BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyСезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Cw-supernatural-prt-episode607_080401-bc4c9a-325x425

Епизод 7, сезон 6 - Семейни дела [Family matters]

Дийн става подозрителен относно мотивите на Самюел, но Сам не е склонен да вярва, че дядо им върши нещо нередно. Братята отиват на лов със Самюел и останалите от семейство Кембъл, но нещата се объркват ужасно. Guy Bee режисира епизода по сценарий на Andrew Dabb & Daniel Loflin.

______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Промо снимки:






Трейлър:



______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
ОМГ!!?!!

Spoiler :

______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Изтегли епизода

Сезон 6, епизод 7 - Family matters Supernaturalnewawesomeposter

zamunda/TPB

subs

______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Някой вече гледа ли новия епизод? :happy:

______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Даже не съм почнала сезона.Чакам да се посъберат поне 10 серии,че да се кефя на макс 😄

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Ооор Мъри, ще има да се кефиш на макс, много е як! Ама честно казано не знам как издържаш да знаеш, че има серии а да изчакваш, аз за повече от една не мога да чакам... :bigsmile:

______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Амииии.. инат съм си Сезон 6, епизод 7 - Family matters 2115147716: И с книгите съм така.

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Биваше си го епизода, много се отличава целия сезон от досегашните, но все пак ми харесва. Просто вече не го виждам като толкова задълбочен, защото това с душата на Сам... е, нямаше много смисъл. Какво искат да внушат сега с това - че той може да бъде близо до същия пич който е бил и преди, на моменти почти да си е същия, като например когато избра да подкрепи Дийн а не Самюел, и всичко това без душа? Той би трябвало да е като зомби без душата си - просто едно съживено тяло. Странно е, но ще гледам нататък да видя какво ще стане. Засега все пак, колкото и да ми е трудно като един истински фен на шоуто, ще кажа, че Крипки си остава най-добрия. Сега се усеща липсата на стила му. И докато чакахме цял пети сезон появата на Бог, накрая на сезона все пак се загатна за някакво присъствие, сега в 6-ти сезон наистина претърпях разочарование като разбрах кой е извадил Сами от клетката. До последно мислех, че е бил Бог. С прекалено много негативизъм го зареждат този сериал, започват да му взимат всичко най-хубаво някак си... Дано се смени посоката все пак.

______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Аа .. защо толкова негативни отзиви получава този шести сезон. Не само ти Тея казваш така ..
Много ми е чудно как така Сам ще остане без душа. Не искам сериала да свърши зле. Фен съм си на щастливия край :love: :pardon: !!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
Тея, напълно съгласна. Аз едва снощи гледах серията, бях заета с друго. Ами какво да ви кажа, за мен това с душата на Сам е леко тъпо. Първо уж по принцип, не само в този сериал, когато човек умира и когато примерно прави сделка с дявола, в замяна той иска душата. Душата е най-важна, тялото е просто приемник. Аз не мога да разбера как така Сам е жив и е личност при положение, че няма душа. Единственото по което си личи че "няма душа", е че принципите му на лов са променени. Ами то си има и достатъчно коравосърдечни ловци и без да са им взимали душата. Трябваше да измислят нещо друго. Както каза Тея, Сам в момента трябва да е ходещ труп, едно зомби.
Това с чистилището ми допадна и ме изненада. До сега всичко се въртеше около ада и рая, сега поне чистилището е ново.
Абе не казвам, че не ми харесва за сега сезона, просто всичко беше много по-добро с Е. Крипки.

______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
да, съгласна съм за Крипки. Но пък се радвам, че сериала продължава, не мога без него Сезон 6, епизод 7 - Family matters 2115147716:
Има време до края на сезона, тепърва ще видим какво още има да се разкрива.

______________________________
Сезон 6, епизод 7 - Family matters Dragon-Book

descriptionСезон 6, епизод 7 - Family matters EmptyRe: Сезон 6, епизод 7 - Family matters

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply