BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

power_settings_newLogin to reply
+8
gery_vampirelady
ivamilusheva
Just_Another_Star
stanislava87
~ i.LLusion
Renesita
djenny_m
Black_Cherry
12 posters

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) 2na5jqp
Режисьор:Ричард Лагравенес
В Ролите:Хилари Суонк, Джерард Бътлър, Лиса Кудроу, Джина Гершон, Джеймс Марстърс
Година:2007
Държава:САЩ
Времетраене:125 минути
Описание:Холи Кенеди е красива и умна жена, омъжена за любовта на живота си - забавния ирландец Джери. Когато Джери се разболява и умира, Холи изгубва смисъл да живее. Единственият, който може да й помогне е човекът,... който вече не е между живите. Никой не е познавал Холи по-добре от Джери и затова преди смъртта си, той е изградил добър план. Написал и е няколко послания, които ще й помогнат да превъзмогне скръбта и да преоткрие себе си. Първото послание пристига на 30-я рожден ден на Холи под формата на торта и касета, в която Джери и казва да излезе и да празнува. През следващите седмици и месеци пристигат още послания от Джери, всяко от тях все по-изненадващо, въвличащо Холи в нови преживявания и подписано по един и същи начин: "Послепис: Обичам те!"

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
Хубав е, ама и тука падна един рев....

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
Страшно тъп. Съжалявам, че го гледах.

______________________________
P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
На мен пък ми хареса :p2: ..
И аз доста плаках, просто ме хвана в такъв период. Филма беше хубав, обаче актьорите не струваха ❌ !!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
Хубавичък е. Малко си поплаках на него.

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
Макар и да не си падам по романтичните филми, този ми хареса. Но естествено не е нещо което бих гледала няколко пъти в рамките на 3 месеца. 😄

______________________________
P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) Three_Days_Grace_Logo

It's not too late. It's NEVER TOO LATE !!

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
добър беше филма

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
Аз съм фенка на Джерард Бътлър и също ми допадна и изобретателния начин да кажеш сбогом. Филмчето е добро.

______________________________
Somnium est imago mortis- от лат. "Сънят е изображение на смъртта"

"- И докато в този миг не се изплаших, че ще ми забранят да чета, аз не обичах да чета. Както не се обича дишането."


P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) 4417865i

P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) 4417878r

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
Филмът е Добър.Има разни неща ,който определено не струват ,но идеята е наистина затрогваща .

______________________________
To accomplish great things, we must not only act, but also dream; not only plan, but also believe...
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Believe nothing, no matter where you read it or who said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense...

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
Хубав филм.

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
Много ми хареса. Обичам Джерард Бътлър, хареса ми идеята и как беше развита. Препоръчвам го на всички романтици.

______________________________
P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
страхотен филм

descriptionP.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007) EmptyRe: P.S. I Love You / Послепис: Обичам те (2007)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply