BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share | .

За чий годеж сте най-развълнувани?

Предишната тема Следващата тема Go down 

Кои ви вълнуват най-много?
Тони Ромо и Кандис Кроуфорд
0%
 0% [ 0 ]
Шаная Туейн и Фредерик Тийбод
0%
 0% [ 0 ]
Брет Майкълс и Кристи Гибсън
0%
 0% [ 0 ]
Дженифър Гуудуин и Джоуи Керн
0%
 0% [ 0 ]
Хю Хефнер и Кристал Харис
100%
 100% [ 1 ]
Натали Портман и Бенджамин Майлпид
0%
 0% [ 0 ]
ЛиАн Раймс и Еди Сирбиан
0%
 0% [ 0 ]
Рийс Уидърспуун и Джим Тот
0%
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 1

АвторСъобщение
Koen
Шефче

Чете : 'ич ми не е
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2176
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: За чий годеж сте най-развълнувани?   Съб 1 Яну - 20:31

Брет Майкълс и Кристи Гибсън;
ЛиАн Раймс и Еди Сибриан;
Рийс Уидърспуун и Джим Тор

Снимка: Courtesy: Kristi Gibson; GSI Media; Flyne

Тези коледни и новогодишни празници нямаше нищо по-стоплящо от броя звезди, които се сгодиха.

Радостта по Коледа получи начален старт с тъчдаун: куотърбекът на Далас Каубойс 30-годишният Тони Ромо предложи на 24-годишната звезда от телевизията Кандис Кроуфорд на нейният рожден ден - 16 декември. Само четири дни по-късно, 45-годишната Шаная Туейн обяви плановете си да се омъжи за Фредерек Тийбод, въпреки че двойката бе сгодена месеци преди това.

Веселбата продължи: 47-годишният Брет Майкълс, предложи на приятелката си, с която постоянно се събираха и разделяха в продължение на 16 години - 39-годишната Кристи Гибсън. Брет предложи на половинката си по възможно най-публичният начин - в неговото риалити шоу по VH1. 32-годишната Дженифър Гуудуин също имаше да празнува наред с коледните празненства и годеж: Актрисата от Голямата любов, обяви, че обожателят й - 34-годишният Джоуи Керн й задал въпроса в началото на декември.

84-годишният Хю Хефнер предложи на 24-годишната плеймейтка Кристал Харис точно на Бъдни вечер. Вече в светлината на прожекторите, заради новия си филм Черен лебед, 29-годишната Натали Портман разкри, че е сгодена и бременна с първото си дете от 33-годишният хореограф Бенджамин Майлпийд, който номинираната за награда Златен глобус актриса срещна по време на снимките на филма.

След като пренебрегна слуховете, че е сгодена през ноември, 28-годишната ЛиАн Раймс най-накрая го обяви официално за света. Раймс се сгоди с 5-каратов диамант за 37-годишния Еди Сирбиан.

И на последно място, не не и позначение: 34-годишната Рийс Уидърспуун, която се сгоди за 40-годишния холивудски агент Джим Тот по празниците с 4-каратов диамантен пръстен.

Върнете се в началото Go down
Koen
Шефче

Чете : 'ич ми не е
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2176
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: За чий годеж сте най-развълнувани?   Съб 1 Яну - 20:32

Аз съм за Хю Хефнер и Кристал Харис. 😄

Върнете се в началото Go down

За чий годеж сте най-развълнувани?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото