BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share

Gossip Girl / Клюкарката

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Black_Cherry
Драскач
Black_Cherry

Чете : Nothing ;(
Зодия : Leo
Брой мнения : 571
Местожителство : Dreamland

Gossip Girl / Клюкарката Empty
ПисанеЗаглавие: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyПет 16 Юли - 8:36

Gossip Girl / Клюкарката 2vjpgqo
По идея на : Josh Schwartz, Stephanie Savage

В ролите :
Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Taylor Momsen

Година : 2007-2010

Времетраене : 45 минути (на епизод)

Резюме : Никой не знае самоличността на Клюкарката, но всички в този изключителен и сложен порочен кръг разчитат на нейния уебсайт и текстови съобщения за последните скандални новини. Дори най-близката приятелка на Сирина - Блеър Уолдорф, с изненада разбира, че Сирина внезапно е прекратила своето доброволно заточение в пансион в Кънектикът и се е върнала в Манхатън. Не е лесно да проследиш приятелствата, конфликтите и вълненията в този богат и сложен свят, но тъкмо там Клюкарката е в стихията си. Нейната дразнеща, но печеливша философия е: "Ти си никой, преди да започнат да говорят за теб. Ти ме обичаш", пише тайнствената манипулаторка.
Върнете се в началото Go down
The_Devil_herself
Редовен
The_Devil_herself

Зодия : Virgo
Брой мнения : 74
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyНед 5 Дек - 21:38

Зарибих се по този сериал , жалко че никой не пише за него тук ;)

Читател
BellaBass

Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyВто 11 Яну - 10:54

Голямо зарибяване , много забавен.Само се надявам да направят следващите сериики по-интересни , че взе да доскучава.
djenny_m
Пристрастен
djenny_m

Брой мнения : 269
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyНед 20 Мар - 11:17

Сериала не е лош, но вече се изморих от прищевките на Серина. Сменя ги като носни кърпи...... И нямам търпение Чък и Блеар да се съберат отново /ако въобще е предвидено такова нещо в сериала/, за мен те са много добра двойка.
Strawberry
Нинджа-психопат
Strawberry

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 740
Местожителство : РуСе

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyЧет 7 Юли - 11:48

И аз съм привърженик на Чък и Блеър. Последният сезон свърши много...романтично, когато Чък остави Блеър на принца (забравих му името). Онова, че той я е чакал 5 минути, а принца с часове наистина показа, че я обича, но и все пак си искам Блеър и Чък да са заедно. Отиват си и двамата са едни такива властни характери и когато са заедно поне се поставят на място взаимно. Gossip Girl / Клюкарката 2115147716 Серина си ме дразни от първият сезон, Дан също. Натаниъл и Джени ми харесваха като двойка, но вече не чак толкова, а и то няма шанс да са заедно. Дано скоро да се разбере коя е клюкакрката... :love:
bruk
Въздухар
bruk

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyПет 8 Юли - 8:30

Серияла си е готин, радвам се, че го пуснаха и по нашите телевизии (макар че дублажа може да ме доведе до самоубийство) Gossip Girl / Клюкарката 507615
Колкото до Чък и Блеър - то е ясно, че накрая ще са заедно - то около това се върти целия сериал общо взето... Много съм щастлива, че разкараха Джени - в началото персонажа и беше що годе нормален, но накрая съвсем я изчанчиха...
Аз лично много харесвам Нейт (май ми е любимия актьор от сериала) и Ванеса като двойка и се надявам пак на там да ги завее вятъра Gossip Girl / Клюкарката 909357165
passion..
Напредващ
passion..

Зодия : Cancer
Брой мнения : 113

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyСъб 20 Авг - 15:16

Сериала е хубав, но не смятам да продължавам да го гледам.

Devilsmate
Читател
Devilsmate

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyПон 22 Авг - 15:18

Сериалът стана леко инфантилен, но ще продължа да го следя. Gossip Girl / Клюкарката 909357165
sanchoo
Читател
sanchoo

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyСря 24 Авг - 19:51

Следя сериала от самото му начало и от любопитство ще гледам и другите сезони.
silviya_borisso
Читател

Брой мнения : 11
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyСъб 17 Сеп - 20:58

Обожавам този сериал
~ i.LLusion
Шефче
~ i.LLusion

Брой мнения : 4294

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyЧет 22 Сеп - 14:26

Аз гледам втори сезон в момента и е един от любимите ми сериали. Превъртала съм първи сезон няколко пъти, докато най-накрая се осмелих да продължа нататък. Прочетох много лоши отзиви за последните сезони и не искам да си развалям кефа и обожанието към всички герои.
Аз също се присъединявам към клуба: Чък и Блеър :love:

Маниак
night_girl

Чете : Всичко
Брой мнения : 423
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyЧет 22 Сеп - 21:41

ООО, сериалчето си е яко. Малко много интриги взеха да стават. Интересно сериалче. И аз се присъединявам към Чък и Блеър Gossip Girl / Клюкарката 731678

Башмайстор
tanqdimi

Зодия : Pisces
Брой мнения : 829
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyНед 18 Дек - 19:04

хора ужасяваща 10 серия на 5 сезон,направо ще откача,не ми се иска да гледам следващата ами ако наистина го няма? не мога да приема сериала без един от най-атрактивните,интересните и незаменими герои

Редовен
morgana

Брой мнения : 61

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyСря 18 Яну - 0:32

След днешната серия (5x11), не знам какво да кажа. От самото начало съм фен на Чък и Блеър и това със сделката на Блеър с Бог ме уби. Не зная сценаристите каква още глупост ще измислят само и само да не съберат Чък с Блеър. Не разбирам защо цели четири сезона ни внушаваха, че любовта им (на Чък и Блеър) е всепоглъщаща и вечна, и изведнъж решиха да намесят принца на Монако, че и дразнещия Дан... Сега трябва само Нейт да се влюби в Блеър (отново), че да стане пълна картинката.
Чудя се какви ли още нелепи истории ще видя до края на сезона. А е още едва на половина.
Харесвам сериала, но вече ме дразни това с непрекъснатите събирания за кратко и дълги раздели на моите фаворити.

така ме остави! Не ме събуждай!
Ellie.
Напредващ
Ellie.

Чете : Лоръл К. Хамилтън-Синя луна (поредно препрочитане)
Брой мнения : 117
Местожителство : България

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyСря 1 Фев - 20:56

Страхотен сериал! Много е разтоварващ и интересен. Персонажите са страхотни. За момента съм в началото и да си остане толкова добър и нататък, защото има доста противоречиви отзиви за следващите сезони Gossip Girl / Клюкарката 464751818
Kasiopeq
Редовен
Kasiopeq

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 76
Местожителство : where dreams come true

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyПон 13 Фев - 1:43

Според мен лично серила по-скоро бних определила като много добър, надявам се сценаристите да продължът да поддържат интереса. Естествено като всеки сериал има свойте спадове, но се надявам те да не са много. Наистина ми действат разтоварващи сериали като него.
А, любимата ми двойка са Блеър и Чък, много ми е интересно как ще се развият нещата с тях особено след последните събития
morgana
Редовен
morgana

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyЧет 16 Фев - 17:27

Аз съм тотално разочарована след последната серия, която излезе във вторник. Замислям се дали да продължа да го гледам. Ако тази история с Дан продължи...

Kasiopeq
Редовен
Kasiopeq

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 76
Местожителство : where dreams come true

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyЧет 16 Фев - 19:21

morgana, найстина си права че в последно време нещо не чакам с нетърпение да гледам следващата серия, а това с Дан наистина ме разочарова..ако е той
morgana
Редовен
morgana

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyПет 17 Фев - 18:00

Последното промо, което гледах в сайта на TVFanatic, направо ми разби сърцето. Кланът Хъмфри превзема Горен Ийст Сайд. Искам Чък да си намери друга. Писна ми да го гледам нещастен и не на себе си.
Май станах прекалено емоционална и многословна, Съжалявам! Просто ме е яд, че развалиха любимия ми сериал.

kami77
Въздухар
kami77

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyЧет 23 Фев - 15:05

Сериала си е много як! Някой да знае кога ще пускат нови сериики?
~ЛиЛ~
Пристрастен
~ЛиЛ~

Чете : Фантом
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 286
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyПон 30 Апр - 10:57

Бива го сериалчето,доста време ми намилат че тря да го гледам,за жалост съм още на 2 сезон,но пък което видях до сега наистина си го бива и ще тегля 3ти за да наваксам

Читател
irein

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyВто 5 Мар - 10:41

Страхотен :cheer:
Tais
Редовен
Tais

Чете : Всичко което ми хареса!
Брой мнения : 59

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyВто 18 Фев - 12:59

Следях го от самото начало.Любима двойка са ми Чък и Блеър.В последния епизод бях абсолютно потресена от това коя е Клюкарката Gossip Girl / Клюкарката 909357165Този сериал бих гледала с удоволствие пак Gossip Girl / Клюкарката 909357165
lorenasss
Читател
lorenasss

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyПет 7 Мар - 11:16

гледах го до началото на 3 ти сезон не е лош сериала но нещо загубих интерес
hrissiiiii_89
Читател
hrissiiiii_89

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката EmptyНед 21 Юни - 0:23

Последните сезони ги гледах най вече заради Чък и Блеър.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girl / Клюкарката   Gossip Girl / Клюкарката Empty

Gossip Girl / Клюкарката

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Развлечения :: Сериали-