BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

+7
Thea
~ЛиЛ~
Merry
~ i.LLusion
Christina.
~ Mistery writer ~
Renesita
11 posters

pollВярно ли е, че българките са най-красивите жени?

да
13
57%
не
1
4%
не може да се обобщава така
9
39%
Общо гласове:
23

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyВярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Предполагам, че да :pardon:

______________________________
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Да естествено! Ето ни нас за пример толко много момичета и всичките сме толкова хубави :p: :slynce:

______________________________
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 4965902g

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Lora11 написа:
Ето ни нас за пример толко много момичета и всичките сме толкова хубави :p: :slynce:


:lmao: :lmao: :lmao:

Вярно си е. :haha: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 2115147716:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 7389738n


Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? Badge1

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Да, защото съм ходила и в чужбина и съм ги виждала другите. Имам роднини и в Испания и са ми пращали снимки :lmao: Трагедия. В Гърция също. Да не говоря за Англия :dry: там са дебели, дебели ...
Все пак наистина има и хубави, да има и много хубави момичета и жени, ала са по-голяма рядкост, от колкото тук.
Пък и тези гримове, май най-голямата индустрия с тях се случва именно в България.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Не. Или може би трябваше да дам на "не може да се обобщава така". Навсякъде има красиви хора. Има толкова много... не-красиви жени в България. А особено пък като гледам конкурсите за Мис еди-коя-си... ми призлява. О, Боже, мис България 2009 просто... не знам по какво са ги избирали тези момичета. Хвани едната, блъсни другата. Сега да не вземете да ми обобщите пък мнението все едно казвам, че в България са грозни жените. Оф, много добре се изказвам и аз Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 2115147716: Просто не може да се казва така в коя държава жените са най-красиви. Ако въпросът беше "Вярно ли е, че в България има най-голяма разновидност и разнообразие", тогава бих гласувала с "да", защото е плюс. Ако всички бяхме руси и синеоки, щеше да е скучно и най-малкото тъпо :d2:
Ваня, и ти си права. Оф, не трябваше да гласувам. Приемете, че съм "Пас" Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 2115147716: . Но ако ще съдим по конкурсите Мис България, отстоявам си позицията Не. Какво е това нещо силиконести, изрусени, с операции, не сварили на ходят на солариум и т.н. Нали уж трябва да се визира естествената, чиста женска красота?
Айде малко офтопик стана, спирам. Нещо ми се приспа и много взех да дърдоря. :pardon:

______________________________
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Да вярвам

______________________________
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
не може да се обобщава така. А и, хайде де, не сме от тези народи, които като ни погледне човек веднага да ни познае националността (като китайците например)
Във всяка националност има красиви хора!

______________________________
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? Dragon-Book

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
В другите държави момчетата са по готини, поне аз това съм забелязала от мойте пътувания. Жените повечето или са прекалено обикновени, или скръб, но момчетата и мъжете.. Е те са хубави, поне аз такива съм виждала Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 2115147716

______________________________
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 4965902g

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Не мисля че можем да обобщаваме така. Има много красиви, но и грозни жени. Истината е че жените в България много държат на това да са подържани и гримирани (в повечето случаи прекалено), винаги добре облечени и т.н...Но не смятам че сме най-красивите на планетата. Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? 909357165

П.П. Сългасна съм че мъжете са по-готини в другите държави...Най-вече русокосците от северните страни, ммм :love: :love:

______________________________
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? Privacycoldgirlsealovel


"Любовта е
непреодолимото
желание, да си непреодолимо желан."

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Просто държим на външния си вид прекалено много и полагаме доста грижи,а не че сме най-красиви.Я да тръгнат всички без грим и ще видим....

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Не. Но пък съм забелязала, че сме с по-правилни черти.
Всъщност, чужденките залагат на грима, прическите и удълженията много повече от нас, българките. Но не може да се обобщи къде има най-красиви жени. Навсякъде.

______________________________
    In a lioness eyes...
    ... all things belong to her!

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
Не може да се обобщава така. Всяка жена като си сложи 'маската' става прилична. Въпросът е без да се нафлякат с тонове грим коя е красива и коя не.

______________________________
Вярно ли е, че българките са най-красивите жени? Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionВярно ли е, че българките са най-красивите жени? EmptyRe: Вярно ли е, че българките са най-красивите жени?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите