BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Червеният цвят привлича мъжете като магнит

power_settings_newLogin to reply
+20
asukar
Laura_Sunny
plqsak
Старшината
krissito
Smile23
elzablagoeva
desistela
vesito000
Renesita
morgana
eleos
plamsi_sl
Koen
Last_Man_Standing
beni1979
Memento
~ Mistery writer ~
Didi168
Christina.
24 posters

descriptionЧервеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 EmptyЧервеният цвят привлича мъжете като магнит

more_horiz
First topic message reminder :

Червеният цвят привлича мъжете като магнит

Отдавна е известно, че червеният цвят има особено въздействие върху хората и особено в отношенията между двата пола.

Червеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 Petra-Nemcova-Red-Book-5

Американски учени от Университета Рочестър в Ню Йорк обаче доказаха, че жените, облечени в червено, провокират много по-силно представителите на срещуположния пол и събуждат у тях желание за близост.
Специалистите използвали група студенти от мъжки пол в експеримента си, на които показали снимки на „средно привлекателна” жена. На част от кадрите дамата била облечена с червена блуза, а на останалите – със синя.
След това доброволците трябвало да избират какво биха я попитали от серия въпроси, подготвени предварително.
Резултатите показали, че мъжете, които видели жената в червено, били далеч по-склонни да флиртуват и отправяли по-закачливи питания към нея.
Във втората част от опита на студентите показали стая, в която можели да срещнат дамата на живо и да разговарят с нея. Освен това те можели да изберат сами къде да позиционират своя стол, преди пристигането й.
Червеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 3771363430_d3fc30ac46


Експертите установили, че тези, на които показали жената в червено, се постарали да седнат максимално близо до мястото, на което смятали, че тя ще седи.
Учените смятат, че изводите могат да се обяснят с еволюцията, а червеният цвят винаги е бил подсъзнателен символ на подходящата половинка.
Те добавят, че дамите сами могат да експериментират в това отношение, като носят повече червени дрехи в ежедневието си и наблюдават реакциите, които предизвикват по този начин.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Червеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 7389738n


Червеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 Badge1

descriptionЧервеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 EmptyRe: Червеният цвят привлича мъжете като магнит

more_horiz
Червеният маникюр - той наистина е магнит за мъжете!

descriptionЧервеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 EmptyRe: Червеният цвят привлича мъжете като магнит

more_horiz
Червеното е един от любимите ми цветове. Имам няколко червени рокли, панталон и блузки,  лятото си взех  и червени обувки. Само дето рядко се осмелявам да ги обувам, че са с 10 см ток, а след като родих хич не ми е удобно с токове. Аз съм с черна коса и червеното изпъква много и определено се харесвам в червено. Иначе за маникюр изключително рядко се осмелявам изцяло червен да правя.

descriptionЧервеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 EmptyRe: Червеният цвят привлича мъжете като магнит

more_horiz
червеното има толкова много нюанси

descriptionЧервеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 EmptyRe: Червеният цвят привлича мъжете като магнит

more_horiz
червения педикюр ми е любим

descriptionЧервеният цвят привлича мъжете като магнит - Page 2 EmptyRe: Червеният цвят привлича мъжете като магнит

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply