind to the ambiguous feelings we hold that connects our souls the way the rain connects the heavens to the earth, even thought the two never truly meet.
За или против турските сериали? Dxlb8h

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Дам, прекаляват с тях! Но мен лично не ме засяга това защото гледам телевизия максимум 1 час в месеца... и то пак не е сигурно! За или против турските сериали? 2115147716

______________________________
:love: За или против турските сериали? FlowerfaceСтружкъЗа или против турските сериали? Flowerface :love:

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
GuAnO^ApeS написа:
Дам, прекаляват с тях! Но мен лично не ме засяга това защото гледам телевизия максимум 1 час в месеца... и то пак не е сигурно! За или против турските сериали? 2115147716


:goodjob:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
Аз не сам против но по принцип не гледам сапунени сериали предпочитам по комедийни. За или против турските сериали? 909357165

descriptionЗа или против турските сериали? EmptyRe: За или против турските сериали?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите