BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

pollБоби Сингър или Джон Уинчестър?

Боби
11
73%
Джон
4
27%
Общо гласове:
15

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyБоби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Образът на Джон Уинчестър е малко противоречив - търсейки своето отмъщение той отглежда децата си като ловци и ги обрича на тежък живот, те са като негови войници и той ги задължава да следват неговия път. Боби Сингър е близък на семейството. Когато братята остават кръгли сираци, Боби е човека, който става като бащинска фигура за тях и заема мястото на Джон. Заедно преминават през множество изпитания, той винаги ги подкрепя, оставяйки себе си на заден план. В този смисъл, кой от двамата според вас е по-близо до братята, кой на вас ви е по-симпатичен в ролята на техен баща?

______________________________
Боби Сингър или Джон Уинчестър? Dragon-Book

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Аз посочвам Боби, той може да не е техен биологичен баща, но за мен неговия образ е много по-стабилен от този на Джон. Когато Сам и Дийн пътуват назад във времето и се срещат с майка си, тя казва на Дийн, че никога не е искала такъв живот за своите деца. Горката сигурно би се обръщала в гроба ако знаеше, че баща им ги е подложил на това заради нея. Иначе за мен лично Боби представлява по-голям авторитет. А по-важния момент е, че докато отношенията на братята с Джон са като командир-войници, с Боби те са като истинско семейство, те са и приятели, те са равни. Не казвам, че Джон също не ги е обичал. Но и не подкрепям пътя, който е избрал и за тях и за себе си. В края на краищата какво се оказва -
Spoiler :

______________________________
Боби Сингър или Джон Уинчестър? Dragon-Book

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Аз гласувах за Джон. Харесвам повече актьора, който го играе и харесвам сякаш повече героя Джон. Жалко, че вече го няма :unsure: Не казвам, че не харесвам Боби, но... Winchester for the win! :slynce: Боби Сингър или Джон Уинчестър? 2115147716:

______________________________
Боби Сингър или Джон Уинчестър? Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
еее, актьора - то е ясно, ама въпроса не е за визията, там е ясно, че ще бие Джон Боби Сингър или Джон Уинчестър? 2115147716:

______________________________
Боби Сингър или Джон Уинчестър? Dragon-Book

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Ами аз не говорех главно за външен вид, а за начин на игра. Просто харесвам много Джефри Дийн Морган :pardon:
А на Боби даже не му знам истинското име (мда, сега погледнах в imdb) :pardon: И не съм го гледала никъде другаде, освен в Свръхестествено и Next

P.S. Тея, в коя тема да гледам? Смисъл има ли я старата тема, където си коментирахме всеки нов епизод?

______________________________
Боби Сингър или Джон Уинчестър? Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Много се колебая между двамата.
Все още съм на трети сезон, но усещам разликата. Джон им е баща, но определено си пада малко егоист, докато Боби винаги им помага, когато изпаднат в трудна ситуация, особено там, с магьосника, които ги объркваше.
Гласувам за Джон. Характерът му, не че е добър, но го свързвам до някаква степен със себе си, замислих се .. и осъзнах, че и аз бих постъпила като него. Може и да водят различен и опасен живот (говоря за Дийн и Сам), но и аз ако знаех, не бих скрила тайните на живота от децата си. :pardon:
Макар да ги изложа на опасност ..
Не мога да обясня чувството.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Merry написа:
Ами аз не говорех главно за външен вид, а за начин на игра. Просто харесвам много Джефри Дийн Морган :pardon:
А на Боби даже не му знам истинското име (мда, сега погледнах в imdb) :pardon: И не съм го гледала никъде другаде, освен в Свръхестествено и Next

P.S. Тея, в коя тема да гледам? Смисъл има ли я старата тема, където си коментирахме всеки нов епизод?


https://bgworld.forumotion.com/forum-f109/
Вече са тук коментарите и новините за новите епизоди :plezenka:

Ване, и ти имаш право, не че мнението ми се променя. Но точно защото въпроса е спорен реших да пусна тази анкета :whistle:
Та, Джон е необходим образ, без него нямаше да има Свръхестествено въобще, щото Дийн и Сам нямаше да станат ловци. Не, грешка - най вероятно щяха -
Spoiler :
То си им е в кръвта. Но това не означава, че докато са расли, не им е липсвала бащината фигура - Джон може да е бил всичко за тях, ама по мое мнение не и баща в истинския смисъл на думата. Епизода за Коледа в трети сезон? Джон е бил толкова вманиачен в лова, че е оставял децата сами и по празници и въобще постоянно. После защо Сам и Дийн имали такава връзка един с друг - те двамата са най-истинското семейство което имат. А след това Боби се приближава най-много до истинско семейство за тях. Дори в един от епизодите самия Боби признава, че Джон е бил едно вманиачено к*пеле. А Сам и Дийн също са наясно с всичките му грешки. Е, нещата щяха да са различни ако Мери не беше убита.
Spoiler :

______________________________
Боби Сингър или Джон Уинчестър? Dragon-Book

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Еми да, но все пак и Джон не малко пъти ги спасява и то защото са негови деца.
Когато ги изоставя в първи сезон и те му звънят постоянно, той не им дига, но в най-трудните случай за тях винаги е някъде близо, макар те да не го знаят. Крие се в сенките и ги наблюдава. Може да е малко егоистично, заради подбудите му, но все пак го прави от любов нали?
И дава своя живот в замяна на този на Дийн! Във втори сезон отново спасява и двамата от демона при отварянето на портите ..
Каквото и да стане Боби не би дал живота си за двамата. Не мисля, че би го направил. Не знам за по новите епизоди, ала все пак той не им е баща. Няма същите чувства..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Боби :tongue2:

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Vania написа:
Еми да, но все пак и Джон не малко пъти ги спасява и то защото са негови деца.
Когато ги изоставя в първи сезон и те му звънят постоянно, той не им дига, но в най-трудните случай за тях винаги е някъде близо, макар те да не го знаят. Крие се в сенките и ги наблюдава. Може да е малко егоистично, заради подбудите му, но все пак го прави от любов нали?
И дава своя живот в замяна на този на Дийн! Във втори сезон отново спасява и двамата от демона при отварянето на портите ..
Каквото и да стане Боби не би дал живота си за двамата. Не мисля, че би го направил. Не знам за по новите епизоди, ала все пак той не им е баща. Няма същите чувства..


Да, дава си живота - и това му е реванша за всичко останало. Боби пък
Spoiler :

Боби също би се жертвал за тях. Просто след дълго време прекарано в саможертви самите Сам и Дийн стигат до извода, че не трябва повече да се жертват, нарушавайки естественият ход на нещата.

______________________________
Боби Сингър или Джон Уинчестър? Dragon-Book

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Аз съм за Боби. Все пак той винаги е до братята, той им помага с лова и им дава всичко, което искат. На него се оплакват един от друг, а той винаги е там, за да слуша. А и мисля, че и Боби е готов да жертва себе си за някое от момчетата независимо дали е Сам или Дийн.

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Боби

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Гласувах за Боби по простата причина, че той винаги е бил до братята и им е помагал с каквото е могъл, но от друга страна Джон се жертва за Дийн, така че и той не остава по- назад, но все пак съм за Боби ^^

______________________________
It's time to cut the rope and
fly to a dream far across the sea.
All the burdens gone open the chest once more.
Dark chest of wonders seen thought the eyes
of the one with pure heart.. once so long ago...


Боби Сингър или Джон Уинчестър? 7910
Боби Сингър или Джон Уинчестър? 35349
Боби Сингър или Джон Уинчестър? 30157

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Боби ми изглежда по-близък с братята. Джон се жертва за Дийн, да, но ги въвлече в живот, който не желаеха. Нямаше да е редно и да пази в тайна от тях съществуването на свръхестествени създания, но не можеше ли да се държи като истински баща? Защото наистина не мога да разбера как воден от жажда за отмъщение им причини това.
Боби пък и е по-забавен, харесва ми характера му. През повечето време е до тях и винаги е резервния им план. Ако сте забелязвали в първите сезони братята търсеха баща си, не искаха помощ от него. Дори и когато разбраха, че е жив по простата причина, че не отговаряше на телефона. Пък и Боби би пожертвал живота си за тях, така мисля.

______________________________
Когато Торбалан ляга да спи всяка нощ, проверява гардероба си за Дийн Уинчестър Dean: You're not going to kill me, are you? Sam: No. Dean: Good. 'Cause that would be awkward...
Боби Сингър или Джон Уинчестър? 2zegz9x Боби Сингър или Джон Уинчестър? 10qclf8Боби Сингър или Джон Уинчестър? Winchesters157Боби Сингър или Джон Уинчестър? DramaticChipmunkБоби Сингър или Джон Уинчестър? ArtofZenБоби Сингър или Джон Уинчестър? Cookies
Боби Сингър или Джон Уинчестър? 2hyjkh5

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Боби,въпреки че някои коментари по горе гласяха,че Джон е направил лошо като е обучил Сам и Дийн като ловци .. е да ви кажа само,ако те не бяха ловци, сериала въобще нямаше да е такъв .. и Джон е много готин харесва ми .. но просто Боби с неговите идиотщини ме разбива ...

______________________________
Боби Сингър или Джон Уинчестър? Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Боби, разбира се! Може би ако имаше повече епизоди с папа Джон щеше да ми стане и той симпатичен.Най-голямата черна точка на Джон е, че се криеше от синовете си.Симпатичен ми стана с това, че изтъргува душата си. И все пак Боби си е Боби!

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Определено Боби. Не само, че беше за момчетата баща и много повече... Джон някак си ме дразнеше с държанието си..
Spoiler :

______________________________
Гневът на жената е страшен
и всеки от него се плаши.
Тя днес със любов ни дарява,
а утре с омраза отравя.

(
Томас)

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Джон!

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
Джон Уинчестър

descriptionБоби Сингър или Джон Уинчестър? EmptyRe: Боби Сингър или Джон Уинчестър?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply