BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

pollЗа или против хазарта в училище

- Да, нямам нищо.
1
8%
- Против, незаконно е.
10
83%
- Нека да е забранено, аз пак ще играя.
1
8%
Общо гласове:
12

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyЗа или против хазарта в училище?

more_horiz
Какво смятате?
Играете ли карти в училище или някакъв друг вид хазарт?
Смятате ли, че трябва да е забранен? Защо?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Ми то мисля, че е забранено да се играят карти в училище :unsure: Иначе за какво да го забраняват, който има пари ще залага, залага пък ще спре. Все някога родителите трябва да се усетят да му спрат кранчето.

______________________________


 
         
       

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Че е забранено, забранено е :))
Обаче почти навсякъде се играе и много учители си затварят очите.
Има хора дето играят за пари, но има и такива заради самата игра...

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Vania написа:
Че е забранено, забранено е За или против хазарта в училище? 909357165)
Обаче почти навсякъде се играе и много учители си затварят очите.
Има хора дето играят за пари, но има и такива заради самата игра...


Ами нека играят. Нали знаеш, че като забраниш на някой нещо, все повече го иска. Ще дойде момент, в който парите свършват (поне при повечето) и няма да играят. В общежитието имаше стая с табелка "Тук се играе покер. Вход еди-колко-си стотинки". Няма как да се забрани. Това все едно да забраниш пушенето в училище.
Аз пък така и не се научих да ги играя тея карти. Не ме радват игрите с карти. Сега като кажа на някой, че не мога да играя белот и ме гледа като изтребител. Ама нямам желание, к'во да правя, не са ми приятни. 😄

______________________________


 
         
       

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
В моя клас се играят карти, но не и хазарт... Не залагат нищо, просто си цъкат карти да минава времето За или против хазарта в училище? 2115147716
Иначе съм против (( :

______________________________
За или против хазарта в училище? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

За или против хазарта в училище? 4965902g

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Какви забрани, бе, хора?! Ние цъкаме почти всеки час и почти всяко междучасие. Супер якото е обаче и когато се включат учителите. За или против хазарта в училище? 2115147716

______________________________
За или против хазарта в училище? 4491606M

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Съучениците ми почти всяко междучасие играят белот. Учителите недоволстват, но те не спират.
Дразнещо е постоянно да чуваш "Без кос", "Всичко кос" , "Терца" и тем подобни. Особено странно ми е как се вживяват, спорят и закачат. Не обичам да играя карти, може би и мнението ми за това е такова...

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Против съм. Много е дразнещо, докато четеш за следващия/та/то час/лекция/упражнение да ти надуват главата разните картоиграчи и други компании занимаващи се с всичко друго, но не е и с уроци. Вярно че не всичко е книги и учене, но все пак трябва да има някакви граници и да се съобразява човек, че се намира в учебно заведение, а не на пазара или в бара примерно.

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Против, естествено. Не е там мястото.

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Против

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
Против За или против хазарта в училище? 909357165 Но а съм си зла и моето дете търпи определени ограничения по отношение на храната

descriptionЗа или против хазарта в училище? EmptyRe: За или против хазарта в училище?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply