BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Коя е последната книга, която прочетохте?
Коя книга четете сега?
Превод на поредицата "Чарли Дейвидсън"
Катлийн Удиуиз - Целувката
Книга четиринайсета: „Звярът“
Стъкленият трон ( поредица )
поредица ''Мошениците от Сейнт Джеймс''
Търся книгата...
Хедър Лонг - Нейният пехотинец
Задай въпрос на екипа
Today at 8:38 pm
Today at 4:21 pm
Today at 1:26 pm
Yesterday at 10:59 am
Чет Апр 18, 2019 7:58 pm
Чет Апр 18, 2019 7:54 pm
Чет Апр 18, 2019 7:51 pm
Чет Апр 18, 2019 7:35 pm
Чет Апр 18, 2019 4:21 pm
Сря Апр 17, 2019 7:40 pm
Paris_love
didysiq
petqnen
boobi700
bybyn
bybyn
bybyn
Vilito
Сашка
Vilito

Share

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Renesita
Шефче
Renesita

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyЧет Дек 30, 2010 11:26 pm

На мен лично ми се е случвало. Помня, че на филм съм плакала на Тетрадката, Титаник... и този с Брат Пит дето се ражда като възрастно бебенце (забравих му името) :wait: А на книга - "С дъх на канела" и "Здрач" (вече не помня коя книга, ама май беше "Новолуние").

Шефче
Zaharka

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5598
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyЧет Дек 30, 2010 11:59 pm

Случвало се е и продалжава да се случва, по-често отколкото ми се иска :pardon:

VIP
~ Mistery writer ~

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Местожителство : Around the world

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyПон Яну 03, 2011 4:51 pm

Ами на последния филм, на който се разплаках беше Tangled.. Бяхме на кино и романтичната сцена ми се стори наистина трогателна и просто не се сдържах :pardon: Иначе корейските сериали от време на време ме разчувстват, такива драми трябва да се правят.. Ако една драма не може да ме разплаче значи не струва Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716: Разтройх се на книгата "Последната песен", не се разплаках, ама ми се искаше Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716:
Иначе не намирам нищо лошо в това да плача на филми или сериали, все пак това показва, че филма ми е въздействал по някакъв начин и че си заслужава да се гледа..
А на филма "A walk to remember" плача всеки път щом го гледам.. Никълъс Спаркс си знае работата и го бива!!

Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 4965902g
Върнете се в началото Go down
puFF
Маниак
puFF

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 614
Местожителство : Канзасс

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyПон Яну 03, 2011 8:14 pm

Ами доста плаках на Академия за вампири особено на 3-та част..а на филм 3 пъти съм ревала Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716:

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Bg_top_logo10
devil degu
Пристрастен
devil degu

Брой мнения : 275

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyВто Яну 04, 2011 6:25 pm

Никога не съм плакала, когато съм гледала филм, нито когато чета книга. :pardon: Нз защо. Може би просто не мога да се настроя на вълната на това което гледам или чета.

Читател
pri

Зодия : Gemini
Брой мнения : 22
Местожителство : София област

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyВто Яну 04, 2011 10:21 pm

Ооо да!При това доста често с мама си плачем на някой филм,а баща ми само ни се смее ❌ Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716: За най-голям плач май е бил за Титаник,но това си е класика все пак Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 909357165
Renesita
Шефче
Renesita

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyСря Яну 05, 2011 10:37 am

@pri написа:
Ооо да!При това доста често с мама си плачем на някой филм,а баща ми само ни се смее ❌ Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716: За най-голям плач май е бил за Титаник,но това си е класика все пак Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 909357165

А питаш ли какъв смях му удря баща ми, когато мама се разреве на някой турски сериал? Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716:

Шефче
Koen

Чете : 'ич ми не е
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2188
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyПет Яну 07, 2011 12:01 pm

Аз като малък винаги на Цар лъв. И винаги на един и същ момент...

Thea
Шефче
Thea

Чете : Танц с дракони
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Местожителство : Mezentius House

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyПет Яну 07, 2011 1:00 pm

@Zaharka написа:
Случвало се е и продалжава да се случва, по-често отколкото ми се иска :pardon:
Същата работа...

Читател
ruru

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyНед Яну 09, 2011 7:53 am

На мен много често ми се случва. И на книги, и на филми да плача. :wasnotme:
oganche
Читател

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyНед Яну 09, 2011 5:49 pm

Доста често, стига само любимият ми герой да се натъжи или да пострада за да се разрева.
Chocolate
Активен
Chocolate

Зодия : Leo
Брой мнения : 197
Местожителство : In your arms

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyВто Фев 01, 2011 11:42 pm

Преди плачех постоянно на филми. На Remember Me лятото какъв рев беше, малиии ;D Сещам се с една приятелка седяхме у нас и пилеехме носни кърпички в продължение на половин час след като свърши филма ;dd
Иначе миналия ноември като изтрещявах по здрач и четях книгите, също доста съм плакала. Откачена история. Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716

escapingthesun
VIP
escapingthesun

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 3629
Местожителство : Paradise city

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyСря Фев 02, 2011 8:18 am

Cohen написа:
Аз като малък винаги на Цар лъв. И винаги на един и същ момент...
Не ми говори направо ❌ Болна тема.

По принцип не съм човек, който се разчувства лесно. Изключително рядко рева, независимо от причините, по-скоро го удрям на нерви и викане.
Заради книга досега не ми се е случвало да се разхлипам, но пък, признавам си, на Black hawk down, Saving private Ryan и Legends of the fall тотално се обезводних Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 . Може и да има още 2-3 филма, но в момента наистина не се сещам. Като цяло се броят на пръстите на едната ми ръка.

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Animated_gif_024_hippo
Christina.
Шефче
Christina.

Чете : Първото правило на магьосника
Брой мнения : 3499
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyПет Фев 04, 2011 3:35 pm

@oganche написа:
Доста често, стига само любимият ми герой да се натъжи или да пострада за да се разрева.

+1 Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 Лесно се разчувствам. :pardon: Ако някой от филма се разплаче, и аз с него. :lmao2:

Даже и на "Хрониките на Ридик" съм плакала. :lmao:

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Badge1
Elena Gilbert
Активен
Elena Gilbert

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 135
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyПет Фев 04, 2011 6:12 pm

Доста често ми се случва.
Първият филм, на който помня, че плаках беше Цар лъв и то направо се съдрах от рев.
Плакала съм на филми като PS: I love you, A walk to remember, Keith, Dear John, имаше един руски филм Black lightning, The last song.
Драмата обаче беше на Титаник Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 Веднъж братовчедите ми бяха на гости и решихме да гледаме Титаник, но те бяха по-големи от мен и все ми се присмиваха като плачех, затова реших да си щипя ръката, когато имаше тъжни моменти, за да не плача и то взе, че проработи :lmao: След това ходих с насинена ръка два-три дена.
А на книга не си спомням да съм плакала. :slynce:

Читател
Nachita90

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyЧет Апр 02, 2015 3:48 pm

Да плакала съм и на двете, но такъв рев като на филма "Хачико" с Ричард Гиър просто няма, историята е страшно трогателна и сърцераздирателна.
biliana_911
Ветеран
biliana_911

Брой мнения : 1349

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyПет Апр 03, 2015 8:22 pm

Постоянно ми се случва, но напоследък плача повече на книги отколкото на филми.
Ralna
Преводач
Ralna

Чете : Любовни романи, били те исторически, съвременни или паранормални, щом има любовна двойка и хепи енд, значи го чета.
Зодия : Aries
Брой мнения : 2488
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyВто Апр 07, 2015 8:56 am

О и аз все рева. На тъжни, трогателни или щастливи моменти яко си поплаквам винаги съм била емоционална. Не мисля, че за едно момиче това е недостатък. Ние сме нежни същества имаме нужда да си поплакваме.

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади
Радост
Активен
Радост

Чете : Всичко,което ми допадне
Брой мнения : 146

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyВто Апр 07, 2015 4:03 pm

Да случвало ми се е и то доста често,но като че ли повече на книги отколкото на филми.
Kaili
Читател
Kaili

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyСря Апр 08, 2015 10:18 pm

Повече на книга се разчувствам, от колкото на филм.
desika83
Напредващ
desika83

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 109

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyЧет Апр 09, 2015 12:49 am

хахахах ужасна съм , рева като стой та гледай ,пък и на всичко . Дори на анимета Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 2115147716 Последно плаках на сериал - Анатомията на Грей и то на няколко епизода

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 464751818    Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Tumblr_mckgg6yHYp1rjizduo1_400    Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? 464751818
Мис Дарси
Читател
Мис Дарси

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyЧет Апр 09, 2015 1:02 pm

Почти никога. Но книгите определено ме разчувстват повече, отколкото филмите.
Zarazno_zlo
Напредващ
Zarazno_zlo

Брой мнения : 101
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyСря Апр 15, 2015 8:03 pm

ДА!!
Случвало ми се е няколко пъти.
Пускала съм по някоя сълза и на книга и на филм.

VIP
alabala

Брой мнения : 3690

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyСря Юни 10, 2015 8:29 am

Да, много често.
verka77
Читател
verka77

Зодия : Pisces
Брой мнения : 40
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? EmptyПет Юни 12, 2015 8:17 pm

редовно
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?   Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга? Empty

Случвало ли ви се е да плачете на филм или книга?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Спам Център :: Обща Дискусия-