Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share | .

Сандра Браун

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Zaharka
Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5107
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Сандра Браун   Сря 2 Фев - 20:48

Сандра Браун

Сандра Браун винаги е била пълна с изненади. В младежките си години тя направила доста бърза кариера като модел, но тъкмо щяла да стъпи и на световния подиум, когато се отказала и станала тв водеща. Междувременно успяла и да се омъжи за видеопродуцента Майкъл Браун, и да му роди 2 деца, които днес вече живеят самостоятелно.
Още като малка тя четяла всичко, което й попадне. Сандра си падала най-вече по историите с много любовна страст и не престанала да ги чете до момента, в който сама започнала да пише такива. „Арлекин“ веднага оценил литературните й творения и я взел под крилото си като един от най-обещаващите си таланти, но тя бързо се измъкнала от него. Започнала да пише по-стойностни неща, макар и в същия жанр.
С всеки следващ успех, изразяващ се в милиони продадени екземпляри и набъбваща банкова сметка, писателката печели и признанието на критиците, които я увенчаха с наградите „Уелдънбукс“ и „Далтън“. Така се стигна до момента, в който милиони читателки по света се оказаха подвластни на неустоимата романтика на творенията й, преведени вече на 29 езика.
Сандра Браун е вечната рекордьорка сред пишещото братство в САЩ. За последните 9 години тя има 37 бестселъра в класацията на „Ню Йорк Таймс“ и е продала над 50 милиона екземпляра по света! Тя е и единствената, която е имала по едно и също време 3 бестселъра в класацията.

Библиография:
Зад кадър
Горещи страсти в рая
Здравей, тъма
Лятна буря
Защото те обичам
Бягство
Смъртоносно

Последната промяна е направена от Zaharka на Сря 30 Ное - 0:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Butterfly without wings
Драскач

Чете : ''Покани ме да вляза'' - Линдквист
Брой мнения : 228
Местожителство : in my fantasy world...

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Нед 15 Май - 5:15

Чела съм на Сандра Браун само някои книги. Не че не ми харесва прозата й, просто клони към категория, която е лека и не затормозяваща. Няма равна наистина в описването на секс-сцени и любовни моменти! Мое лично мнение е, че в сравнение с Нора Робъртс, Браун пише по-леки четива.

Така или иначе няма да забравя две нейни книги с много хубав сюжет и изненадващи развръзки. Zaharka, чувала ли си за "Заложница на любовта" и "Дете, родено в четвъртък"? :slynce: А също и "Фантазия"...

Защо не ги качиш тук? :cvete:

Ето малко от "Фантазия"! Умирам си за такива сцени, които ме карат да ги преживея!

Spoiler:

Zaharka
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Нед 15 Май - 12:58

Може да съм ги чувала, а може и да съм ги чела - вече не помня. Всеки е свободен да пуска теми в Преводна литература, от какъвто реши жанр и автор. Тези темички тук са направени с цел да се прочете нещо за самия автор, както и да играе ролята на каталог на качените вече книги от същия този автор. А за книгите, които посочи, темички ще пусна веднага.

ПП: Значиии имаме проблем. Тези книжки, които ти споменаваш по-горе, се намират изключително трудно и дори не мога да изровя резюмета в нета. Могат да се намерят единствено по антикварните книжарници и дори това не е сигурно. Т.е. имам проблем с правенето на темички, тъй като не мога да намеря или корицата, или резюмето, или и двете. :pardon:

Читател

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Вто 17 Май - 11:19

Принцът тигър е най добрата и книга, според мен, има я в интернет на български.
Zaharka
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Вто 17 Май - 11:56

antigona написа:
Принцът тигър е най добрата и книга, според мен, има я в интернет на български.

И тук проблемът е същия. Старите книги просто не се преиздават. Може да се намери само в нета (евентуално), а на хартиен носител - с много късмет в някоя антикварна книжарница. :pardon:

Който се сети за нещо, може направо да прави темичка за съответната книга.

Читател

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 16
Местожителство : В.Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Пон 5 Сеп - 18:27

Всички нейни книги съм прочела.Отне ми доста години докато ги издиря всичките,но вече мога да се похваля,че до една са в библиотеката ми. Голяма част от тях ги има и в интернет.Мога да ви препоръчам да прочетете Увлечението - една от любимите ми е.
mska000
Читател

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Съб 1 Окт - 21:10

Чела съм на Сандра Браун - Размяната и Увлечението , на мен най- си ми хареса Увлечението от колкото Размяната
mi666i
Маниак

Зодия : Leo
Брой мнения : 578

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Нед 2 Окт - 1:16

Сандра Браун е една от любимите ми авторки. Може да се каже, че съм прочела всички нейни книги, които съм намерила във интернет. От по-старичките й книги страшно много ми харесаха: трилогията Тексас, Нежна тишина, Съдбовна нощ, С дъх на скандал, Голямата новина, а от по-новите й харесвам: Сделка за милиони, Зад кадър, Здравей тъма, Димна завеса, които са наистина страхотни книги.

Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.
naFarela
Редактор

Чете : абсолютно всичко
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 935
Местожителство : In the center of the universe

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Пон 16 Яну - 14:12

като запален книгоман, просто нямаше как да пропусна да не изчета всичко издадено и преведено от Сандра Браун, ако не беше пустия мързел, можеше и на английски да я чета /това, което не е издадено на БГ/ .. страхотни книги, в които да се потопиш изцяло и да забравиш за малко за реалността ..

Драскач

Брой мнения : 1105
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Сря 6 Юни - 17:06

naFarela написа:
като запален книгоман, просто нямаше как да пропусна да не изчета всичко издадено и преведено от Сандра Браун, ако не беше пустия мързел, можеше и на английски да я чета /това, което не е издадено на БГ/ .. страхотни книги, в които да се потопиш изцяло и да забравиш за малко за реалността ..

Съгласна съм!! Сандра Браун пише невероятно.. много обичам да чета романите и по 190-200стр. прекалено леко за четене и те кара да се спреш да мислиш за проблемите и да се отдадеш изцяло на историята!! Ако щете вярвайте но всяка седмица чета около 5 нейни книги и се опитвам да прочета всичките и издадени на български до сега! Сега започвам "Съдбовна нощ" изглежда интересна книгата надявам се да ми хареса Иначе на тъпата книга, която съм чела на Сандра Браун е "Сензационно интервю" Даже и не съм я чела цялата не ми хареса изобщо!!! :x:

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!

Titoncho
Читател

Брой мнения : 31
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Съб 10 Ное - 13:15

И аз съм съгласна,че по-малките романи на Сандра са страхотни,смея да каза,че съм прочела поне 95 % от тях . Толкова забавни,лекички и винаги интересни,писателката не веднъж ме е спасявала от скучните следобеди и вечери.Естествено имам фаворити - Голямата новина (уникална книга,много смях падна ) , Единствено ти , Безпощадно , Кажи,че ме обичаш , Единствен изход (тук смесицата от екшън и страст е доста впечатляваща ) Само спомен , Скрити огньове и определено Сънувам твоите нощи ми е най-любимата.
gerganasto
VIP

Брой мнения : 5630
Местожителство : Казанлък

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Пон 19 Ное - 14:34

Първата книга която прочетох на Сандра Браун беше преди има няма 19години книгата е Огледален образ.Стояла съм до 4часа сутринта да я прочета.От тогава всичко което излезе на Сандра Браун се купува и изчита моментално.Книги като "Свидетелката"."Пламаци","Завист","Последния ден на карнавала" мога да изброя много няма да ми стигне мястото.Всяка една книга е уникална и затова обичам да ги препрочитам.
svetlana_gadjeva
Читател

Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Вто 20 Ное - 19:48

Вярно е ,че пише незатормозяващо,но не е точно това хубавото...
Точно от книги като нейните има нужда жената понякога...
Mirinda
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Съб 24 Ное - 16:05

Допадат ми някои нейни книги, а други пък направо ме дразнят.
sisi_12365
Читател

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Пон 26 Ное - 14:27

една от любимите ми авторки, почти всички нейни книги ми харесват
biskit
Редовен

Брой мнения : 69

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Пет 30 Ное - 8:50

можеш да я четеш постоянно.леко и забавно
renka_123
Читател

Брой мнения : 32
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Пет 30 Ное - 21:12

Като цяло повечето й книги са доста интересни, но има една две, които ми бяха доста скучни. Сещам се за "Буря" Останах доста разочарована!
Й.Игнатова
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Съб 8 Дек - 14:19

"Буря" и на мен не ми хареса. Но като цяло книгите и са интересни и лесно се четат.
kiro89
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Съб 8 Дек - 15:30

Книгите на Сандра Браун може да се каже, че са класика за жанра.
lelemale
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Нед 9 Дек - 15:07

Книгите ѝ са интересни. Харесвам "Тексас".
in82qh
Модератор

Чете : От всичко по малко, винаги, когато имам време
Брой мнения : 454
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Нед 9 Дек - 15:58

Оказва се, че съм сред малцината, които харесват "Буря" Всъщност харесвам почти всичко на Сандра, но "Пламъци", "Увлечението" и "Връщане към живота" определено са сред фаворитите ми. Може би ще ми харесат и Горещите страсти в рая... ще видим

Редовен

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Пон 10 Дек - 11:34

Аз също харесвам "Буря"! Честно казано харесвам, като цяло Сандра Браун, макар че някои от книгите и са наистина прекалено......сантиментални. Но книги, като "Завист", "Зад кадър", "Безпощадно", "Рикошет"....и други са много хубави. Тя определено е една от любимите ми автори....след Нора Робъртс обаче :reading:
Kajol
Читател

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Вто 11 Дек - 22:51

Сандра Браун с една дума- КЛАСИКА! Страхотни книги, почти всички с 1/2 изключения!
vivi86
Напредващ

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 110

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Чет 13 Дек - 19:03

При нея нещата поне при мене стоят 50 на 50.Някой книги направо са ми тооооооолкава скучни ,че направо ме е яд на мазохизма ми и тъкмо да я отпиша и хоп намеря нещо интересно.
geneviev
Читател

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Пет 14 Дек - 22:08

Една от любимите ми авторки.Най-много ми харесва "Завист".
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сандра Браун   Today at 18:29

Сандра Браун

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next